Tema sukurta: 2008.11.07 20:14
2008.11.07 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukas
Kaciukas
Pažengęs
Tiesiog idomu pasidare.. tarkim zmones vaziuoja siaip rukantis zmogus ir ruko tarkim masinoj pelenines viskas ten normaliai ane? o ar galima tarkim kur sustoju uzsikuriu parukau kaljana? masinoj ir po to visa pilna dumu vaziuoja tarkim ??? cia tik siaip pamastymas tox va sove sirguliuoju ir kvailos mintys lenda bet man idomu ar tai nebaudziama ir taip toliau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.07 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukas
Kaciukas
Pažengęs
Soriukas uz nerislias mintis bet esme tikiuosi supratot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.07 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
O už ką galima bausti? Jei rūkai tabaką, žinoma, o ne "kokteilį" su žaliaisiais priedais Kai važiuosit, paskui mašina bus ne ką daugiau prirūkyta, negu kokiems trims užsirūkius cigaretes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.07 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Varske
Varske
Meistras
zinoma galima, bet nepatarciau... is patirties zinau, kad rukant kaliana bent 50% sancas, kad su iskritusiu angliuku sugadinsi baldus arba brabuzius.
jei negaila salono - pirmyn.

p.s. durna tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.07 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukas
Kaciukas
Pažengęs
E tu "durna tema" tai jomajo gal paklausti negalima? as esu neisitikines ir tiek o tokius pasakymus galima ir nerasyti istikruju tam yra kur pasistaty padaryta beje ok aciu aciu jums
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 02:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rytea
rytea
Pradedantysis
Pat rukau ja, nes man patinka
perskaiciau laikrasti, kad kelias valandas rukius kalijana tas pats kas surukius 60 cigareciu
SPRESKITE PATYS;DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
rytea rašė:

Pat rukau ja, nes man patinka

perskaiciau laikrasti, kad kelias valandas rukius kalijana tas pats kas surukius 60 cigareciu

SPRESKITE PATYS;DDD


Žinai, jei tu KELIAS VALANDAS trauksi kaljaną, tai gali išeit ir daugiau, nei trys pakeliai... Bet va vienas keblumas - 20-25 cigaretės paeiliui jau kaip ir mirtina dozė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.20 06:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KingRim
KingRim
Naujokas
geriau taip nevazuok kai masina pilna dumu, znai per dumus nieko nematysi, avarija padarysi, o tai pavojinga tavo sveikatai kaip ir rukymas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai