Tema sukurta: 2011.12.11 14:37
1 2 Toliau Paskutinis
2011.12.11 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pbgHD
pbgHD
Naujokas
Sveiki,
Taigi draugauju su mergina 1 savaitę. Man 17 o jai 16 m. Taigi man ji labai, labai patinka taciau yra 1 beda: kai ji nori kur nors varyti (konkreciau tariant i tusustusus kai as neturiu galimybes varyt) ji manes klausia ar ja isleidziu. Savaime aisku as nenoredamas ja isleidziu, kadangi bijau pasakyti ne. Taigi noreciau jusu paklausti kaip jai pasakyti, kad jos neisleidziu, nes as labai bijau ja prarasti ;-(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 14:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Tai pasakyk jai, kad tau nemalonu, kai ji viena tūsinasi, o tave vieną palieka. Gal susipras pati.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pbgHD
pbgHD
Naujokas
Supranti kame diela. Mes sunkiai suderinami... Jos tevai po***istai, mano ne. Ji mekgsta daznai tusint, as retai. Taciau nors mano merginos idealas visiskai kitoks ji man ziauriai patinka. Nzn ka daryt :-(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Nu tai pasakyk kokį kartą, kad neišleidi, nes nori pabūt kartu. Ir žiūrėk kaip reaguos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 14:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pbgHD
pbgHD
Naujokas
Na reiks bandyt. Dekui uz patarimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
nu aš tai nesiūlyčiau neleist, kas čia per kontroliavimas visiškas geriau jau tada savo tėvus kažkaip informuoti, nuolankumą diegti, kad tave išleistų. Aišku retsykiais gal ir gali neleist, bet ne tokia forma "neleidžiu", o kažkaip aplinkui: "Gal nevaryk, o varom kurnors dviese šį vakarą" ar panašiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Dmxyler rašė:

nu aš tai nesiūlyčiau neleist, kas čia per kontroliavimas visiškas geriau jau tada savo tėvus kažkaip informuoti, nuolankumą diegti, kad tave išleistų. Aišku retsykiais gal ir gali neleist, bet ne tokia forma "neleidžiu", o kažkaip aplinkui: "Gal nevaryk, o varom kurnors dviese šį vakarą" ar panašiai ]


Tai aš tą ir turėjau omeny. Galima pasakyt, kad nori pabūti kartu, dviese.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vypatis
vypatis
Naujokas
pbgHD rašė:

Sveiki,

Taigi draugauju su mergina 1 savaitę. Man 17 o jai 16 m. Taigi man ji labai, labai patinka taciau yra 1 beda: kai ji nori kur nors varyti (konkreciau tariant i tusustusus kai as neturiu galimybes varyt) ji manes klausia ar ja isleidziu. Savaime aisku as nenoredamas ja isleidziu, kadangi bijau pasakyti ne. Taigi noreciau jusu paklausti kaip jai pasakyti, kad jos neisleidziu, nes as labai bijau ja prarasti ;-(


net nebandyk kontruoliuoti jos, moterims nepatinka kontrole. geriau duok jai visiska laisve, ir parodyk, kad tau beveik nerupi ka jinai veikia per tusus, pati ateis pas tave. bet aisku paciam reikia but uzsiemusiam, biski paslaptingam :)) cia sudetinga paaiskint :D ismoksi su laiku, dar jaunas esi ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Žinok ilgai tu su ja nedraugausi ;D Tai geriau nedėk perdaug vilčių į ją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Bijoti kvaila, ypac pasakyti savo merginai ka galvoji. Kokios dideles problemos bebutu, kai jas issprendi pradedi juoktis ko as cia taip jaudinaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Šiaip tai nesuprantu, kokią tu teisę turi jai neleisti daryti tai, ko jai norisi - ji jauna, todėl natūralu, kad norisi pašėlioti. Jeigu merginą gerbi, priimti ją, kokia ji yra, nėra problema. Bet ar ją gerbi? Ar ji tik teraukia kaip tavo priešingybė? Kitas dalykas, vis tiek anksčiau ar vėliau išsiskirsite (juk tavo idealas kitoks, taigi anksčiau ar vėliau pradėsi ją ėsti, o ji, jei nusileis tau ir taps namisėda, galop ims nuobodžiaut), taigi bet kokiu atveju neverta jos modifikuoti savo gyvenimo būdui. Mėgaukis jos draugija šiandien, o ne kelk keitimo planus, juk ilgai tai netruks... ir keitimai visiškai neturi prasmės, vaikai juk esate.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dionizas
Dionizas
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

Žinok ilgai tu su ja nedraugausi ;D Tai geriau nedėk perdaug vilčių į ją.


pritariu, tokios kurioms rūpi tik "pasitūsinti" tai taip ir "tūsinaisi" visą gyvenima. jei rūpėtum jai rimtai, tai norėtų kartu laiką praleisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Dionizas rašė:

Piktaskeksas rašė:

Žinok ilgai tu su ja nedraugausi ;D Tai geriau nedėk perdaug vilčių į ją.


pritariu, tokios kurioms rūpi tik "pasitūsinti" tai taip ir "tūsinaisi" visą gyvenima. jei rūpėtum jai rimtai, tai norėtų kartu laiką praleisti.


Nuo kada vyrui reikia skirti visą savo laiką, ypač paauglystėje? Ir kas čia blogo išeiti pasilinksminti? Vilčių nereikia dėti, nes, matosi, draugystė ilgai netruks, bet ne dėl tos merginos "kaltės", o dėl to, kad žmonės per daug skirtingi, be to, - vaikai, dar bus tų draugysčių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
pbgHD rašė:

Sveiki,

Taigi draugauju su mergina 1 savaitę. Man 17 o jai 16 m. Taigi man ji labai, labai patinka taciau yra 1 beda: kai ji nori kur nors varyti (konkreciau tariant i tusustusus kai as neturiu galimybes varyt) ji manes klausia ar ja isleidziu. Savaime aisku as nenoredamas ja isleidziu, kadangi bijau pasakyti ne. Taigi noreciau jusu paklausti kaip jai pasakyti, kad jos neisleidziu, nes as labai bijau ja prarasti ;-(


Sakyti, kad neišleidi - nereikia, bet gali jai papasakoti, kad nerimauji ir prastai jautiesi, kai ji linksminasi be tavęs. Žinoma, tai nereiškia, kad ji turi nustoti dalyvauti "tūsuose", bet tiesiog pasikalbėsite apie tai - ji paaiškins, kodėl tau nereikia nerimauti, tu jai paaiškinsi, kodėl prastai jautiesi, jai išeinant be tavęs. O sukandus dantis "paleisti" - nėra labai gerai, nes tavyje ta įtampa ir nepasitenkinimas kaupsis ir nežinia kaip vėliau prasiverš.

Kita vertus, kad per savaitę įvyktų ne vienas tūsas... ir kad po savaitės iškiltų kažkokių sakymų/neskaymų, kas nepatinka, problemos... gana neįprasta. :)

Galbūt, kol kas anksti kažką aiškintis - apsiuostykite iš pradžių bent šiek tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dionizas
Dionizas
Pradedantysis
ne, nieko čia blogo. bet tame ir esmė, kad vaikai. ne tie interesai, apie rimtesnius santykius negalvoja, o apie šeimą tuo labiau. tai ir sakau, bus tų panų dar per daug jaunas kad pergyventi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Dionizas rašė:

Piktaskeksas rašė:

Žinok ilgai tu su ja nedraugausi ;D Tai geriau nedėk perdaug vilčių į ją.


pritariu, tokios kurioms rūpi tik "pasitūsinti" tai taip ir "tūsinaisi" visą gyvenima. jei rūpėtum jai rimtai, tai norėtų kartu laiką praleisti.


Na, kas ten kam rūpi - čia kitas klausimas, vaikinui irgi rūpi pasitūsinti, tik jo tėvai neišleidžia, tad anoks čia ir skirtumas.

Žinoma, santykiai tvirtesni, jeigu didelę laisvalaikio dalį įsimylėjėliai leidžia drauge, tad bet kuriuo atveju bendrų veiklų reikėtų turėti, o tie tūsai - ką aš žinau, gal šią savaitę mergina prisitūsino, o po to mėnesiais iš namų neišlįs... Darot čia mat išvadas po vienos savaitės...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Dionizas rašė:

ne, nieko čia blogo. bet tame ir esmė, kad vaikai. ne tie interesai, apie rimtesnius santykius negalvoja, o apie šeimą tuo labiau. tai ir sakau, bus tų panų dar per daug jaunas kad pergyventi.


O jau vaikinas tai apie šeimą galvoja? ne mano idealas, bet noliu noliu noliu - labai rimtas požiūris? Abu jauni, abu negalvoja apie rimtesnius santykius, so?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
aš tai sakyčiau, kad kartu gali būti ir skirtingi žmonės, tačiau.. tuomet reikia labai daug tolerancijos, supratimo.. negali kitam žmogui drausti daryti kažko, nes pačiam tai nepatinka. jei ji mėgsta bendrauti, yra aktyvi, ją domina vakarėliai.. turi arba leisti jai linksmintis, pats tuo metu užsiimdamas sau mėgstamais dalykais ir jos neėsdamas.. arba taikiai išsiskirti, jei neketini toleruoti jos pomėgių.
tiesiog pats sau atsakyk, kodėl tau nepatinka, kai ji eina linksmintis? kažko bijai? nepasitiki ja? esi per daug pavydus? ar ji ten daro kažką netinkamo? greičiausiai tiesiog per daug ją saviniesi ir nori viso laiko sau, kas šiaip yra neįmanoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.11 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Dionizas rašė:

Piktaskeksas rašė:

Žinok ilgai tu su ja nedraugausi ;D Tai geriau nedėk perdaug vilčių į ją.


pritariu, tokios kurioms rūpi tik "pasitūsinti" tai taip ir "tūsinaisi" visą gyvenima. jei rūpėtum jai rimtai, tai norėtų kartu laiką praleisti.


Turėjau omenyje ne tai :) Pasitūsint aišku reikia, bet tokiam amžiuje draugystės ilgai nesitęsia ypač jeigu labai skiriasi požiūriai :)

Autoriau, bus tų panų dar ne viena tavo gyvenime, labai nesureikšmink visko, ir gyvenk kaip tau geriau, jeigu kas neptinka tiesiai šviesiai ir sakyk. Jei tarp jūsų yra kažkokia chemija ji supras jei ne, kagi bus tų bobų :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.12 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Šiaip jau... Nereikia sakyti, kas nepatinka, nes negatyviai nuteikia tokie dalykai. Reikia sakyti, kaip dėl tam tikro jos elgesio jautiesi (vienišas, paliktas, liūdnas, nuobodžiaujantis) ir ko norėtum, kad pasikeistų (pabūti kartu, vietoj tūso nueiti į kiną, pačiuožinėt ar pan.). Kažką drausti nesąmonė... nes visada norėsis elgtis atvirkščiai, arba jeigu paklausys tavęs, tai jausis prievartaujanti save.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai