Tema sukurta: 2011.10.15 21:36
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2011.10.15 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksagalve
Auksagalve
Pradedantysis
Vienpusės meilės istorija, pavadinkim taip. Bet kaip nustoti mylėti žmogų? Aš kaip ir logiškai suprantu, kad niekada nebūsime kartu, jei atvirai, net pati nenoriu, bet tiesiog negaliu nustoti mylėti to žmogaus ir mane labai žeidžia, kai jis su manim išties negražiai elgiasi (kartais gražiai, tai tais kartais nesuprantu, kam dar apsimetinėja), neseniai netyčia nugirdau, kaip jis šaipėsi iš manęs. Bet vistiek neišeina man jis iš galvos, mane tai labai nervina, tikrai iš visų jėgų stengiuosi tuos jausmus išmesti iš savęs, bet niekaip nepavyksta, tuo labiau, kad dėl tam tikrų aplinkybių jį tenka matyti ganėtinai dažnai. Gal žinote kokių žmogaus išvarymo iš savo širdies receptų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alexxxxxx
alexxxxxx
Pažengęs
puse metu itempto darbo, derinant prie jo studijas... darbas geriausiai pamaininis arba tobuliausiu atveju naktinis... po pusmecoi ne tik meiles nebesinori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksagalve
Auksagalve
Pradedantysis
Ieva321 rašė:

Man irgi panasiai yra, ir as nezinau ka daryt


labas, likimo drauge, ieškom pagalbos kartu ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksagalve
Auksagalve
Pradedantysis
alexxxxxx rašė:

puse metu itempto darbo, derinant prie jo studijas... darbas geriausiai pamaininis arba tobuliausiu atveju naktinis... po pusmecoi ne tik meiles nebesinori

:D jei atvirai, ir taip varau per du darbus, poilsio turiu mažai, bet būtent jo metu su tuo asmeniu ir susiduriu, nes bendri draugai... ką tokiu atveju daryt, draugus keist? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
alexxxxxx rašė:

puse metu itempto darbo, derinant prie jo studijas... darbas geriausiai pamaininis arba tobuliausiu atveju naktinis... po pusmecoi ne tik meiles nebesinori


Deja - ne visada tas veikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksagalve
Auksagalve
Pradedantysis
GnI rašė:

alexxxxxx rašė:



puse metu itempto darbo, derinant prie jo studijas... darbas geriausiai pamaininis arba tobuliausiu atveju naktinis... po pusmecoi ne tik meiles nebesinori




Deja - ne visada tas veikia.


va va...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alexxxxxx
alexxxxxx
Pažengęs
trecia darba susirast.. per daug laisvo laiko... po skyrybu su vyru, kai reikejo derint vienai paciai darba, studijas ir vaiko prieziura, laiko neliko niekam isskyrus miega. po pusmecio susitikus buvo tik nelabai jauki tyla, nezinant kas ka galvoja, jausmu nebeliko. o jei rimtai, tai susirask daug idomios sau veiklos, i kuria galetum pasinerti stacia galva... po kurio laiko mintys ir jausmai patys susirikiuos i vieta. sako sokiai labai gerai gydo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alexxxxxx
alexxxxxx
Pažengęs
GnI rašė:

alexxxxxx rašė:
puse metu itempto darbo, derinant prie jo studijas... darbas geriausiai pamaininis arba tobuliausiu atveju naktinis... po pusmecoi ne tik meiles nebesinori

Deja - ne visada tas veikia.


pabandyk padirbt po 12 val. per para, nakti nuo 19 iki 7 ryto, astunta but paskaitose iki 15, ir tris valandas pamiegot. savaitgali lova bus geriausia meiluze, drauge ir visas pasaulis. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Sveika, na, žiūrint kiek laiko nesat kartu? Iš savo patirties galiu pasakyti - ateis laikas ir suprasi, kad žmogui nieko nejauti, netraukia.
Kitas dalykas mane sudominęs yra tai, kad tu sakai jog myli jį. Tuomet klausimas tau - ar tu manai, kad prisirišimas prie žmogaus vadinamas meile? Atsakyk sau į šį klausimą. Iš tavo aprašymo, kad tu jį vis dar myli, man panašu į prisirišimą. Tuomet kas tave riša su juo-vidinės savybės, seksas, poilsis, draugai? Manau, kad tik atsakiusi į šiuos klausimus nusiraminsi ir rasi atsakymą.
O draugai draugais tegu lieka. Juk neverta dėl nepavykusių santykių/draugystės kaltinti jų ir bėgti nuo draugų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksagalve
Auksagalve
Pradedantysis
Kolegė rašė:

Sveika, na, žiūrint kiek laiko nesat kartu? Iš savo patirties galiu pasakyti - ateis laikas ir suprasi, kad žmogui nieko nejauti, netraukia.

Kitas dalykas mane sudominęs yra tai, kad tu sakai jog myli jį. Tuomet klausimas tau - ar tu manai, kad prisirišimas prie žmogaus vadinamas meile? Atsakyk sau į šį klausimą. Iš tavo aprašymo, kad tu jį vis dar myli, man panašu į prisirišimą. Tuomet kas tave riša su juo-vidinės savybės, seksas, poilsis, draugai? Manau, kad tik atsakiusi į šiuos klausimus nusiraminsi ir rasi atsakymą.

O draugai draugais tegu lieka. Juk neverta dėl nepavykusių santykių/draugystės kaltinti jų ir bėgti nuo draugų.


Labas. kaip ir sakiau, tai yra vienpusė meilė, mes niekada nebuvome kartu ir nebūsime, štai kas įdomiausia, jei galima taip pasakyti. sakai, kas sieja mane su tuo žmogumi? iš esmės niekas, visiškai niekas, tik draugai turbūt, nes sakau, mes nesame buvę kartu. sakysi, kaip tada aš žinau, kad myliu? nes aš viską dėl jo padaryčiau, esu tai įrodžiusi ne kartą, kai reikėjo kokios pagalbos, jis yra padėkojęs, gal net nuoširdžiai, nebežinau dabar, kai atvirai pamačiau pašaipą jo veide, kai kalba ėjo apie mane. ir dar, aš niekam nesakiau, kad jį myliu, viena draugė tiesiog pati pastebėjo, sako, aš matau, kaip tu į jį žiūri... žodžiu, tokia visiška idiotiška vienpusė meilė, kuria aš noriu atsikratyti, bet kažkaip vis nesiseka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva321
Ieva321
Naujokas
As tai manau, kad tiesiog nereikia i tai kreipti demesio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksagalve
Auksagalve
Pradedantysis
bet tai, kad nepavyksta, jei pavyktų man nekreipti dėmesio gyvenčiau nesukdama galvos, o dabar nesigauna ir viskas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Tai esi įsimylėjusi ir tiek. Nesisielok, praeis. Kai esi įsimylėjusi tai ir atrodo, kad be to žmogaus negali gyventi. Tai tiesiog prisirišimas. Būna taip, nes ir man yra buvę. Ir kiek laiko jūs pažįstami?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksagalve
Auksagalve
Pradedantysis
Kolegė rašė:

Tai esi įsimylėjusi ir tiek. Nesisielok, praeis. Ir kiek laiko jūs pažįstami?


gerai skamba "ir tiek" :) joo, labai laukiu, kad praeitų, jau yra gi visko buvę ir praėjo, bet noriu pagreitinti procesą to praėjimo. pažįstami esame virš metų, tiek ir myliu, vadinkim buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, bet tik ir iš vienos pusės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Proceso negali pagreitint. Tai praeis savaime... Pamatysi pati.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva321
Ieva321
Naujokas
As manau, kad arba tai praeis savaime arba tada kada tu pamilsi kita vaikina, arba tiesiog kada susirasi vaikina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksagalve
Auksagalve
Pradedantysis
Ieva321 rašė:

As manau, kad arba tai praeis savaime arba tada kada tu pamilsi kita vaikina, arba tiesiog kada susirasi vaikina


bet kad aš kitų net nebepastebiu... pora simpatizavo, bet man nulis emocijų jiems buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva321
Ieva321
Naujokas
Va ir blogai darai. Nes jeigu jis i tave net demesio nekreipia, o tu del jo net kitu nepastebi, tai cia jau negerai. Juk tu pagalvok, kas is to, jis gal ir mergina turi, o tu del jo net kitu vaikinu nepastebi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.15 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Ech, kad būtų taip lengva nustot mylėt tą, kurio negalima...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.16 00:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
alexxxxxx rašė:
GnI rašė:
alexxxxxx rašė:
puse metu itempto darbo, derinant prie jo studijas... darbas geriausiai pamaininis arba tobuliausiu atveju naktinis... po pusmecoi ne tik meiles nebesinori

Deja - ne visada tas veikia.

pabandyk padirbt po 12 val. per para, nakti nuo 19 iki 7 ryto, astunta but paskaitose iki 15, ir tris valandas pamiegot. savaitgali lova bus geriausia meiluze, drauge ir visas pasaulis. :D


Ko jau ko, bet mėgstamo darbo į kažkokį random'inį darbą dėl ilgesnio darbo laiko nežadu keist, kad ir kokios to priežastys bebūtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai