Santrauka: Pats sužvejojai, pats ir valyk
Tema sukurta: 2009.06.02 08:49
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.06.02 08:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
Mano vyras irgi žvejys. Nuolat pykstamės, kuris turi valyti žuvis. Mano nuomone, kas prižvejojo, tas ir valo. Jis juk ne dėl maisto žvejoja, o tiesiog savo malonumui. Kartais namo tik kilbukų prineša pilną kibirą. Vargas su tokiais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 08:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Svajoklis2
Svajoklis2
Meistras
aš tai nevaliau nei karto....mažų žuvų nebevežu jau namo...
mamytė žuvytę valo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
Reiks ir vyrui pasiūlyti žuvį pas mamytę vežti Bet toli gyvena ji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 09:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dijum
dijum
Naujokas
dazniausiai pats
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Mano vyras jau zvejys-ligonisKiekviena laisva diena sedi su meskere.Kartais ir as prisijungiu,kai buna nuotaikaO zuvi valo jis ir tik jisNiekada neteko sito malonumo uzsikrauti ant savo kuprosJis pats taip sako:as gaudziau,as ir tvarkau.Pagal rusiska posaki:liubis katatsa-liubi i sanocki vozitNiekada neturejom jokiu gincu,nei jokiu problemu del tokio niekniekio,kaip zuvu valymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Pas mus tai tokia taisyklė- kas sugauna, tas ir valo. Nesu pati geriausia žvejė, tad valymo nebūna per daug
Blogiausia buvo kai mariose pilną kibirą ešerių prigaudžiau, tada nekas... o išmest nudvėsusius tai jau gaila...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 09:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Tik vyras. Pasakiau, jei atvesi zuvi, pats ir valysi. Nekenciu zalios zuvies kvapo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 09:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
Na jeigu tos žuvelės dar gyvos, tai tikrai negaliu jų valyt, sakau paprasčiausiai-nemoku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Prisimenu, vaikystėje padėdavau tėtei valyti žuvis. Ir dar gyvas skusdavau... Dabar kaip pagalvoju - žiauru... Negalėčiau taip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš žvejodavau kai buvau vaikas tai mano žuvis "išvalydavo" katinas Įdomiai tie katinai valgo, nuo galvos pradeda ir ėda ėda
Tai dar džiaukis, kad jis nemedžioja bo jei tau lieptų kokį šerną išvalyt?

Esu matęs kaip šerną darinėja tai nuo raudonumo akys raibsta, tiek kraujo būna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kysas2
kysas2
Naujokas
geriausia tai jau nuvalytos zuvys is parduotuves tada nekyla klausimu kas valo zuvy hahaha
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
as ir nevezu namo nes nemegstu zuvies na nebent gaudyt ja o va tevai megsta valgyt tai jokios bedos man nera kiek pagaunu nuvezu jiem ir jie isivalo zuvi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
Vaikystej kas zvejodavo tas ir valydavo. dabar kazkaip seimoj zveju neliko. Nebent kokia gyva zuvi nusiperkam ir dazniausia tevas jas valo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
EditaRim rašė:

Mano vyras irgi žvejys. Nuolat pykstamės, kuris turi valyti žuvis. Mano nuomone, kas prižvejojo, tas ir valo. Jis juk ne dėl maisto žvejoja, o tiesiog savo malonumui. Kartais namo tik kilbukų prineša pilną kibirą. Vargas su tokiais.


Tai jei sakai dėl malonumo žvejoji, tai prižvejoji ir išmeti ar dar ką padarai. O ir šiaip kodėl vyras prižvejoja jis ir valo? Tarkim ryte anksti šalta, lietus lyja.. o vyras stovi, žvejoja, ir dar parėjęs nuvalyt turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vectorr
Vectorr
Meistras
Aš tai paskutiniu metu prie spiningo persikvalifikavau. Kad su kilbukais nežaist. Ir tai paleidžiu dažniausiai, nes sasyską išsikept paprasčiau nei lydeką Bet vakar teko ir valyt, ir sūdyt, ir dilgėlėm prifarširuot, kad nesugestų kol iki šaldytuvo parvešiu. Matyt alkana buvo, tai prarijo mepsą iki žiaunų. Kol traukiau išsidraskė - būtų neišgyvenus.

O žuvis valyt vienareikšmiškai turi tas, kas žvejoja. Tada greičiau ateina atsakymas į klausimą "imt ar paleist tą piršto dydžio ešerį"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lilith
lilith
Naujokas
tikras zvejas pats zuvi valo.o jei nevalo tai netikras zvejas.tai ir nera ko meskere mirkyt ir namo zmonai kilbukus tempt.maniskis tai jau sunkus ligonis-nei karto nevaliau zuvies.o mazu zuvyciu tai net nemaciau namie.ne tik valo o dar ir pats gamina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tylizvaigzde
tylizvaigzde
Pradedantysis
Mama mia kiek zuvies esu isvaliusi per savo gyvenimeli...Augau prie ezeru Moletu rajone.Zvejojo tetis ir 3mamos broliai.Lynai,lydekos,karsiai,karosai,eseriai-duona kasdienine.Itekejau-vyras zvejys maniakas,valiau,valiau,valiau...
Dabar niekas nezvejoja ia aciu tau ,Dangau,nes ko gero riba,daugiau negaliu,net krautuvej perku file,be odos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vargsas
Vargsas
Pažengęs
As kadangi dažniausiai nieko nepagaunu, tai ir nekyla tokių problemų. Bet kai pagaunu, tai tenka kam nors iš moterų valyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
Pas mus visada buvo taip, kad kas parsineša žuvį tas ir valo, o kitaip ir negali būti.
Sunkiausia būna kai į žvejybą išsiruoši kokia 2-3 nakties, po to iki vakaro žvejoji, dalyvauti programoj, grįžti 2-3 nakties ir dar reik žuvį išsivalyti... Bet žvejoti kartais smagu... O ir pačių pasigauta žuvis skanesnė... Gerai, kad su vyru nei vienas nesame maniakai, nes jei tokie būtume gal ir žuvis nebūtų taip mėgstama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.02 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


roziuke
roziuke
Meistras
EditaRim rašė:

Mano vyras irgi žvejys. Nuolat pykstamės, kuris turi valyti žuvis. Mano nuomone, kas prižvejojo, tas ir valo. Jis juk ne dėl maisto žvejoja, o tiesiog savo malonumui. Kartais namo tik kilbukų prineša pilną kibirą. Vargas su tokiais.


cia visai kaip ir maniskis tip top taip pat elgiasi.vos ne kasdien vaziuoja zvejot.buna,kad irgi pilna kibira smulkiu zuvu pritempia.nekenciu.ypac karosiuku skust nemegstu,duria.ypac pikta,kai as jau miegu,o jis parsigruda su zuvimis nakti ir dar vercia eit zuvis isdorot.sakiau "tavo zuvis i siuksliu maisa supilsiu"uzknisa.o jei parveza linus,tai lengva juos isdorot,bent skust ju nereikia.ir as jam sakau"tai pats ir isdorok zuvi,bet ne,teisinasi,kad jam slykstu tas kraujas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai