Tema sukurta: 2011.10.03 20:17
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2011.10.03 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Sveiki,

Žodžiu bendrauju su viena mergina, ji man šiaip patinka, maloni, mandagi, linksma. Bet... ji yra kiek storoka. Kaip jai pasakyti neįžeidžiant, kad ji pradėtų sportuoti, ir mesti svorį? Nenoriu jau tiesiai taip sakyt, kad tu stora, mesk svorį, nes jai tai kompleksas, ir aš žinau tą jausmą, kas būna kaip apie kompleksą užsimini, nekoks jausmas. Galbūt su ja ateities ir nesieju, tiesiog ji man draugė, bet noriu, kad ir jai pačiai būtų geriau. Ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sKristi
sKristi
Pradedantysis
o ka ji pati apie tai mano? gal ji sau ir tokia patinka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Esu kalbėjęs su ją, ji pati gėdijasi savo kūno.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alexxxxxx
alexxxxxx
Pažengęs
pasiulyk kartu pabegioti ar dviraciais pasivazineti. siaip del snmagumo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Pasiūlyk sportuot kartu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Ką tik pasiūliau pasportuoti, tai dabar sakė mane ignoruos. Žodžiu dėkui už pagalbą, tiesiog matyt suprato užuominą....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sKristi
sKristi
Pradedantysis
o tai tu taip tiesiai pasakei kad pasportuot? nebutu uzteke pasiulyt dviraciais viena karta, antra, paskui dar ka nors kol tai taptu iprociu jusu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Sakau: Labas, aš čia pagalvojau, kad eisiu sportuoti, gal nori kartu pabandyt? Tai ir apšaukė, sako neįžeidinėk manęs, žinau ką nori pasakyt ir t.t. Žodžiu, jeigu jai taip gerai, tai tegul užsiknisa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Pastore rašė:

Sakau: Labas, aš čia pagalvojau, kad eisiu sportuoti, gal nori kartu pabandyt? Tai ir apšaukė, sako neįžeidinėk manęs, žinau ką nori pasakyt ir t.t. Žodžiu, jeigu jai taip gerai, tai tegul užsiknisa.


Tingine ji yra :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Empirio rašė:

Pastore rašė:



Sakau: Labas, aš čia pagalvojau, kad eisiu sportuoti, gal nori kartu pabandyt? Tai ir apšaukė, sako neįžeidinėk manęs, žinau ką nori pasakyt ir t.t. Žodžiu, jeigu jai taip gerai, tai tegul užsiknisa.




Tingine ji yra

Tai va. Aš ir taip manau, ir dabar įsitikinau. Sako aš noriu susirast vaikiną, kuris mylėtų tokią, kokia esu. Aš atsakiau, kad jeigu taip ir toliau, tokį bus rasti sunku... Tai sako ne tau suprast Va kas būna, kaip nori padėt žmogui.

Jos žinutė: [12:42:07] Moncyte.: Aš pati sau esu graži, mano draugai myli mane tokią kokią esu. Pati sau tokia patinku, geriau būti TOKIA negu FYFA su kilometru špakliaus ir vos ne nuoga vaikštanti. Nežadu keisti savęs, myliu savo kūną. Beto, gražaus kūno turi būt daug. HAHA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Pastore rašė:
Sakau: Labas, aš čia pagalvojau, kad eisiu sportuoti, gal nori kartu pabandyt? Tai ir apšaukė, sako neįžeidinėk manęs, žinau ką nori pasakyt ir t.t. Žodžiu, jeigu jai taip gerai, tai tegul užsiknisa.

Ot keistuolė. Matyt geriau, kad vaikigaliai storule pravardžiuotų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nu čia kažkaip galai nesueina, skype citata sako vieną, o tu sakai kad ji gėdijasi savo kūno.. Na jei po tokios skype citatos pasakai, kad pasportuojam,tai aišku gal ir įžeidimas, jei patinki sau toks koks esi, tai kam keistis dėl kitų, kurie nieko nereiškia ? Dar būtum ten koks vaikinas ar pan, aišku nenurodinėdamas, bet taip "rekomenduodamas" gal ir neįžeistum, nes ir nuomonė tavo svarbi būtų, o dabar toks vaizdas kad tau nepatogu prieš draugus ar panašiai, kad turi "pažįstamą" apkūnią ir trainiuojiesi kurnors su ja Gal ne ją čia storule vadina, o tau "chebra" sako, kad "su kokia čia stora vaikštai"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Dmx20 rašė:

Nu čia kažkaip galai nesueina, skype citata sako vieną, o tu sakai kad ji gėdijasi savo kūno.. Na jei po tokios skype citatos pasakai, kad pasportuojam,tai aišku gal ir įžeidimas, jei patinki sau toks koks esi, tai kam keistis dėl kitų, kurie nieko nereiškia ? Dar būtum ten koks vaikinas ar pan, aišku nenurodinėdamas, bet taip "rekomenduodamas" gal ir neįžeistum, nes ir nuomonė tavo svarbi būtų, o dabar toks vaizdas kad tau nepatogu prieš draugus ar panašiai, kad turi "pažįstamą" apkūnią ir trainiuojiesi kurnors su ja Gal ne ją čia storule vadina, o tau "chebra" sako, kad "su kokia čia stora vaikštai"?


Nieko nesako jie :D :D Gal tik galvoja. Aš tiesiog nemėgstu merginų storų. Turi būti normalios kaip ir visos :D Pilvukas plokščias o ne apvalus kaip pas vyrą kuris geria alų kiekvieną diena :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Čia jau prievarta kažkokia. Tau ir galima pasakyti "Turi būti normalus ir priimti kiekvieną tokį, koks jis yra", tai jau bus logiškiau negu tavo sąlyga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Svajuko drambliones Bendrauk su kita, jeigu sita nepatinka, kokios problemos neikertu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
jokių problemų, tiesiog žmogui norėjau paaiškinti, kad tai nėra gerai. Bet jei ji savo kūną myli, tai lai storėja toliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sashkaple
sashkaple
Pažengęs
Numesk svorio!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Pastore rašė:

Dmx20 rašė:



Nu čia kažkaip galai nesueina, skype citata sako vieną, o tu sakai kad ji gėdijasi savo kūno.. Na jei po tokios skype citatos pasakai, kad pasportuojam,tai aišku gal ir įžeidimas, jei patinki sau toks koks esi, tai kam keistis dėl kitų, kurie nieko nereiškia ? Dar būtum ten koks vaikinas ar pan, aišku nenurodinėdamas, bet taip "rekomenduodamas" gal ir neįžeistum, nes ir nuomonė tavo svarbi būtų, o dabar toks vaizdas kad tau nepatogu prieš draugus ar panašiai, kad turi "pažįstamą" apkūnią ir trainiuojiesi kurnors su ja Gal ne ją čia storule vadina, o tau "chebra" sako, kad "su kokia čia stora vaikštai"?




Nieko nesako jie Gal tik galvoja. Aš tiesiog nemėgstu merginų storų. Turi būti normalios kaip ir visos Pilvukas plokščias o ne apvalus kaip pas vyrą kuris geria alų kiekvieną diena


Merginos irgi storų vaikinų nemėgsta, nesakau, kad visos, bet tikrai nemažai, kurioms patinka raumenys ir presai. Ar pats toks esi, kad iš jos reikalauji ? Jai gerai, tai tegu ji tokia ir būna, o tu dėl jos nesirūpink, gal nesveria per šimtą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krokus
Krokus
Pažengęs
Pastore rašė:
jokių problemų, tiesiog žmogui norėjau paaiškinti, kad tai nėra gerai. Bet jei ji savo kūną myli, tai lai storėja toliau

na kas per buka mąstysena skirstyti žmones: jei storas tai tinginys, jei plonas tai ne...........
o tu įsitikinęs, kad niekad nesustorėsi ar niekad nesusirgsi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.03 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
jeigu nesieji su jos nieko ateityje tai palik kaip yra, aš asmeniškai savo panelei (jeigu tokia būtų ir ji būtų sustorėjusi), tiesiai šviesiai pasakyčiau, kad dirbtų su savim ir mestų svorį. Nėra ko čia žodžių vynioti į vatą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai