Santrauka: ar yra sansu kazkam daugiau?
Tema sukurta: 2011.10.03 15:20
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2011.10.03 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tailanda
tailanda
Pradedantysis
Susiduriau su gilia dilema, pasimetusi, nezinau ka galvoti ir kaip elgtis. Atsitiko tai kas retai nutinka man, kad susipazinau su vaikinu kuris is karto laaabai jau patiko man. o as jam. Vos susipazine pajutome vienas kitam simpatija, artuma,siltus jausmus. po susitikimo bendravome, laukeme sekancio susitikimo kuris vel gi buvo nepakartojamas. Po sio ir demesys, svaigsciojimas planu kitiems susitikimams. Bet staiga kazkas nutruko....Eme vengti susitikimo, nors sakydavo pasiilgau. Pasiulai susitikti, tai atsiranda priezasciu kas sutrukdo. Eme vis reciau skambinti, rasyti. Galop paklausiau ar dar nori bendrauti, ar dar patinku. nieko i toki kl neatsake, tik parase kad esu maloni mergina ir saunu su manim bendrauti, kad pasiilgo. Tai jei pasiilgo, kodel vengia susitikti? Gal jam tesu siaip miela mergina su kuria smagu kartais paplepeti? Nenoriu svaistyti veltui savo laiko jei jis i mane neziuri kaip i potencialia mergina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jis į tave žiūri kaip į draugę, o savo aistras ir jausmus dovanoja ar dar tik dovanos kitai. Vis retesni susitikimai yra "neskausmingas" ir bailus būdas nutraukti santykius. Na, dar galimas variantas, kad jis tave nori pasilaikyti "atsargai", jeigu su kita nieko neišeitų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Siūlau tau nesielgti taip, tarsi toks elgesys yra normalus. Sunkiausia, bet ir geriausia tiesiai šviesiai jo paklausti. Netoleruok jo išsisukinėjimų ir aptakių frazių. Tą patį jam pasakyk, ką parašei čia: "Nenoriu švaistyti veltui laiko, jei į mane nežiūri kaip į potencialią merginą'.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tailanda
tailanda
Pradedantysis
Aistra ir tikrai buvo, bet ir ji isbleso su atsalimu. Net nespejus dar karta susitikti. Tikrai turbut atsirado netiketai kita ir su ja bendrauja, ir mane prilaiko. bet ar as noriu buti atsarginiu? ar man to reikia? tikrai ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
alinoolis rašė:
Aistra buvo... Tada seka nekuklus klausimas - ar seksas buvo? Nes tai gali įtakoti santykius.


Aš jau manau, kad čia 15-likiniams daugiau galioja tas "per anksti atsidavei". Normalūs suaugę žmonės nesitampo pusmetį, kad prieit prie sekso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
kaip suprantu, viskas pasikeitė vos po poros susitikimų? tad: a - gavo, ko norėjo, b - kažkas netiko, nepatiko, nuvylė, suprato, kad nesi tokia, kokios ieško, c - yra kita/sutiko kitą, su kuria gal buvo neaiškumų, o gal tiesiog nauja pažintis, kuri džiugina labiau nei jūsiškė.. būtų galima tęsti, BET.. jei jau viskas pasikeitė vos po dviejų susitikimų, nematau reikalo bandyti kažką išsaugoti, nėra prasmės laukti, tikėtis, nieko gero tai nežada. dažnai tokios skubotos aistros greitai baigiasi.. tik kvaila, kai žmogus nesugeba tiesiai šviesiai pasakyti, kas ir kaip.. lyg taip sunku įvardinti priežastį ir gražiai atsisveikinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mylimukė rašė:

Aš jau manau, kad čia 15-likiniams daugiau galioja tas "per anksti atsidavei". Normalūs suaugę žmonės nesitampo pusmetį, kad prieit prie sekso.


tai taip, bet vyriškio norai galėjo būt kaip 15-inio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Vyrai, kiek pastebėjau, dažnokai mėgsta į santykius iš karto šokti, ir tarsi juos supergreitai "persirgti". Keisčiausia, kad jie rimtai tai daro nuoširdžiai, taip kurstydami fantazijas. Nežinau, kodėl taip... gal nemoka adekvačiai vertinti savo emocionalumo, gal tiesiog puola į kraštutinumus, neria į viską visa galva - su viena moterimi, kuri atrodo kaip stebuklas, tada su kita, ne mažiau efektinga. Abejoju, ar jie galėtų racionaliai pateikti atsakymą, kurio tu nori, ne tik tau, bet ir sau, todėl abejoju, ar esi kažkoks "atsarginis variantas" - atsarginį variantą pasirenka racionalesnis vyras. Šitas, manau, tikrai pasiilgsta, bet... toliau gyvena savo gyvenimą, kuriame galbūt yra kita ar kitos. Jeigu nori aiškumo, toks vyras ne tau. Jei nori nuotykio - manau, toks vyras tam tinkamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
bet kokia tendencija, kur tik nepažiūri ten nelaiminga meilė, arba meilė be atsako, geriau imkit pavyzdį iš manęs, spjaukit ir susitaikykit, kad jūs beviltiški susirast antras puses, tai laiko gaišimas )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Eyjafjalajokull rašė:
bet kokia tendencija, kur tik nepažiūri ten nelaiminga meilė, arba meilė be atsako, geriau imkit pavyzdį iš manęs, spjaukit ir susitaikykit, kad jūs beviltiški susirast antras puses, tai laiko gaišimas )


Va va, patarimas, vertas dėmesio. ;D Aš jau beveik susitaikiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
mylimukė rašė:


Va va, patarimas, vertas dėmesio. ;D Aš jau beveik susitaikiau.


tai jau tikrai, nes kai daug tikiesi, tai šnipštas išeina, geriau plaukti pasroviui, jeigu sutiksi savo žmogų - tada pasiseks, jeigu ne tai ne. Aš jau senai einu į pasimatymus su tendencija ne rasti porą, o gerai praleisti laiką, nes žinau, kad vienintelis finišas bus "disqualified"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Eyjafjalajokull rašė:
tai jau tikrai, nes kai daug tikiesi, tai šnipštas išeina, geriau plaukti pasroviui, jeigu sutiksi savo žmogų - tada pasiseks, jeigu ne tai ne. Aš jau senai einu į pasimatymus su tendencija ne rasti porą, o gerai praleisti laiką, nes žinau, kad vienintelis finišas bus "disqualified"


Manau, kad per didelis tikėjimasis kažkokių rimtų santykių kaip tik atstumia tuos žmones, ypač jeigu dar tik pati pradžia pažinties.
O tas "pasroviui" irgi visoks gali būti... Nuo žmogaus gyvenimo būdo ir charakterio priklauso, ar jau tikrai vienišas liksi, ar netikėtai kur nors kada nors sutiksi žmogų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Aš jau senai einu į pasimatymus su tendencija ne rasti porą, o gerai praleisti laiką


Tai tik tai taip ir reikia, eini susipažinti su žmonėmis be išankstinių nuostatų. Jei nerasi poros, tai bent draugų ratą išplėsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
tai jau tikrai, Digitus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tailanda
tailanda
Pradedantysis
Sekso nea, nebuvo. todel tas varijantas atkrenta kad dingo susidomejimas kaip buna gavus. ir po susitikimo bendravimas kuri laika buvo nepakites, ir apie susitikima kalbejome.
Tiesiog jei zmogus patinka, su juo nori bendrauti, buti su juo ir tada jau savaime tai issirutulioja i kazka daugiau arba ne. negali juk is karto spresti tai tas zmogus jau ar ne ir pan. bet ir nebendraujant niekas nesivysto.
O jei nepatinka, tada ir nebendrauji visai.
Man ir kazkodel realiausia mintis kad atsirado kita
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
tailanda rašė:

Susiduriau su gilia dilema, pasimetusi, nezinau ka galvoti ir kaip elgtis. Atsitiko tai kas retai nutinka man, kad susipazinau su vaikinu kuris is karto laaabai jau patiko man. o as jam. Vos susipazine pajutome vienas kitam simpatija, artuma,siltus jausmus. po susitikimo bendravome, laukeme sekancio susitikimo kuris vel gi buvo nepakartojamas. Po sio ir demesys, svaigsciojimas planu kitiems susitikimams. Bet staiga kazkas nutruko....Eme vengti susitikimo, nors sakydavo pasiilgau. Pasiulai susitikti, tai atsiranda priezasciu kas sutrukdo. Eme vis reciau skambinti, rasyti. Galop paklausiau ar dar nori bendrauti, ar dar patinku. nieko i toki kl neatsake, tik parase kad esu maloni mergina ir saunu su manim bendrauti, kad pasiilgo. Tai jei pasiilgo, kodel vengia susitikti? Gal jam tesu siaip miela mergina su kuria smagu kartais paplepeti? Nenoriu svaistyti veltui savo laiko jei jis i mane neziuri kaip i potencialia mergina

Vengia susitikti, nes tu neplauni jam kojų, netarnauji jam kaip reikėtų, nes tokia tu esi, reikia labai didelių pastangų ir laiko, kad tu pasidarytum kitokia, kuri jam patiktų, iki galo gyvenimo kovosi su savo silpnybėm, svarbiausia nebark jo, nekelk jam pretenzijų, nesipiktink, nes barniai, pykimai ant jo greitai gali užgesinti jo gerus jausmus tau ir niekada jų negrąžinti.
Ir gal iš pradžių buvo jam meilė, dabar ji išnyko ar koks nors susižavėjimas buvo.
Bet jei tu stengtumeisi būti drauge jam, tai abejoju ar jis norėtų su tavim nesusitikti, jis tada nuolat norėtų būti su tavim, bet čia reikia daug darbo, daug laiko, per trumpą laiką tų savybių nepasieksi labai gerų, iki galo gyvenimo kovosi su savo negerom savybėm.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Emm... Kur moderatoriai? Galima šitam asmeniui uždėti ban'ą pagaliau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dyyy
Dyyy
Pažengęs
Pažįstama situacija. Siūlau nieko nesiaiškint telefonu, per ragelį, skype ar kitais virtualiais būdais. Susitikit ir į akis jam pasakyk, tada tikrai bus priverstas pasakyt kaip yra iš tikrųjų. (patikrintas variantas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tailanda
tailanda
Pradedantysis
Kaip gi susitikti jei to vengia, o gyvename ne tame paciame mieste
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
mylimukė rašė:

Jis į tave žiūri kaip į draugę, o savo aistras ir jausmus dovanoja ar dar tik dovanos kitai. Vis retesni susitikimai yra "neskausmingas" ir bailus būdas nutraukti santykius. Na, dar galimas variantas, kad jis tave nori pasilaikyti "atsargai", jeigu su kita nieko neišeitų.


Ui, kokios tamsios mitys iš karto, iš karto, kad jis priešas, nori atsargai. Su tokia nuostata sunku bus laimę pasiekti su vyru.
Jei ir atsargai, vis tiek draugauti, padėti jam, jei matai, kad reikia yra normalu. Reikia tikėti vyru, kai juo netikės, tai jis ir elgsis kaip durnius.
O jei apgaus tai apgaus, moteris tam ir yra, kad ją apgautų, tegul nebijo, kad apgaus, nuo tokių gerų jos poelgių ir jis taps geresnis, bet tegul sprendžia autorė pati ir gaus tuos vaisius, kokį kialią pasirinks, tie vaisiai bus skirtingi, žiūrint kurį kelią pasirinksi. Nereikia planuoti visam laikui, kad jau visam laikui ir tą pačią dieną mirsit. Reikia išgauti džiaugsmą iš šios dienos, dabar tau dovana yra Dievo ir ją džiaukis, o ne planuok, kad amžinai tu su juo būsi, iki galo gyvenimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai