Santrauka: Naujas Gyvenimas
Tema sukurta: 2011.10.19 16:51
1 2 Toliau Paskutinis
2011.10.19 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ech
Ech
Naujokas
Sveiki.

Taigi, užsiregistravau šiame forume, tikiuosi rasti šiokios tokios pagalbos.


Man yra 18 metų, ir tiktai dabar baisiai susirūpinau savo gyvenimu. Pradėsiu nuo to, kad būdamas 14-18 metų, buvau baisiai ''įlindęs'' į kompiuterinius žaidimus, taigi mano manymu vienas iš smagiausių gyvenimo akimirkų esu jau praleidęs.

Šiuo metu einu į 12-tą klasę, mokslai sekasi gan neblogai, bet net nežinau kokius egzaminus rinktis, nes net neįsivaizduoju ką studijuoti.

Mano socialinis gyvenimas yra ''miręs''. Didysis pakilimas buvo kai man buvo 14 metų, tada dažnai leisdavau laiką su draugais, kabindavau panas ir kažkaip nebuvau toks drovus.

Situacija kokia yra dabar galima drąsiai vadinti tragiška. Tik dabar atsipeikėjau, nustojau žaisti tuos bereikšmius kompiuterinius žaidimus ir mastyti apie savo gyvenimą. Problema ta kad aš tiesiog nežinau kas aš pats esu, vien tai kad nežinau ką studijuoti mane nervina ir sekina morališkai. Net nebežinau kaip panas normaliai kabinti ar palaikyti ilgą pokalbį. Esu gan drovus, tikrai šitą esu pastebėjęs, taip pat lieknas, kas tiesiog žlugdo mano pasitikėjimą savimi. Pradėjau lankyti sporto klubą, taigi manyčiau masės ir raumenukų tikrai priaugsiu.

Kokios aš pagalbos jūsų prašyčiau, tai tiesiog patarimų iš gyvenimo, kaip pradėti gyventi kaip koks ''kietas bičas'', ka rinktis studijuoti. Šiuo metu aš jaučiuosi tuščias, niekam nereikalingas ir nežinantis ką daryti ateityje. Visa mano ateitis baigiasi ties 12 klase. Mano Anglų kalba yra tobula, taigi turiu svajonių išvykti į JAV ar Kanadą ir ten kažką pradėti. Bet turint vidutines pajamas (Iš tėvų) visa tai lieka tik svajonėmis, nes vien buto nuomai ir mokslams užsienyje pinigų tikrai reikia.

Na tiek, jai reikia sužinoti kokių smulkmenų apie mano bevertį gyvenimą, klauskit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Visų pirma nustok taip save graužt ir vadint savo gyvenimą beverčiu. Taip tik įsikali sau į galvą blogas mintis. Nemanau, kad viskas taip jau beviltiška
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ech
Ech
Naujokas
Tai kad aš tiesiog jaučiuosi tuščias, nežinau nuo ko pradėti, kaip ir kur. Be to, baisiai nepasitikiu savimi, o tą pasitikėjimą savimi bandau stiprinti vien tik išore.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Mano Anglų kalba yra tobula


kuo remiasi šitos prielaidos?

turiu svajonių išvykti į JAV ar Kanadą ir ten kažką pradėti


O ką tai pakeis? Jei nežinai ko nori čia, nežinosi ir ten, nuo savęs neišvažiuosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


9vilkas9
9vilkas9
Pradedantysis
siaip as irgi gyvenu svajonemis, db nei chebros nera, ir akis esu gerai pavares...siaip jai turi pakankamai draugu (4-6) , tai tau gyvenima pakeist butu zymiai lengviau,tada patarciau eit su draugais kur kwiecia,ir pats kwiesti, retkarciais nueit i koki kluba,ar i sokius,ir pamirsk kompiuteri!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ech
Ech
Naujokas
Digitus rašė:

Mano Anglų kalba yra tobula




kuo remiasi šitos prielaidos?



turiu svajonių išvykti į JAV ar Kanadą ir ten kažką pradėti




O ką tai pakeis? Jei nežinai ko nori čia, nežinosi ir ten, nuo savęs neišvažiuosi.


Na, tiesiog dažnai kalbėdavau su Amerikiečiais per MSN ir t.t. Visada pagirdavo mano kalbą, rašyboje taip pat nedarau klaidų, kartais net atrodo, kad man Anglų kalba yra lengviau negu Lietuvių.

O apie užsienį, tai tik tiek kad ten mokslas skamba reikšmingesnis, baigęs mokslus rasi darbą ir t.t. Situacija su švietimu Lietuvoje yra tragiška.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Dabar ir amerikoje jauni zmones su diplomais neranda darbo, pati maciau kaip jie streikuoja..nera cia taip lengva kaip daugumai atrodo..ir cia jauciasi ekonomine krize..na bet aisku, jeigu nori ir turi galimybe, tai cia beabejones siulau pabandyti, nes vistiek cia amerikoje geriau negu lietuvoje. ir tai didziule gyvenimo patirtis ir malonumas pabuti amerikoje, bent jau man.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Siūlyčiau pabaigus 12 klasę metus ar kelis padirbėt. Tuomet gal ir sužinosi ko nori, o vėliau gal ir studijuot pradėsi ar šiaip ką nors veiksi. Minčių atsiras. Būna taip ir ne tik tau. Taip, kad nusiramink. Juk dar daaauuug gražių akimirkų laukia tavęs...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Laurosė rašė:

Dabar ir amerikoje jauni zmones su diplomais neranda darbo, pati maciau kaip jie streikuoja..nera cia taip lengva kaip daugumai atrodo..ir cia jauciasi ekonomine krize..na bet aisku, jeigu nori ir turi galimybe, tai cia beabejones siulau pabandyti, nes vistiek cia amerikoje geriau negu lietuvoje. ir tai didziule gyvenimo patirtis ir malonumas pabuti amerikoje, bent jau man.


Visur nuostabu kur mūsų nėra :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Digitus rašė:
Visur nuostabu kur mūsų nėra :D


na, ji Amerikoj sėdi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
nu jei liko iš socialinio gyvenimo kažkas dar bent keli draugai, su kuriais prieš gyvenimo nuosmukį ir dabar dar palaikai ryšius, griebkis už jų, jei kviečia - eik, jei nori pats kviesk, pažindinkis ir tiek.. Jei viskas subyrėję, gali pradėti iš naujo kurtis, gi klasiokai, tai per pamokas pakalbini, po pamokų susimatyt galit, galų gale jei drovus dabar esi (o gal ir buvai), tai internetas yra, parašai kam, bandai susitikt, jei patinka toliau mezgi pažintis, karts nuo karto tą žmogų kur pasikvieti, ar mieste pamatęs pasilabini, ar tau tas žmogus parašo ir po truputį pastatai savo soc. gyvenimo pilį iš naujo..
dėl visų studijų kai nežinai ko nori, gali padirbėti ir tiek metus.. gal atsiras pamačius darbus didesni horizontai ko negali pakęst, ką mėgsti.. Jei visgi sugalvosi stot, tai įstojus būna programos: work and travel (į įvairias šalis, dažniausiai USA (vasarai, tai ir užsidirbt ir paatostogauti, pamatyti kažką kito), Erasmus (mainų programa į kitas aukštąsias užsienio mokyklas), ten Erasmininkų dar privažiuoja ir dažniausiai ne su vietiniais susibendrauji, o irgi su tais atvykėliais - socialiniai kontaktai po visą pasaulį - nežinai kada ko prireiks, facebooke po to po penkmečio pasiteirausi kaip laikos, ar skype.. gal kokį versliuką susukęs bus, prisimins tave kaip pozityvų žmogų, gal ką pasiūlys, gal ne, bet pasisekimo tikimybė visada yra, jau vien dėl to verta megzt pažintis ir t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Bevertis rašė:
Na, tiesiog dažnai kalbėdavau su Amerikiečiais per MSN ir t.t. Visada pagirdavo mano kalbą, rašyboje taip pat nedarau klaidų, kartais net atrodo, kad man Anglų kalba yra lengviau negu Lietuvių.

O apie užsienį, tai tik tiek kad ten mokslas skamba reikšmingesnis, baigęs mokslus rasi darbą ir t.t. Situacija su švietimu Lietuvoje yra tragiška.


varom kartu laikyt TOEFL testo, beverti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Bevertis rašė:
Sveiki.

Taigi, užsiregistravau šiame forume, tikiuosi rasti šiokios tokios pagalbos.

Man yra 18 metų, ir tiktai dabar baisiai susirūpinau savo gyvenimu. Pradėsiu nuo to, kad būdamas 14-18 metų, buvau baisiai ''įlindęs'' į kompiuterinius žaidimus, taigi mano manymu vienas iš smagiausių gyvenimo akimirkų esu jau praleidęs.

Šiuo metu einu į 12-tą klasę, mokslai sekasi gan neblogai, bet net nežinau kokius egzaminus rinktis, nes net neįsivaizduoju ką studijuoti.

Mano socialinis gyvenimas yra ''miręs''. Didysis pakilimas buvo kai man buvo 14 metų, tada dažnai leisdavau laiką su draugais, kabindavau panas ir kažkaip nebuvau toks drovus.

Situacija kokia yra dabar galima drąsiai vadinti tragiška. Tik dabar atsipeikėjau, nustojau žaisti tuos bereikšmius kompiuterinius žaidimus ir mastyti apie savo gyvenimą. Problema ta kad aš tiesiog nežinau kas aš pats esu, vien tai kad nežinau ką studijuoti mane nervina ir sekina morališkai. Net nebežinau kaip panas normaliai kabinti ar palaikyti ilgą pokalbį. Esu gan drovus, tikrai šitą esu pastebėjęs, taip pat lieknas, kas tiesiog žlugdo mano pasitikėjimą savimi. Pradėjau lankyti sporto klubą, taigi manyčiau masės ir raumenukų tikrai priaugsiu.

Kokios aš pagalbos jūsų prašyčiau, tai tiesiog patarimų iš gyvenimo, kaip pradėti gyventi kaip koks ''kietas bičas'', ka rinktis studijuoti. Šiuo metu aš jaučiuosi tuščias, niekam nereikalingas ir nežinantis ką daryti ateityje. Visa mano ateitis baigiasi ties 12 klase. Mano Anglų kalba yra tobula, taigi turiu svajonių išvykti į JAV ar Kanadą ir ten kažką pradėti. Bet turint vidutines pajamas (Iš tėvų) visa tai lieka tik svajonėmis, nes vien buto nuomai ir mokslams užsienyje pinigų tikrai reikia.

Na tiek, jai reikia sužinoti kokių smulkmenų apie mano bevertį gyvenimą, klauskit.


Prognozuoju, kad su tokiu poziuriu tu:
1) stengsisi sportuot ir gilinsies i tai, vis daugiau bendros kalbos rasi su sportuojanciais zmonem, vis dauigua pasiekimais tarpusavyje dalinsites, kadanors sportuot tau nusibos, turesi gera grupe pasiekimu ir galesi apie juos pasakot - o pasakojimu besiklausydami zmones viska isivaizduoja dar graziau nei tu pats bandai nupasakot... ir bus laikas, kai tavo pasakojimai ikveps tik pradedancius ir tuo paciu - leis palaikyt su gerbiamais uz pasiekimus zmonem bendra kalba. Desimtis kartu pastebejau toki reiskini. sportuojant pazinciu ir draugu ratas pleciasi geometrine progresija...

2) Gerai kalbi angliskai, gal neblogai mokeisi, gali mokytis toliau, gali perstot jei istosi ne ten, gali likt antrais metais. Sekmingiausiai darba gave, auksciausiai karjeroi pakolkas pakile ir kitaip savarankiskai pralenke gyvenime zmones kuriuos tik pazystu - visi kazkuriuo metu buvo nusivaziave ir tame atrado "atspirties taska" ta suvokima, kad visiskas sudas daryt ka tada dare - kaip tu sia akimirka. mokslo pasiekimai ir kalbejimas uzsienio kalbom - atveria kelius ir traukia zmones.

3) panas kabinai budamas vaikas, kabinsi ir dabar. Bendravimo psichologija, kuno kalba, retorika ir kruva kitu mokslu padeda kaliem labai protingiem bet raeiti labai sudinai sitoi sriti besivertusiem pazystamiem kabint grazias panas... truutis ziniu - traukia zmones. O dar bus ir pana kuri jausis reikalinga galedama taves isklausyt, bet tik kai busi apsiginklaves pasiekimais ir tik prie jos, tokios ypatingos - leisi sau save pavadint luzeriu...

4) zaidimai lavina kazkiek pasamone ir mastyma. Taip, tu luzeris. Visada rasi kalba ir suprasi kitus besijauciancius luzeriais. tokiu yra simtai - ir jie visi gali but kazkuo naudingi, reikalingi IR su jais lengva bendraut. luzeri - tu savo patirtim sau atveri galimybe bendraut su tukstanciais panasiu i save ir juos suprast. Draugai...

Neuzsisedek kalbedamas virtualiai, nenaudok dirbtinai ismoktu "vertinimo" kriteriju. varyk i meetus ir kitas vietas kur tik turi laiko ir pinigine leidzia... Ir gyvenimas prasideda Univere arba dirbant - iki tol, realiai, mazai ka daugiau nei zaist zaidimus ir galima "pilnu gazu"... zinau zmoniu kurie daugiau nieko neveikia ir virs 30 budami...

p.s. - neliesk su moteru moteriskumu ir vyru viriskumu susijusiu temu sitoi erdvej. Visada uzstrigsi akligatvyje nesiliaujancioi kovoi tarp moteru susipykusiu su savo moteriskumu ir vyru su savo vyriskumu... netak vienu is ju!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Bevertis rašė:

Sveiki.



Na tiek, jai reikia sužinoti kokių smulkmenų apie mano bevertį gyvenimą, klauskit.


Jezau, ka cia paistai nesamones. Zinau jaunimo, kurie autostopu apvazineja visa pasauli ir tikrai jie nera is LABAI pasiturinciu seimu. Dziaukis, kad mokslai sekasi, o rinkis ka studijuota ne ten kur papigiai butu, o tai ka megsti ir nebutinai uzsienyje. Na, pagal mainu programas 3 kartus galesi vykti i uzsieni tik tokiu atveju, jei pasirinksi humanitarini. Bet jei tavo tikslas yra buti tik kietu bicu, tai jau sory, nepades tau nei Kanada, nei JAV...:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Gerai, kad esi tuščias - vadinasi, daugiau yra atvirų kelių, galimybės nėra apribotos priimtų sprendimų, nesi kietakaktis, "žinantis" atsakymus. Galbūt tau neramu, jautiesi pasimetęs, bet tai vis tiek yra viena žaviausių akimirkų, tikrai ypatingas metas, tereikia tą laiką išnaudoti, pasimėgauti. Jeigu nežinai, kur stoti, nestok niekur, o pradėk dirbti, galbūt užsiimti savanoryste, galbūt pereik kokius kursus - tiesiog paieškok savęs. Esi jaunas, neturi įsipareigojimų, tad daryk, kas tiesiog šauna į galvą - keliauk, mokinkis kažko, skaityk, kvailiok, bendrauk... - tai metas, kai gali tai daryti visas savimi, kai iš tavęs niekas pernelyg daug nesitiki: jei pasielgsi kvailai, nevykusiai, suklysi, tave supras, jei pasielgsi protingai, vykusiai, neklysi - tavimi žavėsis. Yra daug įdomių projektų, kurie padėtų tiek atrasti pasaulį, tiek save - čia jau minėjo studentų mainų programas (bet vis dėlto patarčiau nestoti "bet kur"), bet, pvz., man žavus dalykas Couchsurfing'as, yra visokių judėjimų ir šiaip visko rimto ar nerimto. Pasidomėk, pasiieškok ir daryk... Tu turi puikią galimybę, nes esi jaunas, nesustabarėjęs, neturintis įsipareigojimų bankams, šeimai ir t. t. Galbūt, kai yra daug kelių, sunku pasirinkti, bet... jei kažkas netiks, taigi galėsi sustoti, rinktis kažką kita - kiekviena patirtis kažką duos, ir tau nereikia spręsti už visą gyvenimą. Tiesiog daryk - nuoširdžiai, būdamas savimi, ir viskas bus gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dervišas
Dervišas
Pažengęs
Smulki žolelės sėkla, išdygsta palaistyta silto pavasarinio lietaus ir glostoma saulės spindulių. Jos daigas tvirteja ir leidžia bamblius maitindamasis žemėje glūdinčiu maistu, kol pagaliau pasiekia gyvenimo kulminacija-žydėjimą. Tada, jei pavyksta susikryžminti, pradeda auginti vaisius ir sėklą, bet, kad tai nutiktu, turi sutapt daug smulkmenų ir visos jos yra reikšmingos. Tad pabandyk gyvent tiesiog taip, kaip manai, kad teisinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
anticaca rašė:
Digitus rašė:

Visur nuostabu kur mūsų nėra :D


na, ji Amerikoj sėdi :)


Aš tą žinau, čia buvo pritarimas minčiai ir tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.19 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Pagal tą logiką, jai turėtų būti geriau čia Aš kiek buvau užsieny, vis tiek namo noriu kita vertus, gal anglakalbėj valstybėj būtų lengviau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.20 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pirmiausia reiktų nenuteikinėt savęs taip blogai: nustoti vadintis tokiais slapyvardžiais ir kiekvienoj žinutėj rašinėti, kad esi nieko vertas. Programuoji pats save neigiamai.

Antra, tu jau pradėjai kažką daryti - pradėjai sportuoti. Tai jau daug.
"Kietu biču" būti nenorėk, nes kieti jie tik vidurinėj ir gal dar kol profkę baigia, o paskui prisitrėškia kur nors vaidindami kelių erelius arba sėdi už grotų, arba griovius kasa.
O ko ten gailėtis 14-os metų kas buvo? Nieko. Gi tėvai niekur neleidžia, visko nori ir atrodo, kad viską gali, o iš tikrųjų nieko... Tikras gyvenimas prasideda po 20-ies. :)
O ką veikt po vidurinės? Žiūrėk, ką labiausiai mėgsti, kam esi labiausiai gabus - pagal tai rinkis specialybę. Jei jau galva visai tuščia (ta prasme, nežinai, ko nori), tai visai neblogas pasiūlymas metus padirbėti, Lietuvoj ar užsienyje. Per tą laiką gali apsispręsti, kas tave labiausiai traukia. Mano pažįstamų tarpe ne vienas buvo, kuris padarė pertrauką po vidurinės ar bakalauro, kol nuspręs, ko nori toliau. Tai nėra blogai, tik mes pripratę visur skubėt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.20 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Bevertis rašė:

Tai kad aš tiesiog jaučiuosi tuščias, nežinau nuo ko pradėti, kaip ir kur. Be to, baisiai nepasitikiu savimi, o tą pasitikėjimą savimi bandau stiprinti vien tik išore.


Pradėk nuo ten, kur esi ir su tuo ką turi:) Vien išore stiprus nebūsi. Stipriausias žmogus yra išmintingas žmogus. Ko tau ir linkiu, semtis jos:) Iš knygų, iš žmonių, iš aplinkos. Rūšiuoti, tirti, pasirinkti savo vertybes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai