Santrauka: Kodėl moteris turi virsti žiežula, kad jos bendravimas su vyru nebūtų vadinamas "viliojimu"?
Tema sukurta: 2007.12.21 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.12.21 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ar moteris gali būti savimi - socialia, žaisminga, protinga, įdomia - su vyru, su kuriuo net neketina pradėti romano? Kodėl bent jau dauguma vyrų su moterimi bet kokia proga siekia intymumo?

P.S. moterys, ar jūsų kartais neliūdina tas momentas, kai su vyru smagiai šnekučiuojatės, juokiatės, ir tada jis netikėtai pasilenkia pabučiuoti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

Ar moteris gali būti savimi - socialia, žaisminga, protinga, įdomia - su vyru, su kuriuo net neketina pradėti romano? Kodėl bent jau dauguma vyrų su moterimi bet kokia proga siekia intymumo?



P.S. moterys, ar jūsų kartais neliūdina tas momentas, kai su vyru smagiai šnekučiuojatės, juokiatės, ir tada jis netikėtai pasilenkia pabučiuoti?


manau,kad cia,kaip sakoma,prigimtis duoda apie save zinoti... bet is esmes,juk nebuti miegoti su kiekvienu tau patinkanciu zmogumi... taip mano ir moterys ir vyrai...o tie,kurie tik pabendrave is karto lenkiasi buciuotis,manau yra kiek neispruse...

p.s. moterys,mano poziuriu,gali eiti nors nuoga per miesta...taciau tai nei vienam vyrui nesuteikia teise ja "dulkinti"...

ir dar...uzsieni jau senai priimti istatymai del moters apsaugos...ji turi ten teise paduoti vyra i teisma vien del to,kad jis i ja pervulgariai pasiziurejo... tuo tarpu flirtuoti,sypsotis ir pan. moterims nera uxzdrausta niekur... (nebent musulmonu salyse )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Vyras moteriai geriausiu draugu (tik draugu)niekada nebus.Bendraujant su vyrais visada zinau,kodel jie tokie lipsnus,malonus,flirtuoja,ju galvoje viena-as kada nors nusitempsiu tave i lova...Bent jau mano atveju pasitvirtino,tie kurie buvo geri draugai kazkada issiduodavoNusivyliau tokiomis draugystemis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Kaip rodo patirtis, gaila,bet atsakymas skambetu-NEGALI Nes paskui nezinai'ar verkti, ar juoktis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Clonc

Vyras moteriai geriausiu draugu (tik draugu)niekada nebus.Bendraujant su vyrais visada zinau,kodel jie tokie lipsnus,malonus,flirtuoja,ju galvoje viena-as kada nors nusitempsiu tave i lova...Bent jau mano atveju pasitvirtino,tie kurie buvo geri draugai kazkada issiduodavoNusivyliau tokiomis draugystemis.


as pasakysiu tuomet kaip yra buve mano gyvenime...turejau ir turiu vyru draugu...zinoma buna ta trauka visuomet...nes juk priesinga litys... bet yra tam tikros ribos nustatytos,todel teoriskai,tokia draugyste gali egzistuoti...pvz. tu tikrai zinai,kad tau to zmogaus nereikia,o seksas sugadins tik jusu santykius...arba,tarkim,tai tavo drauges vyras ar draugas su kuriuo tu gali labai gerai sutarti...ir naturaliai,jei ju santykiai puikus,tai kodel gi jus negalite buti tik draugais?!... manau,kad cia yra tokia taisykle,kad taisykles tokiuose santykiuose nustato pati moteris...o vyrai arba zaidzia pagal ja arba ne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na, žinoma, manau, tam tikromis aplinkybėmis riba vis tiek žino abu. Bet taip ne tiek nesmagu, kiek vieniša ir liūdna, kai tiesiog kalbi, smagiai leidi laiką, o vyras veda link intymumo, maždaug "man neįdomu tai, ką dabar darome, noriu, ir tiek".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris
Originally posted by: panterrrrra

Originally posted by: Joyce



Ar moteris gali būti savimi - socialia, žaisminga, protinga, įdomia - su vyru, su kuriuo net neketina pradėti romano? Kodėl bent jau dauguma vyrų su moterimi bet kokia proga siekia intymumo?







P.S. moterys, ar jūsų kartais neliūdina tas momentas, kai su vyru smagiai šnekučiuojatės, juokiatės, ir tada jis netikėtai pasilenkia pabučiuoti?




manau,kad cia,kaip sakoma,prigimtis duoda apie save zinoti... bet is esmes,juk nebuti miegoti su kiekvienu tau patinkanciu zmogumi... taip mano ir moterys ir vyrai...o tie,kurie tik pabendrave is karto lenkiasi buciuotis,manau yra kiek neispruse...



p.s. moterys,mano poziuriu,gali eiti nors nuoga per miesta...taciau tai nei vienam vyrui nesuteikia teise ja "dulkinti"...



ir dar...uzsieni jau senai priimti istatymai del moters apsaugos...ji turi ten teise paduoti vyra i teisma vien del to,kad jis i ja pervulgariai pasiziurejo... tuo tarpu flirtuoti,sypsotis ir pan. moterims nera uxzdrausta niekur... (nebent musulmonu salyse )


Cia tau ne Amerika. Tenai tokia bobute laimejo byla kai savo mikrobanginej krosnelej iskepe kate. Mat instrikcijoje nebuvo pamineta, kad negalima kisti gyvu padaru i orkaite. Ir prisiteise padoria sumele.
Kazin kaip teisejas nustatytu ar pervulguariai paziurejo ar ne? Ar koks paparacis uzfiksuotu jo zvilgsi infroraudorentgenpatolfotografiniu aparatu? Visa tai tik show
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

Na, žinoma, manau, tam tikromis aplinkybėmis riba vis tiek žino abu. Bet taip ne tiek nesmagu, kiek vieniša ir liūdna, kai tiesiog kalbi, smagiai leidi laiką, o vyras veda link intymumo, maždaug "man neįdomu tai, ką dabar darome, noriu, ir tiek".


kodel neidomu?!...tie patys stabdziai gali suktis ir vyro galvoje... jeigu vyras yra su tavimi,smagiai leidzia laika,vadinasi taip ir yra...ir nereikia lysti taip gyliai...kaip,kad mes,moterys,kartais megstame... juk minejau...kartais ir man sokteli tokios mintis "o gal?!"...bet juk tai nereiskia,kad butynai reikia to veiksmo...tai naturalu....ir,manau,kad priimti tai tai reikia lengvai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Decorus

Cia tau ne Amerika. Tenai tokia bobute laimejo byla kai savo mikrobanginej krosnelej iskepe kate. Mat instrikcijoje nebuvo pamineta, kad negalima kisti gyvu padaru i orkaite. Ir prisiteise padoria sumele.

Kazin kaip teisejas nustatytu ar pervulguariai paziurejo ar ne? Ar koks paparacis uzfiksuotu jo zvilgsi infroraudorentgenpatolfotografiniu aparatu? Visa tai tik show


cia ju buvo tik pavizdys...

p.s. nu ir bjaurybe gi tu...priekaba...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
panterrrrra >>> Man neišeina lengvai priimti - tai, logiškai mamąsčius tai lyg ir komplimentas savotiškas, bet gal tiesiog pavargau nuo to.

Tikrai norėtųsi kartais pabūti išgirsta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
tai tipo esi tokia patraukli ir negali atsiginti vyru demesio? kaip gi tau nepasiseke....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: ide

tai tipo esi tokia patraukli ir negali atsiginti vyru demesio? kaip gi tau nepasiseke....


Ide, tau kas darosi? Prieššventinė depresija ar kas? Jau kelintoje temoje tavo postuose iš esmės sarkazmas liejasi. Negražu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Originally posted by: ide

tai tipo esi tokia patraukli ir negali atsiginti vyru demesio? kaip gi tau nepasiseke....


Visoms aišku, apie ką eina kalba, bet tau nelabai... Gal tu paklausk kitų čia pasisakiusių moterų, nes su tavim aš nesugebu susišnekėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
nereikia tai panelytei kitu zemint ir save demonstruot geresne uz kitus.

o tavo atzvilgiu jokiu piktu keslu neturejau. tik paklausiau kodel baigiasi tai kas buvo gera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

panterrrrra >>> Man neišeina lengvai priimti - tai, logiškai mamąsčius tai lyg ir komplimentas savotiškas, bet gal tiesiog pavargau nuo to.



Tikrai norėtųsi kartais pabūti išgirsta.


pabandyk susidraugauti su kokia be galo zavia porele,kurie labai myli vienas kita...ir tapk draugu kiek jai,tiek jam...pamatysi,kad viskas imanoma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: ide

tai tipo esi tokia patraukli ir negali atsiginti vyru demesio? kaip gi tau nepasiseke....


ji kalba apie tai,kad susidomeje vyrai,is esmes,nori sekso,o ne siaip bendravimo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
visada galima informuoti zmogu ko gali tiketis. kad ir pacioje santykiu pradzioje. jei zmogus iesko partnerio, o ne pokalbiu drauges kam ji nuvilt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Originally posted by: ide

nereikia tai panelytei kitu zemint ir save demonstruot geresne uz kitus.



o tavo atzvilgiu jokiu piktu keslu neturejau. tik paklausiau kodel baigiasi tai kas buvo gera.


Nori putotis, rašyk man meilės laiškus į privatą, nes aš tavo paaugliškų žaidimų nežaisiu. Nematau prasmės diskutuoti su tokia žmogysta, kurios vienitelis tikslas - įžeidinėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: ide

visada galima informuoti zmogu ko gali tiketis. kad ir pacioje santykiu pradzioje. jei zmogus iesko partnerio, o ne pokalbiu drauges kam ji nuvilt?


kalba ne apie tai,kad ji informuoti ar ne...o apie tai,kodel vyrai negali tiesiog susidometi zmogaus asmenybe,jei tai moteris?...ir tarkim,zavinga moteris...

p.s. kalbam ne apie Joyce,o bendrai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.21 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: ide

nereikia tai panelytei kitu zemint ir save demonstruot geresne uz kitus.
o tavo atzvilgiu jokiu piktu keslu neturejau. tik paklausiau kodel baigiasi tai kas buvo gera.


Ide, kartais gyvenime nutinka tokių dalykų, kad baigiasi ne tik kas buvo bloga, bet ir tai kas buvo gera... Priežasčių tam yra įvairiausių, ne vien santykių krizė tarp dviejų žmonių...

Joyce, mano akimis nieko nežemina ir nekelia savęs aukščiau kitų. Jei ją puola, ji ginasi ir tiek. Tą patį darau aš, ir dar aibė forumiečių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai