Tema sukurta: 2010.09.06 14:45
1 2 Toliau Paskutinis
2010.09.06 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nana123
nana123
Pažengęs
Labukas noreciau padiskutuoti apie nuojauta,sestaji pojuti ar kaip dar butu galima tai pavadinti.Tikriausia visi nors karta esam su tuo susidure.Va mane niekaip neapleidzia bloga nuojauta, del vieno man artimo zmogau,anksciau niekada tokio jausmo(kai bloga nuojauta del vaikino)nebuvau patyrusi.Nuolat man nuojauta kuzda,kad nieko gero mums nebus,kad nepasitikeciau ir pan.Siaip yra buve kad nuojauta kuzda nevaziuoti kazkur,ar kazko nedaryti,bet netokia stipri.Ar jums yra buve kas panasaus,ar nuojauta neapgavo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kristalė
Kristalė
Naujokas
Yra, ir šis pojūtis ypač išsivystęs pas moteris...
Aš pati save pavadinčiau "ragana",užtenka vos pagalvoti apie žmogų ir jis tuoj paskambina ,ar ateina..Ar kažkas nukris, suduš ir panašiai...Visada viskas pildosi...O apie sapnus išvis nėra ką kalba...Jei sapną prisimenu po nakties, jis butinai turės kažkokią reikšmę artimiausioje ateity...Todėl stengiuosi siusti tolyn juodas mintis,kad jos nesipildytų ...
Visada įsiklausyk į savo vidinį balsą..Tik jis bus geriausias tavo patarėjas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
nesivadovauk jokiom nuojautom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medinis
Medinis
Pažengęs
Jo, kaip man buvo: uzpuole nuojauta, kad vaika, vazinejanti rieduciais, pertrenks auto. Siaip ne taip išsivadavau is to, ir kita diena vaikas griuvo su rieduciais ir tik ranka susilauze.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
Gabė rašė:

nesivadovauk jokiom nuojautom.


Nepaisyti nuojautos butu neprotinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
nana123 rašė:

Labukas noreciau padiskutuoti apie nuojauta,sestaji pojuti ar kaip dar butu galima tai pavadinti.Tikriausia visi nors karta esam su tuo susidure.Va mane niekaip neapleidzia bloga nuojauta, del vieno man artimo zmogau,anksciau niekada tokio jausmo(kai bloga nuojauta del vaikino)nebuvau patyrusi.Nuolat man nuojauta kuzda,kad nieko gero mums nebus,kad nepasitikeciau ir pan.Siaip yra buve kad nuojauta kuzda nevaziuoti kazkur,ar kazko nedaryti,bet netokia stipri.Ar jums yra buve kas panasaus,ar nuojauta neapgavo?


Pasistenk ivertint tarsi is salies jusu santykius ir matytsi ar tavo nuojauta neapgauna.Nors manau,kad yra del ko,jei nerimauji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
naivuole2 rašė:

Gabė rašė:



nesivadovauk jokiom nuojautom.




Nepaisyti nuojautos butu neprotinga.


o protinga būtų dėl to išsiskirti su žmogum? :D
-klausyk,noriu skirtis.
- kodėl???
- na man tokia bloga nuojata,kad mum nieko neišeis. :D

visos tos nuojautos išsipildo dėl minties jėgos.kuo dažniau galvoji apie kažką bloga,bloga ir nutinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Teisingai Gabė sako...
Tos nuojautos tai...

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Būna ir man, kad užpuola kažkokios mintis ir pasakoja, jog čia bus tas ar tas, ar taip ar anaip. IGNORUOJU. Ypač jei tai blogoos emocijos ar dar kas. NIEKADA TUO NETIKIU. IR TUO NESIVADOVAUJU aš už blaivų protą, o ne už trijų minučių mintį, jog bus vienaip ar kitaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Galėčiau apie tai šnekėt ir šnekėt, nes dažnai nuojauta kužda tai ką reikia. O ypač padeda svarbiausiais gyvenimo momentais. Ir ja tikiu. Ir dažnai įsiklisau į ją, ką ji kužda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Atsitiktinumas ir viskas, o ne šeštieji pojūčiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
Gabė rašė:


visos tos nuojautos išsipildo dėl minties jėgos.kuo dažniau galvoji apie kažką bloga,bloga ir nutinka.


O is kur tos nuojautos atsiranda,is dangaus nukrenta?Jei yra itarimu,tai ir atsiranda. Galima paklaust tiesiogei,kas neduoda ramybes,bet juk atsakymas vargu ar bus saziningas.taigi,tik nereikia cia pasakot,kad nesamones.Gyvenimo patirtis kalba ka kita.
O zodis ir mintis turi tokia galia,kad pastoviai isikalant i smegenis issipildo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
naivuole2 rašė:

Gabė rašė:





visos tos nuojautos išsipildo dėl minties jėgos.kuo dažniau galvoji apie kažką bloga,bloga ir nutinka.




O is kur tos nuojautos atsiranda,is dangaus nukrenta?Jei yra itarimu,tai ir atsiranda. Galima paklaust tiesiogei,kas neduoda ramybes,bet juk atsakymas vargu ar bus saziningas.taigi,tik nereikia cia pasakot,kad nesamones.Gyvenimo patirtis kalba ka kita.

O zodis ir mintis turi tokia galia,kad pastoviai isikalant i smegenis issipildo.


tai jeigu įtari antrą pusę neištikimybe,nes taip sako nuojauta,poto jį palieki ir paaiškėja,kad nuojauta buvo klaidinga? :]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
Gabė rašė:

tai jeigu įtari antrą pusę neištikimybe,nes taip sako nuojauta,poto jį palieki ir paaiškėja,kad nuojauta buvo klaidinga? :]]


Jeigu itariu ir nuojauta kuzda,kad tai tiesa,surenku faktus apie tai.po to be jokio sirdies skausmo palieku ji.Nuojauta galima ir patikrinti.Nes be jokio pagrindo taip nebuna.Nekalbu apie paranoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Gabe, aš manau, kad nuojauta ne tik apie neištikimybę sukasi. Nuojauta reikalinga ir kasdieniniuose dalykuose, bet vieni ja tiki, kiti ne. Ir neužsiciklink vien žodžiui neištikimybė. Mane pavyzdžiui nuojauta pradeda atakuoti kaip reikiant, kas kartais varo iš proto mane. Būnu tada jautresnė viskam, nerandu sau vietos namuose. Ir ne sykį tokie dalykėliai atsitinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
pylipukė rašė:

Gabe, aš manau, kad nuojauta ne tik apie neištikimybę sukasi. Nuojauta reikalinga ir kasdieniniuose dalykuose, bet vieni ja tiki, kiti ne. Ir neužsiciklink vien žodžiui neištikimybė. Mane pavyzdžiui nuojauta pradeda atakuoti kaip reikiant, kas kartais varo iš proto mane. Būnu tada jautresnė viskam, nerandu sau vietos namuose. Ir ne sykį tokie dalykėliai atsitinka.


užtenka ir proto,apskaičiuoti visus už ir prieš. :] ir šiaip nuojatą tiesiog reikia mokėt ignoruot ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kristalė rašė:

Yra, ir šis pojūtis ypač išsivystęs pas moteris...

Aš pati save pavadinčiau "ragana",užtenka vos pagalvoti apie žmogų ir jis tuoj paskambina ,ar ateina..Ar kažkas nukris, suduš ir panašiai...Visada viskas pildosi...O apie sapnus išvis nėra ką kalba...Jei sapną prisimenu po nakties, jis butinai turės kažkokią reikšmę artimiausioje ateity...Todėl stengiuosi siusti tolyn juodas mintis,kad jos nesipildytų ...

Visada įsiklausyk į savo vidinį balsą..Tik jis bus geriausias tavo patarėjas...


Ragana ;DDD OMG vos nuo kėdės nenuvirtau DD Ačiū, prajuokinai

Pagalvok apie mane, paskambinsiu gal ;DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Na žinot, kai mano sapnas išsipildė 100 procentų ir dar vieną įvykį susapnavau ir taip įvyko, tai kažkaip negaliu teigti jog visa tai nesąmonės. Tačiau negaliu teigti, jog dabar vadovaukis ir daryk taip kaip nuojauta daro. Nes mano, mamos, ir mamos sesės sapnai pildosi. Mamos sapnai išsipildė(vienas sapnas buvo su mirtim ir dar per mamos gimtadienį). Mamos išsipildė apie 6 sapnai, jos sesės tik keli- 3-4. o mano vienas įvykis su visom detalėm ir vienas toks nereikšmingas.
TAČIAU vistiek netikiu tokiom nesąmonėm.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nana123
nana123
Pažengęs
gana idomus visu pasisakymai,siaip as ir manau,kad reikia atkreipti demesi i tai ka sako nuojauta,o siaip ir mano sapnai daznai issipildo.Nepatikesit,bet butent si zmogu anksciau sapnuodavau,kaip gera man kartu.Bet vat bendraujant,nuolat grauzia mane ta bloga nuojauta,aisku tam jis pats, gal nesamoningai,bet sukuria tas abejones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.06 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Sakai šeštasis pokūtis.. Tik žiūrėk kad nebūtų paskui "I see dead people"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai