Tema sukurta: 2010.02.19 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.02.19 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ChicaRubia
ChicaRubia
Naujokas
Niekuomet, per visa savo trumpa gyvenimuka netikejau, kad man rupes vaikinukas ir visa laika praleisiu galvodama tik apie ji... Tai ne meile... Tik nekaltas susizavejimas... Isvydus ji sirdis stipriau suspurda, suglumstu, sudregsta delnai, zvilgsnis tampa ilgesingas, neina paslepti sypsenos, kojytes ir balselis dreba, o kai jis uzkalbina visos mano mintys susipainioja, as visiskai pasimetu - jug visas JO demesys ta akimirka priklauso man. Atrodo, tai taip svajinga, nekalta, BET, man tai virte PROBLEMA. Nebenoriu mintyse ir svajonese regeti VIEN ji, nes kencia mokslai, uzsidariau savyje ir neprisileidziu isorinio pasaulio, viskas kas man egzistuoja, tai TIK JIS. Skaiciau patarimu, kad reikia susirasti hobi, uzsiemima, kuris nukreiptu mintis. As bandziau, bet dar vienas BET - jis.... mano klasiokas, tad turiu ji matyti, girdeti, uzuosti, kai praeina ir kartais net pajusti, kai netycia uzkliuva, kiekviena diena... Tam vaikinukui esu tik antraruse drauge, o anksciau buvau geriausia, bet kiti, ''kietieji'' draugai ji nuviliojo... Anksciau jam patikau, tai jauciau , net aplinkiniai, tai jaute, taciau jo amziaus vaikinu galvoje vien mintis ''kaip atrodyti kuo sustriau'', o as ji ''dariau skystesniu'', nes nesu labai isvazidi, net uz ji aukstesne, o ten kur gyvename, ugis yra svarbus... Prasau Jusu patarimo , kaip atsikratyti sio jau nesveiku tapusio susizavejimo... Busiu begalo dekinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kruopa
Kruopa
Pradedantysis
Praeis..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ChicaRubia
ChicaRubia
Naujokas
Zinau, bet tam reikia laiko, o man taip gyventi labai sunku, su didziausiu nenoru turiu keltis i mokykla, nes zinau, kad vel isvydus ji mano jausmai dar labiau sustipres...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
ech, ir as panasia patirti turejau... tik priesingai, buvau laimingesne del to, ir kaip tik atsirasdavo noras eit i mokykla zinok, susizavejimas gali isaugt i meile...

dabar paziurejau kiek tau metu. na tokiame amziuje susizavejimas turetu praeit o del ugio - tas vaikinas dar tikrai paaugs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rychkius
rychkius
Naujokas
Visu pirma, tai manyciau reiketu kiek savo jausmus ismokti suvaldyti. Tai vienas pagrindiniu dalyku, kuriuos zmogus turi moketi. As nekalbu tik apie meile, tai gali buti ilgesys, nerimas ir pan.. Antra sunku pasakyti kaip yra, nezinant to zmogaus, bendravimo jusu ir amziaus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
beje, is minties " kaip atrodyti kuo sustriau" jis irgi turetu isaugti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Valkirija rašė:

beje, is minties " kaip atrodyti kuo sustriau" jis irgi turetu isaugti


Dar ilgai neisaugs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kruopa
Kruopa
Pradedantysis
Paauglystės pradžia..Dabar tai tikrai praeis ((:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ChicaRubia
ChicaRubia
Naujokas
Valkirija, sis susizavejimas TIKRAI neisaugs i meile, zinau, nes turiu svariu priezasciu. O del ugio visko gali buti ir tikrai tikiu jis mane praaugs, taciau negreit, tada tikriausiai busiu susidomejusi kitu vaikinu, bet man skauda surdute dabar ir vaistu skausmui numalsinti prasau dabar.

Rychkiau, jausmu visiskai nemoku valdyti ir isvis gi nesu SuperMergaite, kad tokiame amziuje mokeciau. Beja amziu galima suzinoti paziurejus i vartotojo informacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris

Ech vaikai....
Velnias, kad man TIK tokios problemos rupetu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ChicaRubia
ChicaRubia
Naujokas
Kruopa, as taip kankinuosi 3 metus ir laikui begant jausmai vis stipreja, nemanau, kad jie greitai, kaip tu sakai ''praeis''. Tavo patarimas kiek supratau butu - palaukti, bet tai begalo sunku ir skausminga. Mano sirdi draskos MILZINISKAS pavydas girdint kaip jis su draugais kalba apie savo naujas merginas, bucinius ir pan., tai tikrai begalo skausminga, kai zinai, jog tau velniskai rupianciam zmogui esi nematoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
na manau visi praeina sita etapa lauk kol praeis. Beje sakai kad del svariu priezasciu tai tikrai neisaugs i meile. Bet susizavejimas vis delto atsirado. tai gal tos priezastys nera tokios jau svarbios?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ChicaRubia
ChicaRubia
Naujokas
Velniuk666, tau, tai juokinga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Gretty, žinai, vaikinukams tokio amžiaus labiau rūpi futbolas, boksas ir visi kiti labai šūstri dalykai
Nieko ypatingo del to vaikino ir nedaryk, gyvenk toliau, užsiimk pati, tuo ką mėgsti daryti, gali leisti sau kartais pamerkt akį jam Berniukai bręsta lėčiau, todėl teks įsimylėjimus atidėt po kokių kelių metų, jei dar nepraeis tas ir neatsiras kitas berniukas... O, kad atsiras ir ne vienas įsimylėjimo objektas, tai pamatysi vėliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
velniukas666 rašė:



Ech vaikai....

Velnias, kad man TIK tokios problemos rupetu


velniuk, susirask ir tu susizavejimo objekta, gal tai pades grizt i paauglyste :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justita
Justita
Pradedantysis
o tu pamegink susirasti,kokia idomia veikla,kuri padetu uzsimirsti...sis susizavejimas praeis...juk visoms taip buvo pvz as uzsimirsti galedavau rasydama ir fotografuodama zdodziais isliejau mintis lape,o dabar paskaicius pasidaro miela ir malonu,kad kazkada zavejausi tuo vaikinu patariu pameginti susirasti veikla,kuri butu idomesne uz ta vaikina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ChicaRubia
ChicaRubia
Naujokas
Valkirija, susizavejimas yra tik is mano puses, o tos priezastys susijusios ne su mano, o su jo jausmais, meiles tikrai nebus, nes turiu priezasciu del, kuriu jis manes nemyletu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Gretty rašė:

Valkirija, susizavejimas yra tik is mano puses, o tos priezastys susijusios ne su mano, o su jo jausmais, meiles tikrai nebus, nes turiu priezasciu del, kuriu jis manes nemyletu.


klaidingas poziuris :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ChicaRubia
ChicaRubia
Naujokas
Studencioke, gi rasiau, kad meginau... As sportavau, piesiau, kuriau eilerascius, taip pat fotografavau, man visa tai labai patiko ir patinka, bet viskas visvien buvo susije su juo... Gi visvien turejau kiekviena diena matyti ji mokykloje ir kieme. O laukti, man begalo sunku, atrodo kiekviena akimirka vis tolstu ir tolstu nuo sio pasaulio, o sirdis vis stato ir stato sienas blokui nuo visu jausmu isskyrus ta tariama ''meile'' jam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.19 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ChicaRubia
ChicaRubia
Naujokas
Valkirija, kodel taip manai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai