Santrauka: :)
Tema sukurta: 2007.11.19 15:13
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2007.11.19 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


archaide
archaide
Pradedantysis
Swejki! Vakar su mama turejom trumpa pokalbi, kuris priwerte mane susimastyti. Kalbejom apie mano lajswalajki, kuri pralejdziu daugiausia prie kompiuterio, kartajs nuvarau iki giminiu, vienu zodziu nieko ypatingo... Man 18 metu, atrodytu pats lajkas visokioms linksmybems, draugu susiburimams, toosams Geriausia buwo 18 gimtadienis, atejo mano geriausia drauge, kuri db Ajrijoj, seneliai ir brolis su mergina. Koks buwo toosas, nerealus jau iki 23.00 val buvom issiskirste nu krc... Noreciau paklaust jusu nuomones kaip turiningai pralejst lajswalajki, netysoti namie kajp kokiam baobabuj , galu gale sudalyvaut toose? Taip pat idomu kajp jus pralejdziat lajswalajki...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Ateis laikas, bus ir vaikas. O atsakant i temos pavadinima - nereikia buti tuo, kuo nesi. Buk savimi. Tai daug sunkiau nei atrodo
Turiningas laisvalaikis? Tau paciai patinka namuose sedeti? Ar tiesiog neturi su kuo kur nors nueiti? Ir dar - jei save per prievarta "isnesi" is namu - tau jau bus gerai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


archaide
archaide
Pradedantysis
Sedet namuose jau atsibodo ir nuejt nelabaj yra su kuo, atrodo draugu turiu, taciau ju nera daug...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O kodėl turiningas laisvalaikis siejamas su 'toosais'? Tai gali būti - muzika, kinas, boulingas, kelionės, knygos, sportas... galų gale gramatikos pamokos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: archaide

Sedet namuose jau atsibodo ir nuejt nelabaj yra su kuo, atrodo draugu turiu, taciau ju nera daug...


nueik i biblioteka,pasiimk kelias knygas paskaitymui. uzsirasyk i sporto kluba - ten galesi nebutinai svarmenis kilnot,bet paplaukiot baseine ar pirtelej pasedet.
dar vienas variantas - reikskis daugiau forume - cia pastoviai meetai buna,ir as liudininkas, kad su cionykste chebra galima gerai pagert.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Originally posted by: archaide

Sedet namuose jau atsibodo ir nuejt nelabaj yra su kuo, atrodo draugu turiu, taciau ju nera daug...


Linksmink pati save. Iseik pasivaikscioti, nueik i kina... Rask veiklos uz namu ribu. Patikek ir vienai visai smagu. Atrask ir buvimo su savimi dziaugsma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


archaide
archaide
Pradedantysis
Butu gera proga susirast nauju pazinciu tik ydomu kur meetaj vyksta, nes pati taj siauliete esu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Atidziai sek forumo temas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
baik su tais vaikais Laukine kojote paneles ta posaki kisa kur netingi, kada bus laikas , bus ir vaikas.
Esme ta, kad ne buti kazkuo kitu, o kaip tik socializuotis, kitaip tariant praplesti savo socialini akirati, pasidaryti idomesnei sau, ir tuo paciu kitiems. Jeigu zmogus tai supranta, kad kazko reikia, vadinasi reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
Joyce, 1 is 100, jei ne is tukstakscio rasi, kurios laisvalaikis butu gramatika )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EmoDoll
EmoDoll
Naujokas
Visu pirma, ar Tau tikrai reikia to 'turiningo laisvalaikio'..?
Zinai. kad ir kaip bebutu, jei istiesu labai nori, sieki to..
Darai kazka..nesedi vienoje vietoje, juk niekas Tau nieko nesiulys, jei nerodysi iniciatyvos..
Beje, jei tikrai nori, Siauliuose yra istiesu daug sauniu vietu, kur galima pabuti, susipazinti ar seip ka gero nuveikti..
Pati esu is nedidelio miestelio, kuriame tikrai nera ivairoves, taciau nesedziu ir nelaukiu kazko, ko nebus........
Tiesiog reikia veikti... .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Oi vaikeli,Siauliai mires miestas,o jei dar draugu nelabai turi...Bet ne viskas prarasta,susirask kokia drauge(a) su kuria galetumete nulekti i kita miesta pasizvalgyti,kad ir autostopu.Ar buvai Didmiesciuose,Klaipedoje?Mano dukros gryzo i Siaulius 3 sav.(mes gyv.Airijoje),vos neisbludo.Tai nudume i Klaipeda,Palanga,pavaiksciojo pajuriu-fantastika!O siaip galima i sporto kluba nueiti,baulinga pazaisti,dviraciu pasivazineti iki kokios pakeles kavinukes-daryk tai kas tau patinka.Vien kompiuteriu gyventi nera gerai,nes nebemokesi normaliai bendrauti su zmonemis.Cia rastu bendraujant visi tokie faini,o susitikus vargu ar rastumei ka pakalbeti)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


archaide
archaide
Pradedantysis
Jai "turiningo lajswalajkio" man nerejketu, naujos temos nebuciau kurus Kad jau tokie gudrus, taj pasakykit kajp jus lajdziat lajswalajki...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: archaide

Jai "turiningo lajswalajkio" man nerejketu, naujos temos nebuciau kurus Kad jau tokie gudrus, taj pasakykit kajp jus lajdziat lajswalajki...


tai paprasta, jo buna tiek nedaug, kad net klausimo nekyla,kaip ji leist.. visa kita laika uzima darbai ir mokslai (ne,bent jau man ir dabar)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

O kodėl turiningas laisvalaikis siejamas su 'toosais'? Tai gali būti - muzika, kinas, boulingas, kelionės, knygos, sportas... galų gale gramatikos pamokos.


Jo, jau čia pandemija tampa manymas - kad "gyvenimas" tai tūsai, vakarėliai, fiestos ir nieko daugiau... Lygiai toks pat gyvenimas, kaip būti formaline užkonservuotam.

Turiningai - visą tai, ką Joyce minėjo, ir dar tai, kad galima įsitaisyti prasmingą pomėgį, hobį, kurio dėka galima lavinti savo žinias, sugebėjimus, plėsti akiratį ir pažįstamų žmonių ratą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Jason >>> Taip, bet kalba yra tai, kuo mes bendraujame su kitais, perduodame informaciją apie save - ir taip, kaip reikia atsikratyti keiksmažodžių, taip ir kito a la madingo kalbos darkymo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


archaide
archaide
Pradedantysis
Originally posted by: TempusVernum

Originally posted by: Joyce



O kodėl turiningas laisvalaikis siejamas su 'toosais'? Tai gali būti - muzika, kinas, boulingas, kelionės, knygos, sportas... galų gale gramatikos pamokos.




Jo, jau čia pandemija tampa manymas - kad "gyvenimas" tai tūsai, vakarėliai, fiestos ir nieko daugiau... Lygiai toks pat gyvenimas, kaip būti formaline užkonservuotam.



Turiningai - visą tai, ką Joyce minėjo, ir dar tai, kad galima įsitaisyti prasmingą pomėgį, hobį, kurio dėka galima lavinti savo žinias, sugebėjimus, plėsti akiratį ir pažįstamų žmonių ratą.



Na tusaj nera man swarbiausias dalykas, tiesiog dar ne karto neteko dalyvaut, manau, kad patirt kas taj per dajktas nera per daug
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Mano laisvalaikis tox:
pasyvus - prie kompo, knygu skaitymas, manikiuro darymas, gulejimas karstoje vonioje, piesimas, mezgimas, niuniavimas po nosimi arba dainavimas garsiai ijungus patinkancia muzika
aktyvus - sportas, kino teatrai, pasisedejimai (ir ne tik) su draugais, pasivaiksciojimai mieste, keliones, sokiai (puiki proga tobulintis ir ismokti ka nors naujo)... ir dar daugybe visokiu dalykeliu, del kuriu gausos para pasirodo per trumpa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EmoDoll
EmoDoll
Naujokas
Hm.......
Palyginus su Kupiskiu, Siauliuose istiesu yra nemazai veiklos..
Ir viskas cia priklauso nuo noro..
Bet kurioje vietoje gali nuveikti kazka gero, jei tik nori....... .
Ka veikiu laisvalaikiu..?
Laisvalaikio istiesu turiu nedaug..
....dauguma mano laiko uzima mokykla, anglu mokykla, matematikos mokytoja, dizaino studija, teatro repeticijos, repeticijos su grupe, sporto sale..
Zmoniu sutinku daug, nors mano mieste ir taip visi beveik viska zino..
Bet.......laisvalaikiu uzsiimu kuryba: kuriu dainu tekstus, groju, dainuoju, piesiu..
Taip pat, kai tik turiu laisva minutele, stengiuosi susitikti su draugais..
Su jais nesedime vietoje ir neburbame 'ach..nera ka veikti'...
Visada kazka darome: sedime rusy (taip vadiname vieta, kurioje renkasi musu grupe), Grojame, kuriame, zaidziame biliarda, kai yra sniego, kaip mazi vaikai dukstame lauke, juk linksma.. Neretai vaziuojeme i kita miesta...
Veiklos istiesu yra...
Bet jei nenoreciau, nesiekciau to....to ir nebutu.. .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.19 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: archaide

Originally posted by: TempusVernum



Originally posted by: Joyce







O kodėl turiningas laisvalaikis siejamas su 'toosais'? Tai gali būti - muzika, kinas, boulingas, kelionės, knygos, sportas... galų gale gramatikos pamokos.








Jo, jau čia pandemija tampa manymas - kad "gyvenimas" tai tūsai, vakarėliai, fiestos ir nieko daugiau... Lygiai toks pat gyvenimas, kaip būti formaline užkonservuotam.







Turiningai - visą tai, ką Joyce minėjo, ir dar tai, kad galima įsitaisyti prasmingą pomėgį, hobį, kurio dėka galima lavinti savo žinias, sugebėjimus, plėsti akiratį ir pažįstamų žmonių ratą.






Na tusaj nera man swarbiausias dalykas, tiesiog dar ne karto neteko dalyvaut, manau, kad patirt kas taj per dajktas nera per daug


Na va kai suformuosi gerų ir įdomių žmonių ratą apie save, tada ir pasitūsint iš širdies, tas tūsinimasis vardan pasitūsinimo, tai ne kas ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai