Santrauka: Laukiu visų nuoširdžių ir išsamių nuomonių. :)
Tema sukurta: 2010.09.15 18:23
1 2 3 Toliau Paskutinis
2010.09.15 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Pasistengsiu viską papasakoti, kuo trumpiau ir be jokių ilgų peripetijų...
Taigi pradėsiu viską iš pradžių, kiekvieną rytą tenka naudotis viešuoju transportu, ir jau antra savaitė, kai pastebėjau, kad vienas vaikinas labai įdėmiai žiuri į mane, iš pradžių galvojau, kad kažkas negerai... Susivėlusi ar pan... Bet vieną kartą, nesusivaldžiau ir nusišypsojau jam, kaip bebūtų keista, jis atsakė tuo pačiu... Ir juokingiausia, kad kiekvieną rytą šypsomės vienas kitam... (Dar nepamiršime to fakto, kad visada būnu su geriausiu draugu... Gal jam kyla kokių minčių, kad mes su juo pora... Nors taip nėra.) Nenoriu ilgiau delsti. Bet niekaip nesugalvoju, kaip man jį užkalbinti?? Kad tai neatrodytų nuobodžiai ar labai banaliai. Nes dažniausiai, ką užkalbinu labai banaliai ir kaip visi, nieko rimto vėliau ir nesusiklosto mums. Tai ką man daryti? Kaip man jį užkalbinti, ar laukti kol jis pirmas, tai padarys...? Nes iš pirmo žvilgsnio labai nedrasus vaikinas... Ar ir toliau jam kiekvieną rytą kvailai šypsotis? Ir viską pamiršti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Jei patinka tau nedrąsūs tai pakalbink, geriausia man atrodo taip kalbinant labas tipo ir ranka paduot tipo mano vardas toks, tada kitaip visai kalbinamasis pasijaučia, o po to jau rituliuotis turėtų lengvai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Aš neatmetu dar ir to varianto, kad jis nedrįsta, nes aš būnu su geriausiu draugu, o mes abu esame gan iškalbūs, nuolatos kalbamės, o jis tik žiuri į mane ir šypsosi... Pastebėjau, kad būna sėdi vienas, tai čia būtų gan puiki galimybė... Bet jeigu bus taip, kad aš jam pasakysiu -Labas. Jis man atsakys, prisistatysiu, o tada tik kvailai žiūrės į mane ir lauks, ką aš jam pasakysiu... D Ir galvoju, gal kaip kitaip reikėtų užkalbinti jį? Bet jau kelias dienas suku galvelę, ir nesugalvoju, kaip... Suprantu, galbūt ir kvailoko patarimo noriu, bet ką jau padarysi, žiaurus tas gyvenimas, bet neatmetu versijos, kad ir aš tokiose vietose beviltiška. D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Peach
Peach
Pradedantysis
Tai po pasisveikinimo gali paklaust kur jis vaziuoja. Gal jis dar moksleivis arba studentas. Pakalbesit apie tokius kasdienius dalykus. Juk nebutina is karto bandyt suzavet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Tokių temų forume apstu. Patarimų kaip užkalbinti vaikiną - taip pat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Svarbiausia, kad aš žinau, kur jis važiuoja į vidurinę, esančia visai šalia mano gimnazijos... Tai nebūtų kvaila, to klausti, kai žinau, kur jis tiksliai važiuoja? D
Kaip matau, teks pačiai kažką sugalvoti, kaip jam praplauti smegenis... Bet kaip bebūtų, ačiū visiems, kurie stengėsi bent kiek man padėti. ; )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
važiuok be to savo draugo,manau jam nepatogu tave užkalbint jeigu su kitu vaikinu esi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
uzrasyk savo telefono Nr. ant lapelio, kai pamatysi ji, prieik, pasakyk labas ir paduok jam lapeli. Geriausia pries islipant. Ir daugiau nieko nesakyk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tralialialia
Tralialialia
Pradedantysis
Užgriūk ant jo netyčia Puiki galimybė susipažinti. Man taip buvo, tik skirtumas tas, kad aš tikrai užgriuvau netyčia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Tai kad tas draugas, mano klasiokas negaliu važiuoti be jo. D Tikriausiai reikės, kaipnors panašiai ir pasielgti, tik dar reikia viską apgalvoti, nes kai aš įlipu jis jau būna, o paskuj kai jis išlipa, man dar reikia važiuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tralialialia
Tralialialia
Pradedantysis
Lipk paskui o kai išlipsi pradėk šaukti "o tu velnias ne ten išlipau!!!" gal tada sulauksi kokios reakcijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Negi vaikino pakalbinimas yra toks sudėtingas dalykas? Tikrai nereikia ir nebūtina galvoti įvairiausių scenarijų, nes dažniausiai taip tik dar labiau apsikvailinama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Tokiu atvėju, tikriausiai sulaukčiau visų aplinkinių dėmesio. D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Bet tai jeigu priėjusi pasakysiu, tik -Labas. O paskuj jis tylės, kaip vandens į burną prisisėmęs, tai visviena kažkaip nepatogu, aplamai nesinori pasirodyti, tokia kaip ir dauguma, tuo labiau neatrodo berniukas labai iškalbus, nors čia galbūt tik klaidingas pirmasis įspūdis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tralialialia
Tralialialia
Pradedantysis
Na jei tarp aplinkinių pasitaikytų mielų vaikinukų kodėl gi ne ?
Ne šiaip neimkit į galvą aš juokauju. Nes kai kurie gali rimtai suprast.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


m02x
m02x
Pažengęs
nieko sudetingo nematau ;D tiesiog - "labas"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Forwidems rašė:

Bet tai jeigu priėjusi pasakysiu, tik -Labas. O paskuj jis tylės, kaip vandens į burną prisisėmęs, tai visviena kažkaip nepatogu, aplamai nesinori pasirodyti, tokia kaip ir dauguma, tuo labiau neatrodo berniukas labai iškalbus, nors čia galbūt tik klaidingas pirmasis įspūdis.


Jeigu jis tikrai yra nedrąsus, tai nei vienas variantas jo drąsiu nepadarytų ir neprakalbintų. O ir šiaip nespręsk apie žmogų vien iš išvaizdos. Jei jis tavęs iki šiol nepakalbino, tai gal tiesiog nenori, m?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Tralialialia rašė:

Na jei tarp aplinkinių pasitaikytų mielų vaikinukų kodėl gi ne ?

Ne šiaip neimkit į galvą aš juokauju. Nes kai kurie gali rimtai suprast.


Nesu tokia kvaila, kokia galiu pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Forwidems rašė:

Svarbiausia, kad aš žinau, kur jis važiuoja į vidurinę, esančia visai šalia mano gimnazijos... Tai nebūtų kvaila, to klausti, kai žinau, kur jis tiksliai važiuoja? D

Kaip matau, teks pačiai kažką sugalvoti, kaip jam praplauti smegenis... Bet kaip bebūtų, ačiū visiems, kurie stengėsi bent kiek man padėti. ; )


Tai tu gali apsimesti, kad nežinai kur jis važiuoja. Na, pasako, kad į tą vidurinę, kur netoli tavo gimnazijos, o tu gali, o geras, mano gimnazija prie pat. :) Šiaip gali paklausti kelintokas, ar jam patinka mokykla. Ir gali pasakyti, kad tu jį matai kokias 2 savaitės ar kažką panašaus. Tiesiog jei gerai pradedi pokalbį, toliau viskas savaime vyksta. O jei nevyksta- neatasirado ryšis tarp jūsų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Nikė rašė:

Forwidems rašė:



Jeigu jis tikrai yra nedrąsus, tai nei vienas variantas jo drąsiu nepadarytų ir neprakalbintų. O ir šiaip nespręsk apie žmogų vien iš išvaizdos. Jei jis tavęs iki šiol nepakalbino, tai gal tiesiog nenori, m?


Žinoma, tikrai galimas variantas, kad ir nenori, bet tikriausiai aš nieko neprarasčiau, jeigu pirma pakalbinčiau? Nors suprantu, gal jam prie mano draugo būtų ir nepatogu, bet tai visada juk galima jį nurašyti į antrą planą. Tikriausiai, nepabandžius nesužinosiu. :) O jeigu nesudominsiu, tai nesudominsiu, ką jau padarysi. : ) Bet visviena nesinori apsikvailinti kažkaip, ir kokią nesamonę leptelti, nes visdelto, dar teks man su juo visus metus važinėti, ir nesekmės atvėju raudonuoti ne tik šypsotis jam. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai