Tema sukurta: 2009.07.17 08:29
1 2 Toliau Paskutinis
2009.07.17 08:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadonaDona
MadonaDona
Pradedantysis
Įdomu, kiek laiko, pinigų moterys skiria savo pomėgiui? Rankdarbiai vis dėlto nėra pigus užsiėmimas. Visos priemonės kainuoja. Iš kitos pusės, atsipalaidavimas ir saviraiška.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 08:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Na, kai pasiilgstų rankdarbių tai pinigų tam tikrai negailiu. Laiko taip pat negaila. Bet atsipalaiduoti taip daug geriau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 08:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amberrr
amberrr
Pažengęs
neskaiciavau tiksliai, bet per keleta men kokius 500lt isleidziu tikrai. o jei yra rimtesniu uzsakymu tai ir daugiau. tik gal tai ne vien savo malonumui, nes bandau isaugint nedideli versliuka, bet kol kas tik investicijos ir malonumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kadangi vieninteliai mano rankdarbiai yra mezgimas ir nėrimas, o siūlų turiu devynias galybes, tai neišleidžiu nieko. na, nebent naujiems virbalams kartą per metus kelis litus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OMG
OMG
Pradedantysis
neisleidziu nieko, nors darau daug, mama dizainere, pas ja visu priemoniu apstu kai prasisuku pro jos stalciukus, nebespeju visko pasidaryt ko uzsimanau )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 10:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


drafester
drafester
Naujokas
na laiko tikrai neskaiciuoju,kiek reikia tiek uztrunku...o del piniginiu dalyku tai viaip buna viena karta maziau kita karta daugiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 11:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
mylimukė rašė:

Kadangi vieninteliai mano rankdarbiai yra mezgimas ir nėrimas, o siūlų turiu devynias galybes, tai neišleidžiu nieko. na, nebent naujiems virbalams kartą per metus kelis litus.


aš taip pat tik dabar tos mano siūlų atsargos smarkiai senka, tad teks greitu metu apsipirkimą daryt o su vienais virbalais gyvenau 7 metus, bet dabar ieškau ką panašaus nusipirkt, nes praganiau vieną.
o kiek skiriu laiko? šiaip daug.. tik per mokslo metus itin apriboju arba visai niekuo neužsiimu, nes pradėjus prarandu laiko nuovoką arba tiksliau tariant "užsikabinu"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiva
Aiva
Naujokas
Rankdarbius kuriu kasdien, kartais daugiau, kartais maziau, tik neuzsidirbu tuo, turiu kita profesija, kai labai "degu" noru padaryti nauja darba, sedziu ir naktimis. Man tai vienas is didziausiu malonumu, na... po sex'o zinoma... . Pinigu, siam reikalui , isleidziu, tiek kiek noriu (galiu sau leisti), nors zinoma tai nereikalauja begales pinigu , per eile metu ismokau rinktis ten kur kokybiska ir pigu.
Turiu kuo pasigirti :
http://picasaweb.google.com/astaww/Handbags#
http://picasaweb.google.com/astaww/CrossStitch#
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Jei kazka mezgu/neriu, tai stengiuosi geresniu siulu nusipirkti. Bet tai nekainuoja ypatingai daug. O malonumas tai didelis, atsipalaidavimas geras.
Virbalus turiu nuo senu laiku, dar nauju nusipirkau keleta.
Vsaeli nusipirkau gal pries 15-17metu ir jis dar labai geras, tik uzrasai nsuitryne.
Tiesa, pati sau beveik nieko neturiu nei nusimezgusi, nei nusinerusi. Cai kaip taisykle-batsiuvys basas Isdovanoju viska, o sau taip ir nelieka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gromada
gromada
Pradedantysis
Tikrai, kad turi kuo pasigirti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 12:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiva
Aiva
Naujokas
Aciu gromada
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


drafester
drafester
Naujokas
Aiva tavo darbeliai tikrai nuostabus paveikslai issiuvineti labai puikiai,man iki tokiu tai dar toli grazu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TropicanAa
TropicanAa
Pradedantysis
Aiva, nerealus tavo darbai, tiesiog grazu paziuret, noreciau ir as tiek kantrybes turet.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiva
Aiva
Naujokas
Aciu drafester, o su siuvinejimu viskas paprasta, jei jau moki, toliau tik laiko, noro ir kantrybes, man , rimtesni paveiksliuka issiuvineti uztrunka nuo 6 iki 12 men
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
O as galiu nerti, megzti (rankomis, masina), bet siuvineti kantrybes visai neturiu, nors tai ir paprasta
Bet pavaeikslai tikrai grazus!
Aiva rašė:

Aciu drafester, o su siuvinejimu viskas paprasta, jei jau moki, toliau tik laiko, noro ir kantrybes, man , rimtesni paveiksliuka issiuvineti uztrunka nuo 6 iki 12 men
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


drafester
drafester
Naujokas
niu taip pritariu tau
va dabar koki darbeli darau,jau beveik baigtas...
[URL=http://radikal.ru/F/i044.radikal.ru/0907/71/ea164f948669.jpg.html][/URL]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.17 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
O bože, turbūt numirčiau, jei viena darbą tektų daryt 6-12mėn Neturiu aš tiek kantrybės, todėl dažniausiai mezgu, neriu dukrytei, daug mažiau laiko užtrunka nei sau

Siūlų galima nusipirkti ir secondhand'uose, labai pigu, koks megztinis 10lt nekainuotų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unikalus
unikalus
Pradedantysis
Daug įvairiausių rankdarbių rūšių galima išmokti Unikalių dirbinių parduotuvėje, o kas jau moka ir daro rankdarbius pats gali ten įsigyti priemonių rankdarbiams arba parduoti savo darbelius Unikalių dirbinių parduotuvėje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.18 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Aiva rašė:

Rankdarbius kuriu kasdien, kartais daugiau, kartais maziau, tik neuzsidirbu tuo, turiu kita profesija, kai labai "degu" noru padaryti nauja darba, sedziu ir naktimis. Man tai vienas is didziausiu malonumu, na... po sex'o zinoma... . Pinigu, siam reikalui , isleidziu, tiek kiek noriu (galiu sau leisti), nors zinoma tai nereikalauja begales pinigu , per eile metu ismokau rinktis ten kur kokybiska ir pigu.

Turiu kuo pasigirti :

">http://picasaweb.google.com/astaww/Handbags#

http://picasaweb.google.com/astaww/CrossStitch#



dar viena isprotejus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.19 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siigulka
siigulka
Pradedantysis
Na daugiausiai neriu ir mezgu, tai siūlams pinigų išleidžiu nedaug. Bet pastaruoju metu susidomėjau tapymu ant šilko, tai tas malonumas nemažai kainuoja (12Lt kontūras, virš 20Lt metras natūralaus šilko, jei sintetinis, tai 4 Lt už metrą, vienas dažų buteliukas apie 10Lt, įrėminimui pasportas ir rėmas, kurių kaina priklauso nuo dydžio). Kadangi esu dar moksleivė, tai dažų tapymui neperku. Mokytoja jų turi devynias galybes, tai naudojuosi jos dažais, o po to jau susitartinai atsilyginu už juos. Kalėdoms kuriu įvairius medelius, tai floristiniams gražumėliams taip pat nemažai iškeliauja pinigėlių, kartais dar ten prasisukt po tėčio daiktus makroflekso, metalinių grotelių, net cemento O, kai ateina Velykos, tai vėl piniginė būna pakratoma. Tikriausiai galvojat, kad netaupau ir leidžiu ne savo, o tėvų pinigus. Jų litų neprašau. Vasaromis dirbu ir savo malonumams pati susitaupau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai