Santrauka: Kai sakome: "Tu keistas"...
Tema sukurta: 2008.11.10 23:26
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.11.10 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Sorry, jei kam nors pasirodys kvaila tema (kadangi aš ją sugalvojau, tai savaime aišku, man ji neatrodo kvaila)
Kas tai yra keistas žmogus? Ar apskritai turėtų egzistuoti toks apibūdinimas kaip "keistuolis", kai elgesio normos vis kinta ir blunka ribos tarp kažkokio mistinio "normalumo" ir keistumo (nekalbu apie visiškus nenormalumus ir iškrypimus). Jei kieno nors elgesys ar įpročiai nesutampa su kažkokiais mūsų pačių susidarytais kriterijais ar su bala žino kuo, tuoj puolame žmogų vadinti keistu. Mane taip pat yra taip vadinę ir lipdę tokią etiketę, bet aš vis maniau: "Juk tiesiog esu savimi, kame čia keistumai?". Ar gal tiesiog kiekvienas esame truputį keistas, ar keistumas yra unikalume, ar...po galais, niekaip nesuvokiu, kame viso šito esmė!
Gal jūs man padėsite išsiaiškinti, protingų žmonių čia juk pilna (pataikauju...).
Taigi: kas, po galais, žmoguje yra keista, o kas ne keista?
Dar kartelį: nekalbėkime apie iškrypimus.
Būtų įdomu išgirst nuomonių (nepataikauju)!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.10 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
O šiais laikas dar yra keistų žmonių? Jei taip- tada visi mes keisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Manyčiau, kitas žmogus keistas yra tik tiek, kiek nesutampa su mūsų pačių asmeniniais lūkesčiais, požiūriu, elgesiu. Visuotinai keistais laikomų žmonių kaip ir nėra, nebent koks vienas kitas... Koks Einšteinas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 00:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Medėja rašė:

O šiais laikas dar yra keistų žmonių? Jei taip- tada visi mes keisti.


Tai vat aš ir susimąsčiau, kaip galima šiais laikais kažką vadinti keistu. Bet juk vistiek tai kažkaip neišvengiama. Kiekvienam žingsnyje sutinkam ką nors, kas atrodo keista. Gal fantazijos trūksta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
mylimukė rašė:

Manyčiau, kitas žmogus keistas yra tik tiek, kiek nesutampa su mūsų pačių asmeniniais lūkesčiais, požiūriu, elgesiu. Visuotinai keistais laikomų žmonių kaip ir nėra, nebent koks vienas kitas... Koks Einšteinas


Mūsų pačių lūkesčiai, požiūris, elgesys...Hmm, bet tai juk irgi gali pasirodyti keista. Vadinam kažką keistu, bet ir patys tokie esam, nes vistiek atsiras kitas žmogus, kurio požiūris nesutaps su mūsų. Tai gal apskritai neegzistuoja toks dalykas, kaip keistumas?
Taip painu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 02:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Indulgencija rašė:
Mūsų pačių lūkesčiai, požiūris, elgesys...Hmm, bet tai juk irgi gali pasirodyti keista. Vadinam kažką keistu, bet ir patys tokie esam, nes vistiek atsiras kitas žmogus, kurio požiūris nesutaps su mūsų. Tai gal apskritai neegzistuoja toks dalykas, kaip keistumas?
Taip painu...


Tai mes visi esame keistuoliai Na, o jeigu apie vieną kurį žmogų aplinkinių nuomonė sutampa, tai jis laikomas dar didesniu keistuoliu. Va taip, kuo daugiau nesuprantančių žmogaus, tuo didesnis jis keistuolis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monikutė
Monikutė
Pradedantysis
Kartais laikomi keistuoliais tie žmonės, kurie atsispiria "bandos" jausmui, kurie nedaro to, ką daro visi, yra kažkuom išskirtiniai, bet ne blogaja prasme. Aš manau, kad būti šiektiek keistu yra didelis privalumas, nes keistu vadiname tą, kas yra neįprasta, mus nelabai gerai pažįstama ir paslaptinga. Užtad su tokiu žmogumi dažnai įdomu pabendrauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
visi keisti savotiškai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
as keistuolio apibudinima atitinkanti zmogu vadinciau toki, kuris,budamas kazkokioj konkrecioj socialinej grupej, neatitinka tos socialines grupes "standarto" ir jos stereotipu. etc., statybininkas, einantis i darba su kostiumu, pasikvepines, issipuoses ; birzos brokeris, einantis i darba suplysusiais dzinsais ir cementuotuom rankom ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
RimQ rašė:

visi keisti savotiškai


Aga Kiekvienas savaip iš proto kraustosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
is teorines puses sutinku su rennais, bet zvelgiant kritiskai i save, ta vertintoja, kas yra keistas, o kas ne, tai greiciau parodo tavo paziuru ir brandumo lygi tokie vertinimai. is tikro tai visi zmones turi kazkokiu isskirtiniu savybiu, bet akzkokdel isskiriam tik vienokius arba kitokius asmenis. vadinasi, esame per siauros tolerancijos ir konservatyvoki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Kas yra keistas zmogus?As esu keistas zmogus.Bet man nuo to nei silta nei salta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Žmonės sakydami "tu keistas' dažniausiai turi omeny blogąją prasmę, nes daugumai tiesiog nepatinka kitokie žmonės.
O man dzin - kai man sako "tu keistas" aš tai priimu kaip komplimentą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Pasisiauses,tu ,kaip visada-zavus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
daznai pakankamai girdziu ta "tu keistas" sakini ne retai ateina is labiausiai kompleksuotu ir siariausias paziuras turinciu zmoniu, kaip ne keista
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Manau, kad "tu keista (-as)" reiškia "aš tavęs nesuprantu". Tikrai stebina, kaip taip greitai dėl savo nesupratimo permeta "kaltę" kitam. Eiti kuo arčiau tikrųjų vardų - kaip būtų miela.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Indulgencija rašė:

Sorry, jei kam nors pasirodys kvaila tema (kadangi aš ją sugalvojau, tai savaime aišku, man ji neatrodo kvaila)

Kas tai yra keistas žmogus? Ar apskritai turėtų egzistuoti toks apibūdinimas kaip "keistuolis", kai elgesio normos vis kinta ir blunka ribos tarp kažkokio mistinio "normalumo" ir keistumo (nekalbu apie visiškus nenormalumus ir iškrypimus). Jei kieno nors elgesys ar įpročiai nesutampa su kažkokiais mūsų pačių susidarytais kriterijais ar su bala žino kuo, tuoj puolame žmogų vadinti keistu. Mane taip pat yra taip vadinę ir lipdę tokią etiketę, bet aš vis maniau: "Juk tiesiog esu savimi, kame čia keistumai?". Ar gal tiesiog kiekvienas esame truputį keistas, ar keistumas yra unikalume, ar...po galais, niekaip nesuvokiu, kame viso šito esmė!

Gal jūs man padėsite išsiaiškinti, protingų žmonių čia juk pilna (pataikauju...).

Taigi: kas, po galais, žmoguje yra keista, o kas ne keista?

Dar kartelį: nekalbėkime apie iškrypimus.

Būtų įdomu išgirst nuomonių (nepataikauju)!!!


atsakyciau paprastai...viskas,kas nepritampa prie daugumos nustatytu normu,elgesio,mastymo,isvaizdos ir t.t. yra laikoma visuomeneje keistenybe...ir cia tikrai ne pie nukrymus...o keistenybiu turim visi...ir ivairiu...dar pasakysiu,kad yra toks geras posakis "kaip pavadinsi,taip nepagadinsi",bet jis tinka tik tiems,kas zino kas yra tokie...ir jiems todel visiskai nesvarbu kitu zmoniu nuomone apie juos,nes jiems tai nekenkia ir nuo to ju pasitikejimas nesuslubos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Elara rašė:

Pasisiauses,tu ,kaip visada-zavus


Parausčiau jei manyčiau kitaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Monikutė rašė:

Kartais laikomi keistuoliais tie žmonės, kurie atsispiria "bandos" jausmui, kurie nedaro to, ką daro visi, yra kažkuom išskirtiniai, bet ne blogaja prasme. Aš manau, kad būti šiektiek keistu yra didelis privalumas, nes keistu vadiname tą, kas yra neįprasta, mus nelabai gerai pažįstama ir paslaptinga. Užtad su tokiu žmogumi dažnai įdomu pabendrauti.


Pritariu tau, kad nebūti bandos dalimi yra privalumas. Bet manau, kad šis privalumas atsiskleidžia jau šiek tiek vyresniame amžiuje, kai pradedame suprasti, jog svarbiausia yra individualumas. Ankstyvoje paauglystės stadijoj tik pabandyk būti keistu - iškart nusodins. Atsimenu, netgi tai, jog lankiau muzikos mokyklą, visiems atrodė labai keista ir klasiokai manęs vengdavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.11 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
RimQ rašė:

visi keisti savotiškai


Vadinasi, keistuolis tas, kuris nė kiek ne keistas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai