Tema sukurta: 2009.10.31 14:33
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.10.31 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
Sveiki. Esu abiturientė, laukia egzaminai. Žinau, kad jau turėčiau žinot kur stosiu baigus mokyklą, bet kuo toliau, tuo labiau pradedu ,,plaukiot". Darosi sunku suprast ko noriu ir kokiai profesijai esu tinkama. Esu pasimetus.

Taigi, norėčiau, kad pasidalintumėte savo patirtimis, kaip ir kas jums padėjo apsispręst dėl profesijos pasirinkimo, baigus vidurinę mokyklą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Jau nuo 8 kl. žinau ko noriu, ir žinau, kur stosiu. Tik tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ashachera
ashachera
Meistras
A aš tai brolio pėdom seksiu 10kl. apsisprendžiau.
Rinkis ne kam tinkama, bet kas širdžiai miela. Na, o jeigu nori žinoti "kam tinkama", tai http://www.kurstoti.lt/index.php?cat=8 yra testukų, gal padės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chocolate
Chocolate
Pradedantysis
As jau studijuoju 3 kursa ir pats nezinau ko noriu, specialybe pasirinkau siaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeepFear
DeepFear
Pradedantysis
as tai apsisprendusi jau nuo 10 klases ir dziaugiuosi kad net ir 12 klasej savo apsisprendimo nenoriu pakeisti,taciau taipogi rinkdamasi labai abejojau tarp dvieju dalyku teko pasirinkta ta kuri mokytis tikrai sugebeciau,kuris man patiktu ir ten istoti nebutu taip nerealiai sunku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Pašaukimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Nuo pat vaikystės turėjau tą tiklą, to norėjau...Tiesiog buvau labai"apdovanota"...net nemąsčiau, kad gali būti kitaip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RaudoniBatukai
RaudoniBatukai
Pažengęs
mmmm na mano istorija sakyciau gana linksma nuo 5kl pradejau lankyti dailes mokykla....nieko apie ateiti tuometu zinoma negalvojau bet, kazkur 8k pamenu stovejau po perziuros ir gerejausi lb graziai ir kruopsciai isbraizytu evakuacijos planu tada pagalvojau, noriu ir as taip...db esu 4kurso architekturos tudente taigi talentas+svajone+kryptingas jos siekimas=norimos studijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Makaroninkas
Makaroninkas
Patyręs
va va man ir panasiai buvo kai nama statem pamaciau kaip architektai dirba savo kontorose paskui tuos nubraizytus planus pamaciau ir as to uzsimaniau bet dar idomiau man buvo dizainerio darbas jie suplanuoja kur ka statyti (baldus etc) tai dar idomiau bet piesti visai nemoku.. tai ta kriptis ir netinka nesvarbu kad noriu. mama skatino eiti i medicina nes pati medike tevas labiau trauke i kompu puse nu programavimo.. bet as nusipirkau ta zurnaliuka kur stoti ten gale toks testas buvo padariau grafika nupraiziau ir parode kad labiausiai tinku ukininkavimui ir Vadybai ir istikruju tiesa tas testas pasake labiausiai i vadyba noreciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nesuprantu tokių žmonių. Aš kaip ir Brutalbeast savo pasirinkimą tvirtai žinojau nuo 8kl..

Reiškias pas tave nėra jokio gyvenimo tikslo ir esi dar nesubrendus protiškai nes kolkas turbūt sėdi tėvų kišenėj ir problemų nematai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
nu mano atveju didžiulį indėlį įnešė gamtos mokslų mokytoja, kuri mane visaip skatino mokytis, ruošė olimpiadoms ir panašiai... tad kuo toliau, tuo domėtis šia mokslo šaka darėsi vis smagiau. ;] taip pat svarbu, kam tu jauti potraukį: nuo vaikystės mėgau tirti, kažką atrasti, tad sėdėjimas kokioj laboratorijoj man tik teiktų malonumą. šiaip nelabai suprantu, kaip taip galima nesuvokti, ko nori iš gyvenimo. ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Zilch rašė:

nu mano atveju didžiulį indėlį įnešė gamtos mokslų mokytoja, kuri mane visaip skatino mokytis, ruošė olimpiadoms ir panašiai... tad kuo toliau, tuo domėtis šia mokslo šaka darėsi vis smagiau. ;] taip pat svarbu, kam tu jauti potraukį: nuo vaikystės mėgau tirti, kažką atrasti, tad sėdėjimas kokioj laboratorijoj man tik teiktų malonumą. šiaip nelabai suprantu, kaip taip galima nesuvokti, ko nori iš gyvenimo. ;]


Kai šikna visko pilna ir iki pilnos laimės trūksta tik paukščių pieno, tuomet žmogus nesusimasto ko jam daugiau reik iš gyvenimo ir ką jis darys kuomet reiks vienam iš savęs gyvent..

Visą laiką sėdėjus tėvų kišenėj ir atėjus tam momentui kuomet jau reik 'palikt' namus, jam ir iškyla tokie durni klausimai.. Žmogus aiškiai nežino ko jis nori iš gyvenimo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AtsargiFeja
AtsargiFeja
Meistras
Na o as baigdama mokykla nezinojau kurs stosiu, rinkaus laikyt egzaminus pagal tai kokie dalykai geriausiai sekes, o pagal tai kokios egzus laikiau ziurejau kur galiu stoti. (vis pas mane ne kaip pas zmones....) Dabar savo specialybe esu labai patenkinta, jauciuos radus nisa kur galiu save pilnai realizuot (profesine prasme)...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.31 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Atsakyti sau į tris klausimus: Ko maždaug norėčiau, kur save įsivaizduoju, kokios mano galimybės
Na dar įvairus testukai internete, dėl asmenybės
O aš tai iš vaikystės kažkaip.. Traukė skaičiai, pinigai, žaisdavau "bankus" ir panašius dalykus su pieštais pinigais, daug juos skaičuodavau, ir t.t Tai dabar ir studijuoju ekonomiką.. Kogero ekonomikos varikliukas ir yra tiepatys mano pamėgti pinigai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.01 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Sprendžiau daug daug profesinių testų, žinojau, kam esu gabi, kas man patinka.
Išsirinkau vieną ir...vistiek įstojau visai kitur.
Dabar 3 kursas ir po truputį jau pradeda patikt. [šypsausi]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.01 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Man tą pati situacija. Šiaip visur skaičiau ir susidariau savo nuomonę. Jai tu nežinai kas tau patinka iš mokslų, pabaigusi mokyklą gali metus paatostogauti ar padirbti. Tada tu turėtum per tokį laiko tarpą suprasti kas tave labiau traukia.O dėl skubėjimo nesusivelk... 5 mano pažystami griaužia nagus, nes ne ten įstojo. Paskubėjo, o iš tikro nebepatinka specialybė. Taip kad, šiais mokslo metais tau egzas, nervinė įtampa, tai pasistenk, pasimokyk. Išlaikyk egzus ir metus paatostogauk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.01 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiffa
Tiffa
Patyręs
Aš jau nuo 9 klasės žinojau, kur noriu stoti šeip iš pradžių ir pati labai daug abejojau, iš pradžių norėjau būt dantiste, nes patraukė idėja, jog ši profesija labai pelninga, bet iškart dingo fantazijos sužinojus, kad mokytis reiks labai ilgai, daug pinigų reiks investuot, bet aš, kai neturiu kantrybės ir nenoriu sukišt ten pinigų, tai atsisakiau tokių planų dar vėliau ir teisininke ir daktare būt norėjau, bet galutinis sprendimas buvo lemtingas, jog su istorija ir biologija reikalų nenoriu turėt ir pasirinkau ekonomika šeio manau jei esi pasimetusi, žiūrėk kas tau patinka, kokie dalykai tau geriausiai sekas ir pagal juos pasirink
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.01 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
Šiaip tam yra profesijos patarėjai, atlieka įv. testus ir panašiai.. nėra pas jus mokykloje tokios?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.01 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
Eco rašė:

Šiaip tam yra profesijos patarėjai, atlieka įv. testus ir panašiai.. nėra pas jus mokykloje tokios?


Pas mus tai nėra.

9 klasėj mokytojos pradėjo mane ruošti gamtos mokslų olimpiadoms, tada ir supratau, kur noriu stoti. Tiesa, dar blaškausi tarp 2 specialybių, bet tikiuosi, kad per metus nuspręsiu, kur labiau noriu ir kur galėsiu save pilnai realizuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.01 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

Nesuprantu tokių žmonių. Aš kaip ir Brutalbeast savo pasirinkimą tvirtai žinojau nuo 8kl..



Reiškias pas tave nėra jokio gyvenimo tikslo ir esi dar nesubrendus protiškai nes kolkas turbūt sėdi tėvų kišenėj ir problemų nematai..


Kas tu toks, kad darytum tokias išvadas: "neturi gyvenimo tikslo"; "esi nesubrendus protiškai"..?
Jei vienintelis gyvenimo tikslas, kurį sugebi įžvelgti, yra savo profesinio kelio atradimas, tuomet trumpam pasiskolinsiu tavo kaip teisėjo 'stailą' ir pasakysiu: žmogau, tavo mąstymas yra ribotas :)
Beje, ką reiškia būti protiškai subrendusiu? Tu, kaip suprantu, save tokiu laikai, tai paaiškink man šitą sąvoką :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai