Tema sukurta: 2010.02.16 16:39
2010.02.16 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egliux
Egliux
Pradedantysis
Sveiki visi. Gal ir keistas bus mano klausimas daugumai nusimanančių muzikoje, bet ne tai svarbu
Tai va, reikėtų lietuviškų dainų karaokių, tik muzikos be garso. Bet lietuviškų jų nėra gausu. Gal kas galėtų patarti iš kur jų galima būtų parsisiųsti, kur yra normalus pasirinkimas? Arba gal įmanoma su kokia programa iš paprastos dainos pasidaryti karaoke? Ačiū iš anksto už atsakymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.16 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Egliux rašė:
Sveiki visi. Gal ir keistas bus mano klausimas daugumai nusimanančių muzikoje, bet ne tai svarbu :D
Tai va, reikėtų lietuviškų dainų karaokių, tik muzikos be garso. Bet lietuviškų jų nėra gausu. Gal kas galėtų patarti iš kur jų galima būtų parsisiųsti, kur yra normalus pasirinkimas? Arba gal įmanoma su kokia programa iš paprastos dainos pasidaryti karaoke? Ačiū iš anksto už atsakymus :D

Lietuviskos karaoke oficialiai, berods, tera isleista keletas DVD disku berods:
"Metas pramogauti" I ir II dalys.
"Populiariausiu Lietuvisku Slagerių Karaoke" I, II ir III dalys.
Ir Z.Zvagulio dainu rinkinys.
Daugiau su niekuo susidurti neteko. Nenustebciau jei butu kur ir visu tu nedakepusiu zvaiguku is realybes sou atliekamu dainu karaoke.
Visus minetus diskus turiu isskyrus slageriu I dali. Buvo anksciau Linkomanijoje, bet dabar berods istrinta. Ieskok per lietuviskus torrent trakerius ar per kitas failu keitimosi sistemas.

Programu atseit padaranciu is paprastos dainos karaoke takeli, yra, bet man dar neteko matyt tokios, kuri duotu kazko verta rezultata.
O profesionalo, kuris panaikintu balsa, paslaugos nepigiai kainuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.16 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gamytė
gamytė
Naujokas
Galiu patarti: atsisiųsk tokią programą Harmony Assistant , tada atsirask internete norimos dainos Midi failą ir jį konvertuok paderinusi garsą į MP3. Taigi taip laisvai galima rasti visokių dainų, net ir natas, pvz. melodijos atsispausdonti. Jei bus kas neaišku - parašyk , paaiškinsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai