Tema sukurta: 2008.07.11 20:24
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.07.11 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perfect
Perfect
Pažengęs
Koks kveitimas į pasimatymą jums dažniausiai pasiteisina, kad kviečiamas žmogus sutinka?
Kur kviečiant, kokiu laiku, kiek laiko prieš?
Ir kokiais atvejais net kviesdami jau žinot, kad nesutiks?
Pasidalinkit patirtim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
na as pirma pabendrauju su zmogum,kai jis man ima patikt jis pakviecia tada ir sutinku.. o kai gatvej kas kviecia.. tai pas mane buna grieztas -NE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perfect
Perfect
Pažengęs
Na, aš turiu galvoj kaip patys kviečiat. Pažįstamus, aišku Gatvėj man nepatinka ir niekad nesutinku, ir pati nekviečiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
o kad pati kviesciau.. taip nebuvo ir nemanau kad bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perfect
Perfect
Pažengęs
Pastebeta rašė:

o kad pati kviesciau.. taip nebuvo ir nemanau kad bus

Kodėl gi taip? Bijai, kad pasakys ne? Ar manai, kad vyras turi žengt pirmą žingsnį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Perfect rašė:

Pastebeta rašė:



o kad pati kviesciau.. taip nebuvo ir nemanau kad bus


Kodėl gi taip? Bijai, kad pasakys ne? Ar manai, kad vyras turi žengt pirmą žingsnį?


manau kad vyras turi zengt pirma zingsni..mantai atrodo lyg karciaus ant kaklo.. o tai nera gerai.... jai vaikinui patinku tai jis mane ir pakvies ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perfect
Perfect
Pažengęs
Pastebeta rašė:

Perfect rašė:



Pastebeta rašė:







o kad pati kviesciau.. taip nebuvo ir nemanau kad bus




Kodėl gi taip? Bijai, kad pasakys ne? Ar manai, kad vyras turi žengt pirmą žingsnį?




manau kad vyras turi zengt pirma zingsni..mantai atrodo lyg karciaus ant kaklo.. o tai nera gerai.... jai vaikinui patinku tai jis mane ir pakvies ..

O nebūna taip, kad matai, jog vaikinas baisiai nedrąsus ir tik laukia kol pati žengsi pirmą žingsnį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maneater
maneater
Meistras
Perfect rašė:

Pastebeta rašė:



Perfect rašė:







Pastebeta rašė:















o kad pati kviesciau.. taip nebuvo ir nemanau kad bus








Kodėl gi taip? Bijai, kad pasakys ne? Ar manai, kad vyras turi žengt pirmą žingsnį?








manau kad vyras turi zengt pirma zingsni..mantai atrodo lyg karciaus ant kaklo.. o tai nera gerai.... jai vaikinui patinku tai jis mane ir pakvies ..


O nebūna taip, kad matai, jog vaikinas baisiai nedrąsus ir tik laukia kol pati žengsi pirmą žingsnį?



na man niekada neteke ir manau neteks kviesti y pasimatyma,nes manau kad vis gi tai vyro/vaikino zingsnis.

apie gatveje sulauktus pasiulymus net kalbeti neverta,nes tikrai nesutikciau. man patinka atsitiktinumai,taciau tik ne tokie praeiviu pasiulymai.

na o jei vaikinas nedrasus tai jo bedos. jei nedrysta net prieiti tai kas bus kai prieisiu as? man toks zmogus nepasirodytu ydomus ir as pirma neiciau prie jo

cia tik mano poziuris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Pastebeta rašė:


manau kad vyras turi zengt pirma zingsni..mantai atrodo lyg karciaus ant kaklo.. o tai nera gerai.... jai vaikinui patinku tai jis mane ir pakvies ..


oo kaip ten gyvenimas akmens amžiuje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Perfect rašė:

Pastebeta rašė:



Perfect rašė:







Pastebeta rašė:















o kad pati kviesciau.. taip nebuvo ir nemanau kad bus








Kodėl gi taip? Bijai, kad pasakys ne? Ar manai, kad vyras turi žengt pirmą žingsnį?








manau kad vyras turi zengt pirma zingsni..mantai atrodo lyg karciaus ant kaklo.. o tai nera gerai.... jai vaikinui patinku tai jis mane ir pakvies ..


O nebūna taip, kad matai, jog vaikinas baisiai nedrąsus ir tik laukia kol pati žengsi pirmą žingsnį?


na tada salia manes tokiam vietos nera.. kur vis nedrasus bus ir negales tart ne zodzio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Pastebeta rašė:





manau kad vyras turi zengt pirma zingsni..mantai atrodo lyg karciaus ant kaklo.. o tai nera gerai.... jai vaikinui patinku tai jis mane ir pakvies ..




oo kaip ten gyvenimas akmens amžiuje?

joks akmens amzius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.11 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Manau, iš esmės svarbiausia, kas kviečia, o ne kur ir kada. Bet šiaip, manau, labiau patraukia, kai pasiūloma kokia veikla (boulingas, spektaklis, koncertas, netolima kelionė ir pan.), o ne šiaip pasisėdėjimas kavinėje. Jei žmogus užsiėmęs ir dažnai neturi laiko, tai, manau, netikėti pasimatymai jam nelabai tiktų, galėtų atsisakyti net jei labai norėtų. Dalis vyrų tikrai yra, kaip čia Pasišiaušęs išsireiškė, "akmens amžiaus", tad tokį vyrą, manau, tinkamiausia kviesti draugiškai, į tokį pasimatymą-nepasimatymą ("turiu du bilietus į spektaklį, nenori nueiti?", "ten ir ten koncertuos tas ir tas. man jie labaio patinka. O kaip tau?").
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Aš ir manau, kad vaikinas turėtų pirmas pakviesti į pasimatymą, bent jau pirmą kartą, vėliau galima imtis inciatyvos ir merginai.Tai parodytų, kad vaikinas domisi mergina. O toks, kuris laukia inciatyvos iš merginų, pats nedrįsdamas, tai na...tikrai, kam reikia nerįžtingo vaikino...Jei vaikinas su mergina geri pažįstami, tai galima ir merginai pasiūlyti į koncertą ar į kiną kokį nueit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Vaikinas turi pirmas zingsni zengt... Nesuprantu tokiu merginu, nematau nieko zemo jei mergina pasiulo susitikt. Su vaikino pirmu zingsniu sutinku, bet ne visada. Jus gal nesuprantat to, kai tarkim draugauji su mergina, puse metu, metus ir turi visad siulyti susitikti, nezinai kada ji uzimta, kada laisva, o kad pati pasiulytu, kad noretu susitikt, tai ne laukia princo ant balto zirgo. Saves pervertinimu pavadinciau toki reiskini. Reikia zinot savo verte, bet tam yra ribos, ne as vienas turbut nesuprantu tokiu principu. Zeminamas vaikinas tiesiog. Tipo pana "sustra, po padu berna laiko". Geda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
belgai tau ji777.. taikliaii pasako..pirmus zingsnisu turi zengt vaikinas..o veliau ir merginos kviecia ir vaikinas.. as ir tai pat.. pirma man zingsnisu daro vaikinas veliau as ji kvieciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
O Kretos sala irgi pirmą žingsnį turi žengt, kai užsimanote į ją? Arba kai nori nuvažiuot į Egiptą, tai lauki, kol Gizos piramidės pačios pasislinks tiek, kad pro tavo virtuvės langą matysis?

Nesuprantu tokių nesąmonių "vaikinas turi pirmą žingsnį žengt". Pirmas turi žengti tas, kam tai yra aktualu. Jei jums patiko koks nors vaikinas, tai jis turi žengt žingsnį, pats to nežinodamas, kad patinka? Ne veltu palyginau su kelionėmis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
TempusVernum rašė:

O Kretos sala irgi pirmą žingsnį turi žengt, kai užsimanote į ją? Arba kai nori nuvažiuot į Egiptą, tai lauki, kol Gizos piramidės pačios pasislinks tiek, kad pro tavo virtuvės langą matysis?



Nesuprantu tokių nesąmonių "vaikinas turi pirmą žingsnį žengt". Pirmas turi žengti tas, kam tai yra aktualu. Jei jums patiko koks nors vaikinas, tai jis turi žengt žingsnį, pats to nežinodamas, kad patinka? Ne veltu palyginau su kelionėmis.


Aš ne apie tai, kas pirmas žengs žingsnį, o apie tai, kas pirmas pakvies į pasimatymą. Vaikinas yra gyvas organizmas, o ne kokia tai sala ar piramidė Jei vaikinas patinka, galima žengti tą pirmą žingsnį ir užkalbint, duoti suprasti, kad jis yra įdomus, kaip vaikinas, ir jei jam mergina taip pat paliko įspūdį, tai jis galėtų ir susiprasti pakviesti į pasimatymą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Man vistiek tai absurdas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na absurdas, bet ne toks didelis. Paprastai būna toks (didžiulis) absurdas: sėdi pvz. mergina vienam, baro, auditorijos ar kokios nors įstaigos kampe, o jai patikęs vaikinas - kitam. Jis elementariai jos nepastebi. Bet ji geriau ranką nusigrauš, nes prieis, užkalbins. Lauks kol tas ją pastebės, susidomės, pakalbins. Tai ne veltui lyginau su piramidėm - galima taip laukt nors tūkstantį metų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.12 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Man vistiek tai absurdas.


Aga, na tai pasvarstykim...Mergina turi pirma kviest į pasimatymą, paskui gal vėliau pasiūlyt susituokt (pasipiršt) Vėliau uždirbt pinigus ir išlaikyt vyrą. O ko gi ne, taigi ji pirma kabino, tai ir atsakomybė už santykius jai. O kai kurie vaikinai kokie tai mėmės pasidarė, jokios inciatyvos. Man tai čia yra absurdas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai