Santrauka: Kam jums antra puse?
Tema sukurta: 2010.08.13 22:59
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.08.13 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Sveiki :)
Norėčiau paklausti žmonių kurie ieško antros pusės - kam jums antra pusė? Dėl kokių priežasčių norit susirasti antrą pusę?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
kad į spintą galimą būtų padėti) o jei rimtai, tai kad šalia kas nors būtų)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Tam, kad galėčiau kažką kankinti ir kažkam garsiai skaityti knygas. Kad kažkas valgytu mano gaminamą maistą ir po to plautų indus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
Euforija rašė:

Tam, kad galėčiau kažką kankinti ir kažkam garsiai skaityti knygas. Kad kažkas valgytu mano gaminamą maistą ir po to plautų indus.


Tik tiek??? Tai negi taip blogai gamini?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
tranzas rašė:

Euforija rašė:



Tam, kad galėčiau kažką kankinti ir kažkam garsiai skaityti knygas. Kad kažkas valgytu mano gaminamą maistą ir po to plautų indus.




Tik tiek??? Tai negi taip blogai gamini?


Gaminu ne taip jau ir blogai, nors blynai nevisada gaunasi tiesiog nėra kam gaminti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
Euforija rašė:

Gaminu ne taip jau ir blogai, nors blynai nevisada gaunasi tiesiog nėra kam gaminti


Blynai ne visada gaunasi,jei tuo metu dar dirbi tris darbus. Žinok,svarbiausia vyro gyvenime-kad blynai būtų kepami. Nes alkanas vyras-piktas!!! Sakai,nėra,kam gaminti...hmm...juk ne vienkiemyje gyveni?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jollyland
jollyland
Naujokas
Kam kam...artimo bendravimo poreikis,taip pat galimybė ,kad tavim taip pat kažkas rūpinsis,patenkint savimeilei,kad esi kažkam reikalinga,galimybė ir pačiai išreikšt tokius pat jausmus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
jollyland rašė:

Kam kam...artimo bendravimo poreikis,taip pat galimybė ,kad tavim taip pat kažkas rūpinsis,patenkint savimeilei,kad esi kažkam reikalinga,galimybė ir pačiai išreikšt tokius pat jausmus...


Vienu žodžiu-iš egoistinių paskatų. Tik niekas to niekada neprisipažins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Na juk reik ,akd kazkas mano kojines plautu ir triusikus nuo lempu nuiminetu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
tranzas rašė:

Euforija rašė:



Gaminu ne taip jau ir blogai, nors blynai nevisada gaunasi tiesiog nėra kam gaminti




Blynai ne visada gaunasi,jei tuo metu dar dirbi tris darbus. Žinok,svarbiausia vyro gyvenime-kad blynai būtų kepami. Nes alkanas vyras-piktas!!! Sakai,nėra,kam gaminti...hmm...juk ne vienkiemyje gyveni?



Ne visai vienkiemyje, bet... juk kiekvienam savo gabumų nedemonstruosi ;) galėčiau išmokt pagaminti bet ką, jei tik po to kas išplautu indus :D tad iš dalies, kaip ir jollyland - egoistinės paskatos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jollyland
jollyland
Naujokas
Visi veiksmai būna egoistiški,vieni mažiau,kiti daugiau.Žmogau būtis ant to "pastatyta".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
RavinRabbit rašė:

Na juk reik ,akd kazkas mano kojines plautu ir triusikus nuo lempu nuiminetu :D


Ech,o ką tik perskaičiau furijos666 pagyrimą,kad nenusikalbi... neilgai tas tetruko...nors,kita vertus,visai gerai atsako į temos autoriaus klausimą. Kiekvienam-savo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


menule24
menule24
Pažengęs
tranzas rašė:

jollyland rašė:

Kam kam...artimo bendravimo poreikis,taip pat galimybė ,kad tavim taip pat kažkas rūpinsis,patenkint savimeilei,kad esi kažkam reikalinga,galimybė ir pačiai išreikšt tokius pat jausmus...


Vienu žodžiu-iš egoistinių paskatų. Tik niekas to niekada neprisipažins.


Visi mes kazkiek egoistai, tai kad dazniausiai ir bunam vien tik del egoistisku sumetimu, nu zinoma ir del tos vadinamos MEILES=)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jollyland
jollyland
Naujokas
Aj,dar noriu,kad kažkas pasakytų,kad esu graži iš ryto atsikėlus,suveltais plaukais.Tikra egoistė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Euforija rašė:
Ne visai vienkiemyje, bet... juk kiekvienam savo gabumų nedemonstruosi ;) galėčiau išmokt pagaminti bet ką, jei tik po to kas išplautu indus :D tad iš dalies, kaip ir jollyland - egoistinės paskatos


as megstu valgyt, plaunu indus, nemegstu skaityt, bet patinka klausytis kai kiti skaito (jei risliai skaito), panaudotas galiu but padetas i spinta... bet esu bedarbis :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
tranzas rašė:
Ech,o ką tik perskaičiau furijos666 pagyrimą,kad nenusikalbi... neilgai tas tetruko...nors,kita vertus,visai gerai atsako į temos autoriaus klausimą. Kiekvienam-savo.


Tai,kad as cia visai rimtai parasiau :D
reikes kada savo kambary nufotkint.. Dauguma bijo i kambary uzeiti,nes sako,jog ir pats velnias koja nusilauztu..

Galiu perfrazuoti. Reikalinga tarnaite :D jei jau taip kliuna,mano juodas jumoras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
SmT rašė:

as megstu valgyt, plaunu indus, nemegstu skaityt, bet patinka klausytis kai kiti skaito (jei risliai skaito), panaudotas galiu but padetas i spinta... bet esu bedarbis :(


Rišliai skaityti pradedu tik po kokių 20psl, nes reikia priprasti, tad... Blem, kol kas turi tik vieną minusą - iš Kauno ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
Euforija rašė:

Ne visai vienkiemyje, bet... juk kiekvienam savo gabumų nedemonstruosi ;) galėčiau išmokt pagaminti bet ką, jei tik po to kas išplautu indus :D tad iš dalies, kaip ir jollyland - egoistinės paskatos


Taigi,antra pusė reikalinga ne tik tam,kad patvirtintų tavo reikalingumą,bet ir tam,kad galėtų padaryti darbus,kurių tu nemėgsti. Idealu-jei jai tuos,tau nemalonius darbus,dirbti būtų malonu :D
Na,aš tai daugumoje pasirinkdavau indų plovimą. Valgio gaminimas-pernelyg daug laiko atimanti veikla. O jei dar nepavyks... :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WeeDee
WeeDee
Pradedantysis
Kam antra puse? Kad butum pilnas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.13 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
RavinRabbit rašė:


Galiu perfrazuoti. Reikalinga tarnaite :D jei jau taip kliuna,mano juodas jumoras


Jis-labai juodas. Tiesiog antireklama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai