Tema sukurta: 2011.02.27 19:22
1 2 Toliau Paskutinis
2011.02.27 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
gerutele rašė:

siuo metu su jais labai sunku geriausia drauge nuo darzelio jau ne geriausia...netekau dar vienos drauges.viskas prasidejo lauke mea trys turim savo grupe ir taisykles as viena pazeidziau ir viena drauge pasake kad turi nedraugauti 2sav.. kai ji isejo pasidare nejauku tada as norejau ismeginti savo geriausia drauge ir pasakiau kad jei nori kviestis ja tegul kvieciasi bet as iseisiu.... neziuredama i mane ji jai paskambino ir as pabegau zinoma ta drauge isejo veliau man pradejo skambineti ir taip susipikom bekalbedamos.. dabar labai del to gailiuosi ir nezinau ka daryti :[ gal ka patarsite noriu susigrazinti drauge nors ji mane ir izdave:[


Susitikit, pasikalbėkit ir susitaikyt bandykit. Kur matai problemą ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.27 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Jei jūs tikrai geros draugės - susitaikysit. O susigrąžint gali tik pasikalbėdama viena su kita.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.27 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kamė
Kamė
Naujokas
Na su drauge/u susitaikyti manau lengva ,bet kai pats tai patyri tai nemanau nu tai va mano drauge su manim nedraugauja sake ,kad per atostogas susitiksim tai kaip ,kad net ji i mano skambucius neatsiliepe ir as nezinau ka daryti ji visiems sako ,kad su manim nedraugaut.GAL GALIT PADETI? ;(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.27 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Sorry, bet iš istorijos nieko nesupratau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.27 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Kamė rašė:

Na su drauge/u susitaikyti manau lengva ,bet kai pats tai patyri tai nemanau nu tai va mano drauge su manim nedraugauja sake ,kad per atostogas susitiksim tai kaip ,kad net ji i mano skambucius neatsiliepe ir as nezinau ka daryti ji visiems sako ,kad su manim nedraugaut.GAL GALIT PADETI? ;(


Tavo drauge nepasake per kurias atostogas susitiksim. Gal per Naujuju metu, ar Kaledu atostogas po koiu 5 metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
vuoniuke papildomų fotkių nupirk ir išsispręs bėdos manau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Dmxyler20 rašė:

vuoniuke papildomų fotkių nupirk ir išsispręs bėdos manau..



Kol as issifravau kas cia parasyta :D :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
čia tik entelektualam suprantama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.01 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
gerutele rašė:

siuo metu su jais labai sunku geriausia drauge nuo darzelio jau ne geriausia...netekau dar vienos drauges.viskas prasidejo lauke mea trys turim savo grupe ir taisykles as viena pazeidziau ir viena drauge pasake kad turi nedraugauti 2sav.. kai ji isejo pasidare nejauku tada as norejau ismeginti savo geriausia drauge ir pasakiau kad jei nori kviestis ja tegul kvieciasi bet as iseisiu.... neziuredama i mane ji jai paskambino ir as pabegau zinoma ta drauge isejo veliau man pradejo skambineti ir taip susipikom bekalbedamos.. dabar labai del to gailiuosi ir nezinau ka daryti :[ gal ka patarsite noriu susigrazinti drauge nors ji mane ir izdave:[


Jei draugė, iš ties,gera ir pati turėtų ieškoti būdų susitaikyti.Jei jautiesi kalta atsiprašyk,jei brangina jūsų draugystę būtinai atleis.Pati pagalvok, juk toks nerimtas tas jūsų ginčas, vėliau abi iš to juoksitės.Na suprantu, tai būdinga jūsų amžiui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
wtf? taisykles draugystei??? nebent- gerbk savo drauga, neizeidinek ir visada palaikyk. Bet abejoju ar cia taip giliai.. Uzaukit, vaikai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.03 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manosaulyte
manosaulyte
Pažengęs
mėlynė rašė:

wtf? taisykles draugystei??? nebent- gerbk savo drauga, neizeidinek ir visada palaikyk. Bet abejoju ar cia taip giliai.. Uzaukit, vaikai.


Tiksliai. Kurkit mažiau kvailų taisyklių, dėl kurių paskui kyla visokių ginčų ir nesusipratimų,bei apsunkina bendravimą.Tuomet viskas bus gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.05 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Indulgencia
Indulgencia
Naujokas
Nu patinka kurt taisykles, tegu, gi negaila. Nebent jos: nekvėpuok kai aš kalbu ir pnš, tai gal nereikia geriau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.06 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
gerutele rašė:

siuo metu su jais labai sunku geriausia drauge nuo darzelio jau ne geriausia...netekau dar vienos drauges.viskas prasidejo lauke mea trys turim savo grupe ir taisykles as viena pazeidziau ir viena drauge pasake kad turi nedraugauti 2sav.. kai ji isejo pasidare nejauku tada as norejau ismeginti savo geriausia drauge ir pasakiau kad jei nori kviestis ja tegul kvieciasi bet as iseisiu.... neziuredama i mane ji jai paskambino ir as pabegau zinoma ta drauge isejo veliau man pradejo skambineti ir taip susipikom bekalbedamos.. dabar labai del to gailiuosi ir nezinau ka daryti :[ gal ka patarsite noriu susigrazinti drauge nors ji mane ir izdave:[


Jeigu grubių žodžių prikalbėjai ar veiksmų grubių pridarei, tada atsiprašyk. Pasakyk: "Atsiprašau, aš neteisingai, grubiai padariau ir dabar negerai jaučiuosi."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.06 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Kamė rašė:

Na su drauge/u susitaikyti manau lengva ,bet kai pats tai patyri tai nemanau nu tai va mano drauge su manim nedraugauja sake ,kad per atostogas susitiksim tai kaip ,kad net ji i mano skambucius neatsiliepe ir as nezinau ka daryti ji visiems sako ,kad su manim nedraugaut.GAL GALIT PADETI? ;(


Jeigu į skambučius neatsiliepia, vadinasi, ji nenori su tavimi kontaktuoti ir geriau jai daugiau neskambinti, ji turi pati suaugti ir tau paskambinti.
Jeigu pokalbio metu mestų ragelį, taip pat nereikia po to skambinti, ji turi paskambinti ir atsiprašyti, parodyti iniciatyva, kad ji suaugo, suprato savo klaidą. Bet dėl ragelio metimo tvirčiau sakau, kad tikrai nereikia skambinti daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.07 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teisi
teisi
Meistras
kas jus per drauges jei pykstates?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katyte9
katyte9
Naujokas
gal galit padet ant manes nuolat pyksta drauge nes kita drauge apie mane sneka nebutus dalykus ka padaryti kad taip nebutu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.16 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Merginos
Merginos
Naujokas
Sweiki nuoresiau jusu patarimo susipikau su mylima drauge ilgokai su ja susitikinejau bet va atejo tas momentas kad susipikom ir nebendrauja patarkit man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.16 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Merginos
Merginos
Naujokas
Sweiki nuoresiau jusu patarimo susipikau su mylima drauge ilgokai su ja susitikinejau bet va atejo tas momentas kad susipikom ir nebendrauja patarkit man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.16 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Daug kas priklauso nuo to, ką užvirinai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.16 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Merginos rašė:

Sweiki nuoresiau jusu patarimo susipikau su mylima drauge ilgokai su ja susitikinejau bet va atejo tas momentas kad susipikom ir nebendrauja patarkit man


tikra meile amzina, kiti buna ir per vestuves susipyksta. kiekvieni su savom emocijom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai