Tema sukurta: 2011.10.14 23:36
2011.10.14 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wildchild194
Wildchild194
Naujokas
Sveiki, turiu tokia problema neseniai išsiskiriau su savo mergina ,bet aš ja myliu bet po išsiskirimo jinais man nerašo nekreipia i mane dėmesio negražiai su manim elgiasi ir prieš pora dienu man pradejo patikti mergina mokykloje ji iš kitos klasės, ankščiau aš į ją net pažiurėt negalėjau ,nes ji man atrodė nelb kokia , bet dbr kasdien apie ja pagalvoju pamatęs ją mokykloje noriu prieit ir susipažinti ,ji labai miela atrodo iš įšvaizdos bei simpatiška , tad noriu jūsų patarimų kaip su ją mokykloje susipažinti , ji buną dažnai su drauge.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
aik geriau knyga paskaityk kokia . Sveikiau bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
prieik ir sakyk - einam i urva ... ne - geriau nekalbek - uz plauku ir i urva ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
O taip, psichologai du. Nežinau gal tiesiog kokiam fb ar pnš kur į akis žiūrėt nereiks?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
tai su draugu prieik prie abiejų, kad nesijaustum nejaukiai kažką sakydamas vienas prieš dvi, jei jau pastoviai su drauge būna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
nemanau kad snukiaknyge sicia padetu :confused;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 04:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obn
Obn
Pradedantysis
lol arba nugalek kompleksus bl nesuprantu kass cia yra prieini ir pasakai savo varda durna koki poksta ir thats it jei panai patikai poksto gudrumas ar tavo galantiskumas sakant labas tikrai nerupes arba antrasis variantas FOREVER ALONE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Bandyk per Facebook. Susirask ir parašyk, kad ji tau patinka, bet į akis to nedrįsti pasakyt. Pasakyk, kad nori su ją bendrauti ir gal kas išeis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
ne ,vis tik šio forumo visuomenei, kol kas iki brandos toli. ar būtina taip nervuotis, jei žmogus nedrįsta, atrodo visi gimėt viską žinidami ir mokėdami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Na bet tikrai, iš kur pas lietuvius toks pyktis vienas kitam?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
KAPITALISTINE KIAULE D: D
Tai man primena kai as buvau 5 ar tai sestoj klasej ir rasiau rasini lietuviu kalbai jis prasidejo,
Siais KAPITALISINIAIS laikais visiem rupi TIK PINIGAI
nu paauglysteje zmogai daro nesamones, bet isvadint zmogu Kapitalistine kiaule
Kitavertus man visai net patiktu Juokingai skamba
visad kaip sitam forume pasnekes, paskaicius visad nuotaika pakyla
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
beje, ka bendro kapitalistine kiaule turi, su paaugliu kuris i mergiote isikliopines? kazkaip nesupratau minties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Tik ne per FB. Tai kvailiausia, banaliausia ir išvis nesąmoningiausia ką galima sugalvoti. Bent jau man drąsūs vaikinai patinka. Eik tiesiai prie jos ir sakyk "labas".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
Nu tai tau. O man atrodo, kad tavo patarimas pats dūchiškiausias ir ką? Ne visom patinka drąsus, o tu už visas ir neatsakai. Beto ne visi drąsūs, jau geriau per fb, negu iš vis tylėt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Na Jus esate teisi, tylet, gal ir nereiktu. O tai paskui va kai kokia padoria susiras, tai taip ir praziopsot gali. Paskui zmogai taip visa likusi laika ir galvoja, kas butu jeigu butu. Geriau jau kazkaip duot apie save zinot, negu isvis niekaip.
bet tokios va "draugystes" prie gero neveda irgi dazniausiai. O to pavyzdziu teko matyt, daug.
Gal net, per daug..
Cia iesko vien del to kad turet. Tas socialinio statuso palaikymas, paauglystes periodas, ir seip daug veiksniu kuriu dabar nevardinsiu. Vat susieina du tokie, o po savaites, menesio, ar keliu ( laikas laviruoja) supranta kad nieko tarp saves bendro neturi, ir tada buna stai sitaip kaip tam va zmogiui. Du zmones turi patikt vienas kitam, jie turi rast tarp saves kazka bendro. O cia va su viena susipyko ja cituoju " ja myliu bet po išsiskirimo jinais man nerašo nekreipia i mane dėmesio negražiai su manim elgiasi ir prieš pora dienu man pradejo patikti mergina mokykloje ji iš kitos klasės, ankščiau aš į ją net pažiurėt negalėjau ,nes ji man atrodė nelb kokia , bet dbr kasdien apie ja pagalvoju pamatęs ją mokykloje noriu prieit ir susipažinti ,ji labai miela atrodo iš įšvaizdos bei simpatiška, Tai ko9kai ten tam meile buvo? Nu nebuvo jos Ne mazi vaikai juk. Liko isvis be drauges, nebera su kuo laisvalaiki leist, kam rasinet, su kuo sneket ir t.t. Tada pamate kita, ir ciupt uz vadziu vel nuo pradziu.
Gal ir neblogai, vis zmogai taip sakant.. Socializuojasi. Tik as prasmes to nesuprantu. Kazkaip iskreipta visa ideja tu santykiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
O be to, Koks skirtumas kas ka patare kas ko nepatare, ar net jei ji ta kapitalistine kiaule ( ) Sitas geras, da taip sugalvot reik , isvadino. Vistiek jis tu komentaru lazinuosi net nesikaite. O jei ir perskaite, tai pirmus du, tris, geriausiu atveju, nepriklausomai kas juose butu rasoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva321
Ieva321
Naujokas
As manau, kad gali pasidomet ar ji lanko koki bureli mokykloj, galbut tu turi draugu kurie ja pazista, o jei ne tai tada jei turi drasos tiesiog uzkalbink ja. Pvz. Pasakyk labas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.31 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlade
Vlade
Naujokas
Nesuprantu ko zmones tokias temas rasu, ka patis negali sugalvoti ka reikia daryti, o poto tai ir visa gyvenima ir gyvena darydami ta ka kiti sako daryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai