Tema sukurta: 2008.04.22 16:15
2008.04.22 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Sekmadieni uzklydau kanalus bejunginedama i Palmiros laida (kur horoskopus skaito), ir kaip tik tuo metu eme apie vezio zenklo zmones pasakot, ir sako "jiems dovanokit asmeniskas dovanas". "O, - galvoju. - reik atsimint". O paskui susimasciau: o kas tai yra "asmeniska dovana"? Kosmetika? Apatiniai? Knyga?...

Apsvieskit mane nesusipratele
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.22 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
geras klausimas!
???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.22 16:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Rimtai, cia gi nuo poziurio priklauso....
Asmeniska gali buti viskas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.22 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juju1
Juju1
Pažengęs
Asmeniska,tai skirta tik tam asmeniui Ir tai tikrai gali buti viskas(na gal tik isskyrus pinigus),o dar jei dovanota is sirdies....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.22 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
Originally posted by: Bfly

Sekmadieni uzklydau kanalus bejunginedama i Palmiros laida (kur horoskopus skaito), ir kaip tik tuo metu eme apie vezio zenklo zmones pasakot, ir sako "jiems dovanokit asmeniskas dovanas". "O, - galvoju. - reik atsimint". O paskui susimasciau: o kas tai yra "asmeniska dovana"? Kosmetika? Apatiniai? Knyga?...



Apsvieskit mane nesusipratele


ohoho
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.22 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Bfly>> asmeniška? kai gauni nematant kitiems ir gali spręst: rodyt kam ar ne/ sakyt ar ne. turiu keletą tokių dovanų, apie kurias žinau tik aš ir dovanojęs žmogus. tik nereikia pagalvot ko nors vulgaraus ir t.t. paprastos smulkmenos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.23 14:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Bfly

Sekmadieni uzklydau kanalus bejunginedama i Palmiros laida (kur horoskopus skaito), ir kaip tik tuo metu eme apie vezio zenklo zmones pasakot, ir sako "jiems dovanokit asmeniskas dovanas". "O, - galvoju. - reik atsimint". O paskui susimasciau: o kas tai yra "asmeniska dovana"? Kosmetika? Apatiniai? Knyga?...



Apsvieskit mane nesusipratele


asmeniska,tai yra tai,kas tau asmeniskai yra brangu,artima ir asmeniska....butent todel tokios dovanos ir vadinamos asmeninemis....

dar,beje,galeciau pasakyti,kaip kadaise vienas destytojas sake,kad asmenisku prasymu,dovanja ir pan.,mes iki kito turime "pernesti" informacija,kad tas prasymas,dovanas ir t.t. yra butent su juo susietas dalykas...kitaip tariant,tai neturetu buti vardas,pavarde,kreipinys pagal lyti,pagal rase,pagal kitus tam tikrus panasius dalykus,bet tai turi buti butent pagal konkretaus zmogaus,konkrecias savybes daroma dovana,ar perteikiamas prasymas.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.24 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rallyfan
Rallyfan
Naujokas
Manau, kad asmenine dovana- tai dovana, atitinkanti zmogaus pomegius, tikslus ar dar kazka... Pats esu gaves kelias "asmenines" dovanas, kurios net ir dabar man yra vienos is brangiausiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai