Tema sukurta: 2009.12.24 11:07
2009.12.24 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


matrona
matrona
Naujokas
Ar pasirūpinate pasveikinti jums artimiausius žmones per šventes? Aš savo brangiausiems išsiunčiu atvirutę paštu. SMS man nepatinka. Tie patys eilėraščiai persiuntinėjami vieni kitiems. Trūksta nuoširdumo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.24 11:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
As visada rasau trumpai. Ilgi, kurybingi svaikinimai turi buti ne banalus, o is sirdies ir sakomi i akis (isskyrus retais atvejais).

O sunkiausia man buna su oficialiais sveikinimais darbe.. Kol viska padarau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.24 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
matrona rašė:

Ar pasirūpinate pasveikinti jums artimiausius žmones per šventes? Aš savo brangiausiems išsiunčiu atvirutę paštu. SMS man nepatinka. Tie patys eilėraščiai persiuntinėjami vieni kitiems. Trūksta nuoširdumo.


Jeigu žmogus tau išties rūpi- siunti atvirutę.. bet yra asmenų kuriuos tarsi jauti pareigą pasveikint, tai tada nusiunti sms žinutę ir eini toliau baltos mišrainės valgyt sau spakainas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.24 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
Artimiausius sveikinu ne SMS ir ne paštu, jei tik turiu tokią galimybę,o tuos, kur reikia pasveikint ,,privaloma tvarka''-elektroniniu paštu, SMS, atvirukus jau seniai benaudojau...Ir eilėraščių nerašau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.24 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Dažniausiai sveikinu "gyvai", arba SMS'ais. (šypt)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.24 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
ką sutinku prieš šventes (keletą dienų iki švenčių), tai į akis, o šiaip sms'ų pagalba kąnors pats sukuriu paprasto ir neperdaug ilgo nes visokie eilėraščių persiuntinėjimai ką kas ryte atsiuntė tai neprikolas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.24 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
Tinkamiausias atsakymas į temą iš mano pusės būtų tiesiog - NE. Liaudies išmintis byloja "elkis su kitais taip kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi". Kas keisčiausia, kad tai nepasitvirtina, nes man vistiek kasnors padovanos kokį šuduką arba pasveikins "zdarof, su kūčiom tave". Bet ir tai dabar pagalvojau ar nebūsiu išvadintas anarchistu-protestantu-nesubrendėliu. Esu gavęs visokių smsų, iš 10 kokie 3 pasikartoja tai tikrai. Visi tokie nuoširdūs, išmintingi, pagarbūs, draugiški. Bet man tai nereikia šventės kažkokios laukti, gal galėčiau kokiam nors žmogui pasakyti ką apie jį galvoju .

Kadangi mane vistiek sulygins su šiuo personažu, tad numesiu jo nuotrauką pirmas:

Trūksta tik žalios spalvos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.24 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ledine243
Ledine243
Pradedantysis
Senais laikais siusdavau laiskus i kitus miestus zmonems, kuriuos matau labai retai, bet pabrango pasto paslaugos. Sms kur kas pigiau atsieina, bet ir tuos jau atsibodo siuntineti. Kiekvienais metais vis tas pats. Sabloniniai tekstai nekvepia nuosirdumu. Tai tik pareigos vykdymas. Stengiuosi isvengti pareigu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.25 10:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OdEtė
OdEtė
Naujokas
Anti rašė:

Tinkamiausias atsakymas į temą iš mano pusės būtų tiesiog - NE. Liaudies išmintis byloja "elkis su kitais taip kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi". Kas keisčiausia, kad tai nepasitvirtina, nes man vistiek kasnors padovanos kokį šuduką arba pasveikins "zdarof, su kūčiom tave". Bet ir tai dabar pagalvojau ar nebūsiu išvadintas anarchistu-protestantu-nesubrendėliu. Esu gavęs visokių smsų, iš 10 kokie 3 pasikartoja tai tikrai. Visi tokie nuoširdūs, išmintingi, pagarbūs, draugiški. Bet man tai nereikia šventės kažkokios laukti, gal galėčiau kokiam nors žmogui pasakyti ką apie jį galvoju .



Kadangi mane vistiek sulygins su šiuo personažu, tad numesiu jo nuotrauką pirmas:



Trūksta tik žalios spalvos.


bet jus tikrai panasus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.25 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
OdEtė rašė:

Anti rašė:



Tinkamiausias atsakymas į temą iš mano pusės būtų tiesiog - NE. Liaudies išmintis byloja "elkis su kitais taip kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi". Kas keisčiausia, kad tai nepasitvirtina, nes man vistiek kasnors padovanos kokį šuduką arba pasveikins "zdarof, su kūčiom tave". Bet ir tai dabar pagalvojau ar nebūsiu išvadintas anarchistu-protestantu-nesubrendėliu. Esu gavęs visokių smsų, iš 10 kokie 3 pasikartoja tai tikrai. Visi tokie nuoširdūs, išmintingi, pagarbūs, draugiški. Bet man tai nereikia šventės kažkokios laukti, gal galėčiau kokiam nors žmogui pasakyti ką apie jį galvoju .







Kadangi mane vistiek sulygins su šiuo personažu, tad numesiu jo nuotrauką pirmas:







Trūksta tik žalios spalvos.




bet jus tikrai panasus


Bet jūs tikrai turite dadukcijos gabumų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.26 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
labai atsiprasau, kad per sventes taip negraziai pasielgsiu, bet, Anti, tu taaaip mane biesini, atsiprasant, su savo ale protingom mintim, kad norisi nusisaut su duru rankena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.26 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
sventines komedijos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.26 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
laile rašė:

labai atsiprasau, kad per sventes taip negraziai pasielgsiu, bet, Anti, tu taaaip mane biesini, atsiprasant, su savo ale protingom mintim, kad norisi nusisaut su duru rankena.


Oho, Anti, merginos net žudytis dėl tavęs pasirengę.

Augantis naujas širdžių graužikas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.26 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liolĖ
liolĖ
Naujokas
Liudna bet kaledos ir lietus tikrai nedera.norisi sniego !!!!!!!!!!!!!!! ir trupuciuka salcio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.07 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simplemind
simplemind
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.08 05:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
OI,Kam cia Kaledos prasideda balandi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.08 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Pauksciosapne,tau dar ir uzkandos reikia,sveikinimu negana?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.09 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Kazkada maciau,bet jau senokai.......Na,uzkandziaut,tai uzkandziaut.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.13 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramintule
Ramintule
Naujokas
Pasidalinkime: kalėdiniai sveikinimai,
gal kas žinot dar daugiau gerų nenuvalkiotų sveikinimų? Aišku SMS tai tinka ir tie patys, spėjama pamiršt per metus tautosaką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai