Tema sukurta: 2011.02.19 19:26
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.02.19 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Sveiki,noriu paklausti jusu nuomones.
Bendravau su vaikinu per interneta,viskas buvo labai grazu,pora kartu buvome susitike,bendravimas buvo rislus,legvas,pasimatymo pabaigoje jis mane pabuciavo,pasake,kaad jam patikau kaip panele,bet veliau,po kazkiek laiko,jis eme elgtis labai keistai,meluoti,sakyti,kad neturi pinigu pasipildyti saskaitai,nors kai gerai su draugais pinigu visada atsiranda,pradejo man neberasyti,kai paklausiu kas atsitiko,gal ka blogai darau,jis visada sako,kad viskas gerai.Kai susitikome antra karta,jis elgesi labai saltai,buvo kazkoks lyg ir piktas,kazkuo nepatenkintis,po to susitikimo musu bendravimas nutruko.Mazdaug po kokiu dvieju menesiu,jis man parase,siule susitikti,pradeti is naujo bendrauti,na kadangi jis man patiko,as sutikau,jis man skambindavo tik savaitgaliais,darbo dienomis manes nereikejo,ir tai skambindavo tik isgeres,sakydavo,kad patinku,kad nori su manimi draugauti,kai viena kart parasiau jam kai jis buvo neisgeres,jo draugas man atrase,kad jis nebenori bendrauti.Taip ir nesupratau kas jam atsitiko?
Kur isgaravo ta simpatija?
Gal ka jus suprantat,nes as ne.Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jokeris
Jokeris
Pažengęs
Kazkokia nesamone. Nekvarsink galvos ir pamirsk ji. Atsiras ir normaliu berneliu manau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lime
Lime
Pažengęs
Turi paną, su tavimi žaidžia arba dar kas nors, susirask kitą ir vsio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Bet kokia to zaidimo prasme?as nesuprantu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Vaikinas kuriam tu tikrai patinki š**** nemala.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Red-teisybes tikrai yra.
Po to ivykio sunku pasitiketi vaikinais,nesinori i jokius pasimatymus vaikscioti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Waterlil rašė:
Red-teisybes tikrai yra.
Po to ivykio sunku pasitiketi vaikinais,nesinori i jokius pasimatymus vaikscioti.

Relax, ne visi vienodi. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Dar nei vieno normalaus nesutikau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
kodėl žmonės suka galvą dėl nepažįstamų, kątik sutiktų, vos pažįstamų žmonių? kam reikia vargintis, ieškoti atsakymų, tikėtis kažko, kai akivaizdu, kad jei tik pradėjus pažintį viskas taip, tai nieko gero ir nebus.. manau, kad čia gali būti n visokių priežasčių tokiam elgesiui ir tebūnie( pati turėdama lakią fantaziją galėčiau įsivaizduot, kad jis tikrai turi antrą pusę, gal ten santykiai ne visai sklandžiai, banguotai vystosi, gal šiaip turi visokių bėdų, kurios tikrai ne temos autorės reikalas).. aplink pilna vaikinų, kurie taip pat gali patikti, bet su jais viskas bus sklandu.. iš kur kai kurios merginos turi tą norą kabintis už problematinių vaikinų, žūt būt kurti kažkokius itin komplikuotus ryšius..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krokus
Krokus
Pažengęs
Waterlil rašė:
Dar nei vieno normalaus nesutikau.

nelabai įsivaizduoju koks tas normalus.........
pagal mano vertinimo skalę tas NORMALUS niekada nesusidėtų su mergina kuri forume klausinėja tokių dalykų....... reiškias sutinki visus pagal save
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Invazija-negaliu sito paaiskinti,tie blogi vaikinai kazkuo traukia;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Krokus-normalus toks,kuris nemeluoja,sako teisybe ir nebega nuo problemu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mementomorii
Mementomorii
Pažengęs
Blogi waikinai traukia tik kazkuri laika, kai norisi linksmybiu ir t.t. O weliau norisi geru waikinu kai jau buni isilakstes mano manymu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krokus
Krokus
Pažengęs
tai, kad, regis tu pati tu problemų ieškai......
jei knygas skaitytum, tai truputį kitoks požiūris susiformuotų
dabar įtariu, kad storiausias perskaitytas leidinys, tai žurnalas PANELĖ
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Waterlil rašė:

Krokus-normalus toks,kuris nemeluoja,sako teisybe ir nebega nuo problemu.


O geriantis prie kuriu? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dyyy
Dyyy
Pažengęs
Nu viskas čia aišku. Tik pažaist tu tavim nori ir tiek.
O jei dar ir skambina išgeręs tai viskas čia su juo aišku.
Pamiršk tu jį ir tiek. Bus tų vaikinų kuriems tikrai patiksi ir kurie nemals tokio "Š".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Waterlil rašė:

Invazija-negaliu sito paaiskinti,tie blogi vaikinai kazkuo traukia;]


o gal jis nėra blogas? tik nevykėlis? :))) suprantu, sudomino, paslaptingas toks, neaiškus, bet geriau jau bėgt šalin nuo tokių neaiškių, negu žavėtis.. paskui dažnai tenka verkti, kaltinant tik save
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Waterlil
Waterlil
Pradedantysis
Invazija-aciu uz patarimus,ziuriu tu viena is tu,kuri mane supranta ir kalba normaliai,ne taip kaip kiti puola,nei zodzio negali parasyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


allegra
allegra
Pradedantysis
manau tiesiog tu nesi vienintele jo simpatija ir tiek arba kaip kazkas sake turi panele arba gal reikalingas zaisliukas savaitgaliais manau nieko gero is jo..aisku cia tik mano nuomone manau reikia tau su juo gerai ir rimtai viska issiaiskinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Waterlil rašė:

Sveiki,noriu paklausti jusu nuomones.

Bendravau su vaikinu per interneta,viskas buvo labai grazu,pora kartu buvome susitike,bendravimas buvo rislus,legvas,pasimatymo pabaigoje jis mane pabuciavo,pasake,kaad jam patikau kaip panele,bet veliau,po kazkiek laiko,jis eme elgtis labai keistai,meluoti,sakyti,kad neturi pinigu pasipildyti saskaitai,nors kai gerai su draugais pinigu visada atsiranda,pradejo man neberasyti,kai paklausiu kas atsitiko,gal ka blogai darau,jis visada sako,kad viskas gerai.Kai susitikome antra karta,jis elgesi labai saltai,buvo kazkoks lyg ir piktas,kazkuo nepatenkintis,po to susitikimo musu bendravimas nutruko.Mazdaug po kokiu dvieju menesiu,jis man parase,siule susitikti,pradeti is naujo bendrauti,na kadangi jis man patiko,as sutikau,jis man skambindavo tik savaitgaliais,darbo dienomis manes nereikejo,ir tai skambindavo tik isgeres,sakydavo,kad patinku,kad nori su manimi draugauti,kai viena kart parasiau jam kai jis buvo neisgeres,jo draugas man atrase,kad jis nebenori bendrauti.Taip ir nesupratau kas jam atsitiko?

Kur isgaravo ta simpatija?

Gal ka jus suprantat,nes as ne.Aciu.


Gali būti, kad jis pervargo nuo bendravimo. Aš irgi su vienu žmogumi pabendravau, net su dviem per skype žinutėm ir jaučiausi kažkaip negerai, prislėgtai ir išjungiau tą nelemtą Skype, nieko daugiau neparašiau. Todėl gal geriau daugiau gyvai bendraukit, o ne žinutėm? O kad girtas parašė, gali būti jis tik girtas ir galėjo parašyti.
"Kur isgaravo ta simpatija?"
Į tai atsakyti nereikia, nes tai nieko nepakeis iš esmės. Gal nustojai jam patikti arba kaip sakiau neįvertino savo jėgų, man taip būdavo, atrodo viską iškęsiu, o paskui sunkumas toks užgriūna ir jau nesinori su tuo bendrauti, ką bandžiau palaikyti. Gal ir jam taip nutiko?
Jeigu nori draugauti, reikia draugauti. Jeigu nori tikslesnio atsakymo, reikia tikslesnio klausimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai