Tema sukurta: 2011.06.09 19:37
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2011.06.09 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
Sveiki. Šį kartą nebeūšiu su savo problemom dėl ūgio ar svorio. Aišku vis dar kompleksuoju, tačiau nesvarbu. Norėčiau, kad suteiktumėt šiokios tokios pagalbos. Gal patartumėt kaip priaugti masės sportuojant? Kokį sportą geriau rinktis ir pan. Aišku nekalbu apie sporto šakas, neturiu tam galimybių. Bandžiau sportuoti namuose tik, kad nežinau kokie pratimai yra geriausi ir labiausiai man padėtų. Iš karto dėkoju : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darkman
Darkman
Naujokas
laba, pirmiausia pasakysiu jog esu pats susidūręs su tokia situacija.. pirmiausia turetai pradeti sportuoti taip kad dirbtu bent 2/3 raumenu, tai yra pabėgiok, pakilok hanteli po 1 ar 2 kg taip pat padaryk atsilenkimų.. taip pat turėtai pakeisti valgymo iprocius, valgyti reciau bet dazniau, pavyzdziui po 5-7 kartus per diena.. dar vienas patarimas jei nori kad bent kiek padidėtu svoris tai kas kokias dvi dienas valgyk grynus isvirtus ryzius, jei viskas gerai per menesi priaugsi nuo 2 iki 6 kg.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
Bet gal pradžiai nereikia labai apsikrauti? Pvz kiek bėgioti? O dėl hanteliu tai irgi truputi nekas sakyčiau, nes esu plona o pradėjus juos kiloti raumenukai išlis ir negražiai atrodys. Na, bet reikia bandyt kažką daryt. Ačiū už patarimus : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
man tai gražu, kai matosi nedideli raumenukai pas moteris. pas mane dabar pilvo presas geriausiai atrodo.. rankos plonos, bet šiaip irgi užtenka sugniaužt kumštį ir vaizdelis jau neblogas.. o šiaip patart negaliu dėl svorio priaugimo nežinau, kam to dirbtinai siekt. metai eina, medžiagų apykaita vis lėtės ir lėtės.. tai tada savaime to svorio priaugsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Valgyk traškučius, gerk coco-cola, saldainius, šokoladą išpumsi greitai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
HardIktis rašė:

Valgyk traškučius, gerk coco-cola, saldainius, šokoladą išpumsi greitai.


tai jau tikrai ;D priaugti nesunku, vat numesti - tai jau tikras iššūkis ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
Jeigu ką priaugti yra daug sunkiau. Vat pavyzdžiui mano medžiagų apykaita yra labai greita todėl niekaip neišeina priaugti. Valgau viską iš eilės, o svorio kaip nėr taip nėr.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
Candii rašė:

Jeigu ką priaugti yra daug sunkiau. Vat pavyzdžiui mano medžiagų apykaita yra labai greita todėl niekaip neišeina priaugti. Valgau viską iš eilės, o svorio kaip nėr taip nėr.


neilgam, iki 16, tada visos jūs apaugat lašiniais, turėjau tokią gražią kaimynę, figūra tiesiog muah, o va po 16 kai pradėjo storėt, dabar lašinių paltys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Candii rašė:

Jeigu ką priaugti yra daug sunkiau. Vat pavyzdžiui mano medžiagų apykaita yra labai greita todėl niekaip neišeina priaugti. Valgau viską iš eilės, o svorio kaip nėr taip nėr.


svorį ne lašiniais,o raumenimis priaugti reikia. :)

invazija rašė:

man tai gražu, kai matosi nedideli raumenukai pas moteris.


man patinka,kai rankos būna šiek raumeningos ir kojos. :) Bet ir liekna figūra irgi graži. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
Eyjafjalajokull_ nu man jau kaip ir 16.
Gabė_ svarbiausia, kad būtų masės daugiau ir kaulai nebūtų iššokę : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Eyjafjalajokull rašė:
neilgam, iki 16, tada visos jūs apaugat lašiniais, turėjau tokią gražią kaimynę, figūra tiesiog muah, o va po 16 kai pradėjo storėt, dabar lašinių paltys.


drąsiai tu čia apie visas kalbi - man 25metai liepą, ūgis 1,63, svoris 45kg :) ir jokių dietų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
invazija_ pritariu, visoms skirtingai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
Candii rašė:

Bet gal pradžiai nereikia labai apsikrauti? Pvz kiek bėgioti? O dėl hanteliu tai irgi truputi nekas sakyčiau, nes esu plona o pradėjus juos kiloti raumenukai išlis ir negražiai atrodys. Na, bet reikia bandyt kažką daryt. Ačiū už patarimus : )


Patikėk - kad raumenukai išlystų, tai reikės sportuoti daug, su nemažais svoriais , valgyti daug ir tt.
Jei nori priauti svorio- tai stebuklų nebus. Turėsi valgyti daugiau negu dabar. Tai yra gauti daugiau kalorijų negu suvartoji. Mažai sportuosi - daug valgysi, susikaups daug riebalinio audinio. Daug sportuosi augs daugiau raumenys. Labai daug sportuosi ir valgysi nelabai daug - dings riebalinis sluoksnis raumenukai pasidarys labai reljefiniai. Bet šito nepatarius.
Dėl to ką ir kaip namuose sportuoti. Tai nei vienas protingas žmogus tau nieko neatsakys. Nes neaišku nieko - nei kiek tau metų, nei ugis/svoris, sudėjimas, sporto patirtis, norimas rezultatas ir tt.
Čia kaip gyvenime - nori gauti konkretų atsakymą, turi užduoti konkretų klausimą .

invazija rašė:


drąsiai tu čia apie visas kalbi - man 25metai liepą, ūgis 1,63, svoris 45kg ir jokių dietų


Tiesiog greita medžiagų apykaita ir mažas skrandis. Tavo metų aš svėriau 75 kg. Ir niekaip nepriaugdavau daugiau. Ir tik kai pradėjau valgyti per jėga, situacija pasikeitė. Tiesa paskui skrandis kiek padidėjo ir pasidarydavo nesunku suvartoti ir gan didelius maisto kiekius. Pvz pietums 5-6 kotletai su bulvių koše . Ne tik svorio metimas yra sunkus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
Candii - pas tave nustatymai kažkokie keisti - rašo kad nenori gauti PM.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
Matai, retai čia lankausi. Palauk pasižiūrėsiu : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Eyjafjalajokull rašė:
neilgam, iki 16, tada visos jūs apaugat lašiniais, turėjau tokią gražią kaimynę, figūra tiesiog muah, o va po 16 kai pradėjo storėt, dabar lašinių paltys.

Man 21, o kaip kūda, taip kūda :D Ką patarsi? Gal palaukti iki 30? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
Kiekvienam skirtingai tas svoris, nesvarbu kiek tau metų, jeigu medžiadų apykaita greita tai kažin ar labai pastorėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
*medžiagų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Paimčiau kokius 5 kilogramus iš tų, kuriems jų nereikia Nors... Jeigu žiūrint pagal tuos KMI, tai mano net gi didesnis negu normalus Virš 19.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Candii
Candii
Pradedantysis
Kuriose vietose tau trūksta tų 5kg? : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai