Santrauka: Ar gyvunams patinka kompanija?
Tema sukurta: 2007.08.14 12:02
2007.08.14 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Turiu katyte, ir mastau, kad reiktu dar vieno katiniuko. Mat katinelis mano praktiskai visa diena buna vienas, kadangi visi dirbantys, tik vakarais turi jis dziaugsmo pabendrauti. Tai vat ir mastau, kad reik jai i kompanija dar vieno katiniuko. Tik cia klausimas iskyla: ar tikrai reikia? O gal jai vienai geriau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.14 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Manau nereikia dar vieno katiniuko . Jie vieni pasilikę ims dūkti , peštis ir namai gali likti kaip po karo po jų išdaigų .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.14 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
Sutinku su Furija666, gyvūnai ypranta but vieni kartajs jiems net patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.14 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Dar gali senesnis katinas imt konkuruoti su naujai gyvent atneštu , tipo ginti savo teritoriją ir pjautis pradėt .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.16 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
as buvau namo savo senajam katinui atnesus drauga... vos neuzpjove moziuko... teko maziuka grazint i soda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.22 01:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nOrocKnOlifE
nOrocKnOlifE
Pradedantysis
Nu nežinau jei katės,nes pati neturiu. Bet auginu kartu šunį ir šešką,tai dbr čiučiui žymiai smagiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.24 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dygliuke
Dygliuke
Naujokas
Nezinau... Jei pas tave Kate, gal gal... Jei patina atnesi pagalwok po pirmo morciaus apie kaciu padaugejima namie. Jei atnesi kate Gal prasigyvens, pateles kartais sutaria. O jei pas tave patinas, tai gali pestis, katinai tokie jau yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.29 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rebel
Rebel
Patyręs
cia reik atsizvelgti i gyvuno charakteri, nes mano katinui ir vienam gerai buna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.29 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


narcizistė
narcizistė
Pradedantysis
Sutinku su Panti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.30 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BadGirl69
BadGirl69
Naujokas
Kaip manot kate su suniu susidraugautu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.30 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
su katėm nerizikuočiau,ypač jei ji jau nebe jauna.Tiesiog nepriims į savo teritoriją ir tiek.Mano katė su šuniu sutaria,bet turbūt tik dėl to,kad jie nuo vaikystės dviese augo. :] O patikėk - jai vienai būt tikrai ne problema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.17 01:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
mano problema kita...turiu katinuka kastrata - jam bevek 5 metukai. Turiu suneli puses metuku - jie puikiai sutaria. Bet globoju katineli is kiemo - ateina, paeda, pasnaudzia ir iseina. Mano katineliui liga uznese globotinis. Maniskis niekad is namu neejes - bijau, nudves is streso , kai pas veterinara vesim...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.17 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
alionka rašė:

mano problema kita...turiu katinuka kastrata - jam bevek 5 metukai. Turiu suneli puses metuku - jie puikiai sutaria. Bet globoju katineli is kiemo - ateina, paeda, pasnaudzia ir iseina. Mano katineliui liga uznese globotinis. Maniskis niekad is namu neejes - bijau, nudves is streso , kai pas veterinara vesim...


o ko jam bijot to veterinaro? :] maniškis tai paniškai mašinos bijo,bet vistiek vežam,susitingsta į akmenį mašinoj ir nejuda. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.29 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Aš auginu triušį ir papūgą. Jie puikiai sutaria. Kai visi išeina iš kambario, papūgiukas skuba pas triušį draugauti, nors mes jam tai draudžiam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.29 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CharakirI
CharakirI
Pažengęs
mano šuo su niekuo teritorija nesidalino ir nesidalins.buvau atsivežus kačiuką, tai tupėjo ant karnizų visą dieną.šuo ir katė kartu?neeeee.nebent nuo mažų dienų auga kartu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai