Tema sukurta: 2010.04.10 18:21
2010.04.10 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabiforele
gabiforele
Naujokas
Sveiki. Norejau pasiteirauti: Ka manote apie kirpciukus?
man asmeniskai labai grazus Selenos Gomez kirciukai. Isanksto dekui uz Jusu nuomones:)))

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Man asmeniškai kirpčiukai yra gražu, aš pati juos nešioju ir džiaugiuosi bet ne visiems jie tinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabiforele
gabiforele
Naujokas
As planuoju nusikirpti, bet drauge vis atkalbineja.. Atsiranda spuogai, rauksles neva, kiekviena diena plautis galva.. net bijau as tu kirpciuku jau :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bajusara
Bajusara
Naujokas
Tresne rašė:

Man asmeniškai kirpčiukai yra gražu, aš pati juos nešioju ir džiaugiuosi bet ne visiems jie tinka


Na jo jie nevisiem tinka aš juos turėjau jau labai senai 8-rių metų... Bet man jie tiko pažiūrint į senas foto man atrodė gražu. Dabr mano plaukai iškarpyti :-D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabiforele
gabiforele
Naujokas
O kaip jums Selenos Gomez kirpciukai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MegaitEe
MegaitEe
Naujokas
As taip pat turiu kirpciukus, daug kas sako, kad labai man jie tinka ir grazu. Nu jo, tikrai ne visiems zmonems jiems tinka, cia istikruju priklauso nuo kaktos ilgio. Nelabai grazu buna kai yra trumpa kakta. O del tos prieziuros tai is tiesu yra tiesa, nes viena diena tie kirpciukai labai graziai "guli" kita diena tiesiog "stovi" bet cia priklauso ir nuo paciu plauku. ; p
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Makarone
Makarone
Pradedantysis
gabiforele rašė:

As planuoju nusikirpti, bet drauge vis atkalbineja.. Atsiranda spuogai, rauksles neva, kiekviena diena plautis galva.. net bijau as tu kirpciuku jau :/


As jau senokai juos turiu, nes kakta aukstoka. Nesu linkus i spuogus, niekada sios problemos neturejau, tai ir kakta del kirpciuku nesispuoguoja. Visu plauku del kirpciuku neplaunu, uztenka pacius kirpciukus isplauti
Ar tau tiks, gali issibandyti pries nusikerpant suimk plaukus (aisku jei jie ilgi), uzversk ir padenk plaukais kakta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.11 01:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaliass
zaliass
Naujokas
labai grazu jei tinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.11 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Turėjau lygiai tokius pat irpčiukus(beje, ir spalva buvo kone identiška), tačiau juos nešiojau gal 2-3 dienas... Nebepatiko man.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.11 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ngrida
Ngrida
Naujokas
Nuo veido formos priklauso,pati turėjau keletą metų,bet vėliau pabodo ;]
Spuogų man nebuvo atsiradę,o draugei,kuri buvo taip pat nusikirpus atsirado..:}
Tai kiekvienai indvidualiai,nereik žiūrėti i jokias nuotraukas,kaip čia Selenos,nes jai gražiai atrodo,tau gali būti priešingai,o gal.. [;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.11 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
gabiforele rašė:
As planuoju nusikirpti, bet drauge vis atkalbineja.. Atsiranda spuogai, rauksles neva, kiekviena diena plautis galva.. net bijau as tu kirpciuku jau :/

Nesamones ta draugė sako. Ar atsiras spuogų, tai jau čia tik nuo odos priklauso, nes aš jau kelis metus su kirpčiukais ir nė vieno spuogo po ja. Tau penkiolika metų, ir tu dėl raukšlių bijai? :D O nebūtina kiekvieną dieną juos plaut. Jei susiriebaluoja tik kirpčiukai, tai tuomet tik juos gali išsiplaut. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.12 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
Selenos Gomez kirpciukai man asmeniskai per ilgi vienoje puseje ,i akis per daug lenda ,vat sioje foto nuotraukoje kuria as ikeliau manau nei per mazai nei per daug...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


draudziamelt
draudziamelt
Pradedantysis
Man kirpčiukai- labai gražu Mergina iš karto pradeda atrodyti tokia vėjavaikė, šelmė Pasikirpk, jeigu nori- pamalonink save
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.24 09:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


plunksnelė
plunksnelė
Pradedantysis
Selenos gomez kirpšiukai labai garažūs . Aš irgi turiu kipšiukus , bet dažniausiai esu usidėjus lankelį taip gražiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.03 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Turiu kirpčius nuo vaikystės,šiaip nusibodo man jau jie,bet labai bijau kirpt,manau,kad netiks.Kaktą beria spuogais (riebi oda mano),dėl plovimo nematau vargo - kasdien išsiplaut galima kirpčius,visos galvos nebūtina,o jei ir kirpčiai greitai nesiriebaluoja tai galima ir ne kasdien plaut.Man gražiausi kirpčiai stori ir ilgi - kažkas panašaus kaip lady gagos, poker face klipe. :D Beje jei kirpčiai dengia antakius,tai ir jiem nebereikia tiek daug priežiūros skirti :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.03 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Gabė rašė:

Turiu kirpčius nuo vaikystės,šiaip nusibodo man jau jie,bet labai bijau kirpt,manau,kad netiks.Kaktą beria spuogais (riebi oda mano),dėl plovimo nematau vargo - kasdien išsiplaut galima kirpčius,visos galvos nebūtina,o jei ir kirpčiai greitai nesiriebaluoja tai galima ir ne kasdien plaut.Man gražiausi kirpčiai stori ir ilgi - kažkas panašaus kaip lady gagos, poker face klipe. :D Beje jei kirpčiai dengia antakius,tai ir jiem nebereikia tiek daug priežiūros skirti :D


Tai jie ne nukerpami, o užauginami šiaip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.03 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
gabiforele rašė:

As planuoju nusikirpti, bet drauge vis atkalbineja.. Atsiranda spuogai, rauksles neva, kiekviena diena plautis galva.. net bijau as tu kirpciuku jau :/


Visiška nesąmonė. Visą gyvenimą kaitalioju šukuoseną iš " su kirpčiukais" į " be kirpčiukų". Odai ir plaukų riebaluotumui tai įtakos jokios nedaro. Trumpi plaukai kiek greičiau susiriebaluoja nei ilgi, tačiau dar niekada neteko dėl kirpčiukų dažniau trinkti galvą negu įprasta. Jeigu plaukas riebus - vis viena kasdien ar bent kas antrą dieną plauni, jeigu sausas - kas trečią-ketvirtą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.03 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Oi,logikos klaida. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.03 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
Kad jau ir siaip toji Selena Gomez fainute O siaip tai turiu viena drauge sviesiaplauke, tai jai labai graziai kirpciukai tinka prie apvalaino veidelio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.12 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Silviaaa
Silviaaa
Pradedantysis
Na kaip kam tinka, kaip kam ne. Man asmeniskai visiskai netinka ( ir tuo dziaugiuosi). O seip tai galva reikes kai issiplauni isdziovint sausai, kad kirpciukai nesibanguotu ir graziai atrodytui, bet del to plauykai luzineja. Del to ir nenoriu kirpciuku, nes su jiais nemazai vargo, jeigu nori graziai atrodyti. O ka daro Selena ar kitos " zvaigzdes" tai tu neziurek, selena kitokia nei tu, jai tinka kirpciukai, gal tau netiks. Gerai pagalvok, pasitark su savo kirpeja, ziurek ka ji pasakys. Man asmeniskai, ki9rpeja " uzdraude" nusikirpti kirpciukus. Bet cia jau tavo reikalas .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai