Santrauka: problemos su vyresniu vaikinu
Tema sukurta: 2009.12.06 21:13
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.12.06 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


klaustuke
klaustuke
Naujokas
Labas visiems, noreciau pasidalinti man iskilusiomis abejonemis ir paprasyti patarimo,o gal ir patirtimi pasidalintumete. Tai va yra taip,kad jau pora men bendrauju su vienu vaikinu. Mes susitikinejame kiekviena savaite ir labai maloniai praleidziame laika. Kalbeti galime ivairiomis temomis ir neturime jokiu kompleksu. Na beveik jokiu... Matote,as dar nekalta todel ne visiskai prisileidziu ji. O beto mes ir nedraugaujame esame tik draugai. Viskas butu gerai ir neketu man jokiu abejoniu ar klausimu,jei ne pora smulkmeneliu(na man tai nera smulkmenos). Tai gi problema tame,kad bunant ne kartu jis man beveik nerodo jokio demesio t.y. jei as neparasau jis nieko neraso(tik vakare pasiuncia "labanakt",o tai siuncia visoms draugems) as nejauciu is jo jokios silumos ar noro buti kartu. Visada pirma parasau ir stengiuosi palaikyti pokalbi,nes jis man tikrai labai patinka. Bet susitikus atrodo,kad jis daugiau nieko nemato tik mane ir su manim buna labai mielas ir svelnus. Kita problema yra ta,kad supratau,jog draugai jam svarbesni nei as. Keleta kartu meginau ji pakvbiesti i svecius ar kur nueiti,bet jis atsake,kad uzsimes,kad su draugais susitares,kad eina sportuoti ir pan.Gal butu lengviau,jei gyventume viename mieste,bet dabar susitikti galime tik tada,kada jis atvyksta i mano miesta studijuoti. Kartais pagalvoju,kad gal as jam per jauna,nes jis uz mane vyresnis 6m. Tik nemanykit,kad kokia mazvaike as. Man jau tuoj 19,o jam 24m. O didziausias abejones del jo noro buti su manim kelia tai,kad jis daznai kalba apie sex'a,nors zino,kad as dar nekalta. Kartais pagalvoju,kad as jam tiesiog zaisliukas ir issukis pasimyleti su nekalta mergina. As visada laukiu jo zinutes ir pasiulymo susitikti. Esu kvailai naivi ir vis tikiu juo ir noriu ji pamatyti. Tad prasau jusu nuomones apie sia situacija ir buciau dekinga,jei parasytumete koki patarima,nes as jau baigiu vilti prarasti.
Atsiprasau uz padrikas ir gal nerislias mintis,bet rasiau asarotomis akimis ir liudna,nes jis vel mane ant leso paliko. Tik sikart del sporto...
Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uste
uste
Meistras
įdomi situacija ...šiaip ne visi vaikinai mėgsta bendrauti per sms ...man pačiai mieliau bendrauti realiai , o ne per sms , nes tai tiesiog įgrysta ammm , na nelabai aišku kiek ir kaip šneka apie tą seksą ...jei tiesiog šiaip šneka nieko tokio , bet , jei mėto į tavo pusę užuominas , tai vargu ar jis ten į tave rimtai žiūri ... dėl amžiaus ? kad ir kaip būtų gaila manau amžius kiek per didelis ...labai retai 6 metų amžius nieko nereiškia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
logiška, kad 24 metų jaunuolis galvoja apie seksą. tiesiog,manau, jis ne tau skirtas. tu nori dėmesio, musi pusi, o jo kiti prioritetai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
sunku mums ka nors spresti, kai nieko tiksliai nezinom, nes is pasakojimo sunku tikslu vaizda susidaryti. tik galiu pasakyti viena, jei yra kazkokios problemos santykiu pradzioje, tai zinok jos isliks ir toliau, ir tiketina kad net dides. pavyzdziui, veliau net susitikus nebegautum tiek demesio. tad patariu prasideti tik su tokiu vyru, su kuriuo bent jau pacioje pradzioje nebutu jokiu problemu. o siaip dar butu galima tau su juo atvirai pasikalbeti, jau seniai reikejo taip padaryti ir nereiktu klausti patarimo forume.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iskaudinta
iskaudinta
Naujokas
kai pradejau skaityt, pagalvojau, kad kaskur girdeta situacija ir kalbi apie ta pati vaikina, bet kai paminejai metus, net atsikvepiau huu ne tas. toki ir as pazinojau. mano patarimas butu toks: nelauk jo. surasi sau verto ir kuriam ne draugai rupes, o Tu pati.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
Jis nuoširdžiai laukia kada tu jam pasisiūlysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
iskaudinta rašė:

kai pradejau skaityt, pagalvojau, kad kaskur girdeta situacija ir kalbi apie ta pati vaikina, bet kai paminejai metus, net atsikvepiau huu ne tas. toki ir as pazinojau. mano patarimas butu toks: nelauk jo. surasi sau verto ir kuriam ne draugai rupes, o Tu pati.


Nu jau atsikrapštau, bet tokio, kuriam be manęs daugiau nieko nereikėtų, už dyką neimčiau :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
ir suprask ko reikia)) vienai reikia vieno, kitai kito, trečiai visko)) jei bendraujate beveik apie viską, tai kodėl nepabandot padiskutuoti šia tema?)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
is savo skaudzios patirties ka galeciau pasakyti. Kad arba jis nera tikras, kad tu pati nori su juo buti, arba, jis pats iki pat galo nera nusprendes su tavimi buti. As pats taip elgdavausi - zaisdavau kate-pele - nerodydavau samoningau daug iniciatyvos, kad pati panele rodytu iniciatyva. Mano manymu panele ne ka maciau turi tai daryti nei vaikinas. Ir jeigu jis jaucia, kad jis negauna is taves deramo demesio, jis gali ir nebegioti paskui tave kaip tu noretum. Todel, arba pati turesi jam parodyti daugiau demesio, arba jo ir nesulauksi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
zolotye slova Jason))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LisaCuddy
LisaCuddy
Naujokas
na Jason pavare... o dar zildjianninja pritaria... man net baisu tapo, ar ne visi vaikinai taip mano dabar?..
klaustuke, negalvoju, kad vertas jis demesio, jei taip elgiasi... aisku, jei nori su juo praleist neblogai laika, prarast nekaltybe, tai butent tas, ko reikia, bet ar to laukiai? ar to norejai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
LisaCuddy tiesiog kai skiri daug dėmesio, tai mergina pradeda galvoti, kad vaikinas po kojom šliaužios ir galiausiai pradeda žaisti, o tai tikrai nėra malonu) tad Jason teisingai viską sako)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LisaCuddy
LisaCuddy
Naujokas
zildjianninja, per mazai demesio irgi nera gerai galvoji, kad jei tu rodysi, kad tau visiskai nerupi mergina, ji is karto supras, kad tau patinka ir tu tik taip nori parodyti savo simpatija?))) mes nemokome skaityti mintis, deja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
panele turi rodyti vaikinui ne ka maziau demesio ir iniciatyvos nei vaikinas. Jei vaikinas paskambina, ar paraso, mergina irgi tuo paciu atsilygina - bendravimas, iniciatyvos prasme turi buti lygiavertis. For sure, jei mergina nori subinlaizio, kuris viska del jos daro, ir sliauzioja ant keliu - tokioms kaip tik toks, bet paprastai tokie santykiai nenueina toli. Merginai turi patikti tas vaikinas tiek, kad ji nores ir nebijos jam parodyti demesio, jai nusispjauti ka kiti mano, jai patinka, jaigera su tuo vaikinu bendrauti, buti. Ir vaikinas daro ta pati. Bet as nedaryciau del paneles, nepriklausomai kiek ji man patiktu tik i viena puse, tai yra tik as rodyciau iniciatyva. Galiausiai as pasiusciau nx, nes santykiai nera vien tik sexas, tai yra bendravimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
Beje, tu Lisa, dar jauna, ir jaunos kaip tik paneles daro tokias esmines klaidas bendrvaime. Veliau, kai nudege daug kartu, supranta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
LisaCuddy žinoma kad ne)) po truputi)) kad ne būtų stokos ir kad nebūtų per kraštus)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LisaCuddy
LisaCuddy
Naujokas
Jason, butent turi buti lygiai demesio ir is vienos, ir is kitos puses, o as kiek supratau is merginos kalbos, vaikynas nelabai troksta su ja bendrauti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LisaCuddy
LisaCuddy
Naujokas
ir dar, santykiu pradziuj, kai tau zmogus patinka, stengiesi pasirodyti kuo geresnis, parodyt, kad tau rupi zmogus, ka ir daro klaustuke, o jis sedi ri lauki, tikrai tai ne tas vaikinas, kuris vertas demesio merginos, kuri iki 19 liko nekalta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
anticaca rašė:

Nu jau atsikrapštau, bet tokio, kuriam be manęs daugiau nieko nereikėtų, už dyką neimčiau :D


O čia tai moteris :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
klaustuke,
man cia vienareiksmiskai..pamirsk ta jaunuoli, tu daugiau juo duomiesi nei jis tavim. suprantama, kad tai tave skaudina, bet santykiuose turetu buti abipusis susidomejimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai