Santrauka: ks
Tema sukurta: 2011.05.17 13:03
1 2 Toliau Paskutinis
2011.05.17 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diskas
Diskas
Naujokas
Sveiki, prisiregistravau praktiskai vien del sitos temos, kuria ir sukuriau. Zodziu situacija tokia.. Draugauju su panele 4+men. seksas, glamones ir visa kitos preliudijos geros, santykiai taip pat labai geri, taciau.. Gal ir pasirodys keista, gal ne, bet manau, kad cia reciau kam taip pasitaiko- Mano mergina megsta daryti man oralini, man tai aisku patinka ir labai, taciau norisi atlikti tai ir jai, ant ranku pirstu galiu suskaiciuoti kiek kartu tesimylejom 69 poza, nenori ir tiek, nesuprantu gal blogai ka darau, gal tai jos nejaudina.. Daugelis vaikinu turbut dziaugtusi, kai jiems daro, o jiems nereikia, bet as noriu suteikti ir jai malonuma, manau didesni suteikciau, nei ji man darydama oralini. Klausiau kodel nenori, sake jai atrodo kazkaip iskrypeliska ar kazkas pan., nors mylimes daugeliu pozu, pasimylime ir grubiai, taip sakant 'wild sexiuku' :)), bet ka daryti sioje situacijoje nezinau, gal ka patarsite, buciau dekingas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
nesuprantu as tu zmoniu,viskas gerai tik va kazkokia smulkmena. nenori tai nenori. nezinau kas cia tau ka gali patart kasnors, nebent toliau zyzt ir skustis, tai sekmes viska gadinant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ugačiaka
ugačiaka
Pradedantysis
Diskas rašė:

Sveiki, prisiregistravau praktiskai vien del sitos temos, kuria ir sukuriau. Zodziu situacija tokia.. Draugauju su panele 4+men. seksas, glamones ir visa kitos preliudijos geros, santykiai taip pat labai geri, taciau.. Gal ir pasirodys keista, gal ne, bet manau, kad cia reciau kam taip pasitaiko- Mano mergina megsta daryti man oralini, man tai aisku patinka ir labai, taciau norisi atlikti tai ir jai, ant ranku pirstu galiu suskaiciuoti kiek kartu tesimylejom 69 poza, nenori ir tiek, nesuprantu gal blogai ka darau, gal tai jos nejaudina.. Daugelis vaikinu turbut dziaugtusi, kai jiems daro, o jiems nereikia, bet as noriu suteikti ir jai malonuma, manau didesni suteikciau, nei ji man darydama oralini. Klausiau kodel nenori, sake jai atrodo kazkaip iskrypeliska ar kazkas pan., nors mylimes daugeliu pozu, pasimylime ir grubiai, taip sakant 'wild sexiuku' :)), bet ka daryti sioje situacijoje nezinau, gal ka patarsite, buciau dekingas.


Tai ir tu dziaukis, ko pergyveni del nieku? Paneles reikalas jei ji nenori. O tu tylek ir megaukis zmogau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Evi
Evi
Pradedantysis
Na nenori, tai nenori. Visi žmonės juk skirtingi, o kad visi vyrai ir moterys svajoja apie oralinį, tai tiesiog stereotipas
Pavyzdžiui, teko man tokį vyruką sutikt, kuriam kad ir kokį puikų oralinį darysi, jis nieko ypatingo nejaučia. Irgi galvojau iš pradžių, kad gal kažką blogai darau, irgi norėjau "didesnį malonumą suteikt". Bet tai, kas tau atrodo malonumas, tavo antrai pusei nėra malonumas, taip kad...
Taigi nusiramink ir, kaip jau kiti patarė, džiaukis, kad visa kita gerai, o tas oralinis tai smulkmena visiška, jeigu visi kiti seksualinio gyvenimo aspektai geri. Sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
ateis laikas ir norės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
gal žaisliukas jai vietoj tavo oralinio patiktų, išmėgink Jei ne - palik kaip yra kam čia dar gadinti su prievartiniu "malonumo darymu"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
RimQ rašė:

ateis laikas ir norės


Nenores.. uzsicikslino ir viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O gal ji ne oralinio nenori, o 69 pozos? Jausti savo malonumą ir tuo pačiu jį suteikti kitam yra gana sudėtinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
Pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diskas
Diskas
Naujokas
Nei 69 pozos, nei kokios kitos, kur as jai daryciau oralini, esam bande. Vakar ziurejom kokiu nauju sekso pozu, tai iskart atmete 69 ir kunilingus. Zaisliukai nepatiktu, klausiau, nereikia jai. Aisku cia smulkmena, bet vistiek labai noretus to, dziaugiuos ir taip, tikiuos, kad kaip sakai Rimq- ateis laikas ir nores arba reiks su tuo susitaikyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BloodyMary
BloodyMary
Naujokas
Gal kazka blogai darai, jei nenori? Gal nemoki sujaudinti arba nezinai kaip elgtis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Česiukas
Česiukas
Pažengęs
nenori oralinio, padaryk analinį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kicė
kicė
Pradedantysis
Tiketina kad darai kazkaip ne taip, jai nepatinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diskas
Diskas
Naujokas
Analini bandem pora kartu, bet skauda, kad ir su lubrikantais, bet cia ne beda, bandom toliau, o oralinis nezinau, bandau visaip atrodo ) kai su pirstukais darbuojuos, tai patinka matau labai, bet su liezuviuku ne tas jai turbut..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.18 01:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis
Kutis
Didmeistris
na kaip sakei jai kai tu darai oralini atrodo iskrypiliska jei nesupainiojau kazko tai vat tokiu atveju ji paprasciausiai nejaukiai jaucias tuo metu nezinau, nekisk labai jai to oralinio, bet ji jo nepanores kol jai tai neatrodys normalu siaip ai bus isgerus tada gal leis tau padaryti oralini ir jai patiks tada bus labiau atsipalaidavus tik bijau kad nemazai jai tam alkogolio gali prireikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.18 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diskas
Diskas
Naujokas
Tai neversiu tokiais budais geriau ateis laikas ir gal pati nores tada jau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.18 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis
Kutis
Didmeistris
teisingai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.18 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piesliakas
Piesliakas
Pradedantysis
Viskas cia normalu is mano varpines ziurint
Sakau, gal su ta pacia draugaujam, nes pas mane analogiska situacija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.19 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diskas
Diskas
Naujokas
Vardo pirma raide ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.19 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Daugiausiai bakterijų veisiasi burnoje, gal su burnos higiena kokios tai problemos? Gal nenori tavo burnos bakterijų, kad patektų kitur?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai