Tema sukurta: 2007.01.16 16:36
2007.01.16 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gedux
gedux
Naujokas
ka manote keliones su furom as esu vairuotojo sunus todel tu kelioniu patiriu daug bet man tai dar vis patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mirke
mirke
Pradedantysis
kiek zmoniu gali vaziuoti , neskaitant aisku vairuotojo??? Kokie nors apribojimai yra???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


milana
milana
Pažengęs
na girdejau kad tai idomu labaj noreciau tai patirti kada nors.....nujauciu kad butu super
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.20 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mikas
mikas
Naujokas
be vairuotojo gali vaziuot vienas keleivis ir jokiu apribojimu, jokiu tabu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.20 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mikas
mikas
Naujokas
As pats vairuoju fura, ir galiu pasakyt, kad nieko labai idomaus ten nera. romantikos cia gal tik 5 procentai ovisa kita-darbas , daznai juodas darbas. Nors man jis patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.29 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gedux
gedux
Naujokas
ziurint kaip kam patinka man pvz tas dalykas patinka as toje furoje jiauciu didelia galia apkritai patinka. dazniausiai vaziuojiu i portugalija porto miesta. priestai turejome naujia fura ( mersedes actros 1841) naujia patys psiime is gamyklos o dabar per sedom ant seno mano. Bet man didziausia tragedija ir LENKIJA ir WARSAWA Lenkijos keliai "nepakartojiami" i Warsawa atvaziovus kas diena pristato naujiu zenklu o tas labai ******.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.29 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gedux
gedux
Naujokas
Ir pamatai daug pasaulio ir uz ta kelione dar tau moka kad vaziuoji...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.30 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SexMinistre
SexMinistre
Meistras
na istikruju tai romantikos tikrai mazai tame... 10 metu esu transporto vadybininke ir teko man paciai pasivazinet i reisa su fura... bet pasakysiu tik tiek darbas juodas dardas, kelias kelias kelias.... nemiegotos naktys, eiles prie sienu kur prastovi ir po 2-4 paras... sunku buti vadybininke ir kuruoti vairuotoju darba, bet ne ka lengviau vairuoti ta fura... atsakomybe uz krovini, im.turta (sastata) ir nelabai jau menka galimybe issitaskyti ant kelio mano vaiko tetis vairuoja toki daikta ir kiek viena karta kai isvazioja prasau Dievulio kad ji saugotu ir jis griztu sveikas ir gyvas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.02 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomixs
Tomixs
Naujokas
Jei kas noretu galeciau suorganizuoti tokia kelione,nes mano tewas su fura vazinejasi(sunkvezimis auksciausios klases VOLVO FH12 2005m.).Butu gerai jei butu mama ir dukte(mama tewui,o man dukte)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.20 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gedux
gedux
Naujokas
jo del saugumo tai ten tikrai neramu isvazioja ir nezinai gal ta zmogu matai paskutini karta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.06 09:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mersedes
Mersedes
Naujokas
nu bet nuotykiu tai patiria furistai..... as irgi dirbu tolimuju reisu firmoje, tai prisiklausiau visokiu ciudu....va neseniai vienas vairuotojas skabina is uzsienio..... padekit, kazkur ivaziavau, visi man signalina is visu pusiu ir nezinau ka daryti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.30 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raziena
Raziena
Naujokas
keliones su fura gerai..su vyru praleidau pusmeti neislipus is masinos..tik vat vaziuojant per lenkija budavo nemiegotos siaubo naktys..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.15 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bitute3
bitute3
Naujokas
Ir aš važiavau su f8ra...ir patiko.vat. Visą Ispaniją apvažiavom, maudėmės ir vandenyne, ir Viduržemio jūroj. Kadize muziejus kelis aplankėm, Madridą, Seviliją, Malagą ir kt. pravažiavom. Uch, nerealūs vaizdeliai...o kai į kalnus užkopėm su fūra, tai nelabai linksma buvo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.26 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nerilda
Nerilda
Naujokas
Sveiki,

Gal galetumet uzpildyti anketa baigiamajam darbui?

Labai Jums ačiū

http://www.apklausa.lt/f/personalo-motyvacija-836pwxb
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 08:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angele175
angele175
Pradedantysis
as kiekvienais metais vaziuoju ta tikra zodzio prasme pasivazinetijau kokie 6metai tai tiesiog atitruksti nuo namu,nuo tos rutinos kasdieninesman patinka,na siemet vasara noreciau kad mane nusivestu i ta rusynanes kiek nufilmuota tai tikrai taip nera idomu,kiek galetum pamatyti savo akimis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.14 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


stan120
stan120
Naujokas
Sveiki. Pirkciau dyzelini kura Londone. Mano Email: konsta120@mail.ru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.14 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Stan, galvoji, kad kas nors pavogęs iš Rusijos tau atveš į Londoną. Klysti, vaikeli, čia lietūs lyja, bet čia ne Lietuva. Susems, nė pirstelėt nespėsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.10 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TravelSim
TravelSim
Naujokas
Gerbiami vairuotojai,

sutaupykite ant mobilaus interneto ir pokalbių kelionėje net iki -85%!
Tik dabar galite įsigyti TravelSim roumingo korteles ypač palankiomis sąlygomis:

? 2 SIM kortelės tik už 40 Lt.: TravelSim kortelė su 10Lt pradiniu balansu + TravelSim kortelė (įprasta kaina 68 Lt.)
? Pasirašnt sutartį įmonės vardu - kortelių aktyvavimui 100% nuolaida!

Užsakykite korteles paspaudę nuorodą http://www.travelsim.lt/nusipirkti-dabar, užsiregistruokite ir užsakydami įveskite kodą ASVAIRUOTOJAS0904A, korteles Lietuvoje pristatysime nemokamai!
Įmonėms: susisiekite telefonu +37066000034 arba el. paštu zbignev@csc.lt.

Paskubėkite, akcija galioja iki mėnesio pabaigos!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai