Santrauka: Kaip jus elgiates su pinigais? :)
Tema sukurta: 2011.11.13 19:01
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2011.11.13 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Sveiki,

Užnieštėjo man toks klausimas - ką jūs darote su pinigais? Ar gyvenate nuo atlyginimo iki atlyginimo (ar kito pinigų atsiradimo kišenėj) ar bandote per daug neišlaidauti ir pasitaupyti ateičiai? Galbūt juos kažkur investuojate? O gal aukojate? :)

Aš pats tai leidžiu pinigus neatsakingai, bet dabar jau pamaniau kad vis dėl to reikia turėt kažkiek tų pinigų atsidėjus. Aišku, kad tik valios nepritrūktų :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grubi
Grubi
Pažengęs
Neatsakingai, pastebejau kad kuo labiau bandai taypyt tuo didesnis s gaunas O dazniausiai issileidi pirmoj menesio pusei o poto ciulpi pirsta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nu jei vienas gyveni, atsakingiau ir leidi, jei su tėvais, tai ir leidi belekaip, nes pasibaigus turėsi stogą virš galvos, vot ir visi komentarai apibendrinus (užbėgu už akių :/)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
po truputį taupau, bet nepersistengiu t.y. ir paišlaidauju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tinginele
Tinginele
Pradedantysis
kai sunkei dirbi tai ir nelabai issileidzia, kai labai kazko nori taip ir taupos, zinoma jei yra is ko taupyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Kad sunkiai uždirbti pinigai neišsileidžia, tai nesutikčiau. Čia aišku nuo kiekvieno atskirai priklauso, bet kiek pats pastebėjau tai tiek pačio, tiek draugų pinigai byra vienodai, nesvarbu ar sunkiai uždirbo, ar tėvai davė. Pats sunkiai dirbau statybose, ir pinigų leidimo greičio tas nė kiek neįtakojo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tinginele
Tinginele
Pradedantysis
na bent palei mane jei zmogus vertina savo sunku darba tai pas ji namuose tikrai pamatysi nemenknisku dalykeliu ar is geresniu masinikiu t.t.o kuris neivertina taip ir sluoja niekam nereikalingus dalykus parduotuvese
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Pas mane dažniausiai taip yra, kad arba rimtai taupau, arba paišlaidauju, bet tas paišlaidavimas greit baigiasi. Baigiasi nebūtinai dėl pinigų pasibaigimo O šūdniekių niekad neperku. Na kartais gal ir pasitaikydavo, bet pasimokai iš klaidos ir nebedarai daugiau. Manau svarbiausia turėt tikslą taupyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Laiškas rašė:
Kad sunkiai uždirbti pinigai neišsileidžia, tai nesutikčiau. Čia aišku nuo kiekvieno atskirai priklauso, bet kiek pats pastebėjau tai tiek pačio, tiek draugų pinigai byra vienodai, nesvarbu ar sunkiai uždirbo, ar tėvai davė. Pats sunkiai dirbau statybose, ir pinigų leidimo greičio tas nė kiek neįtakojo


Čia gal turėjo omeny, kad tiek dirbi, jog nėra kada ir kaip išleist :) ar iki parduotuvės neturi jėgų nušliaužt...


O kaip ten su pinigais, tai aš specialiai niekada netaupau, bet š nepirkalioju, tai savaime gaunasi, kad pinigai nedingsta ten, kur man jų nesinori išleist. Na o paskui greit ir galingai paišlaidauju ten, kur norisi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
visi sako asketiškai savo atžvilgiu bet man taip patinka. bet jei tai susiję su mano hoby, tai paišlaidauju, na arba tai tikrai būtinas daiktas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
šiaip pinigai bjaurus dalykas, nes jie valdo pasaulį..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.13 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tinginele
Tinginele
Pradedantysis
ir labai keiciazmogu kuris tampa nebe zmogum
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš bagotas, pinigo neskaičiuoju, leidžiu kur noriu ir kiek noriu, man širdies neskauda, kitiem neaukoju ir nedalinu, nes pinigai toks dalykas, kuris sunkiai ateina, o lengvai išeina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Argalėtumbūtitu
Argalėtumbūtitu
Naujokas
Siaubas, atsakymai nustebinę ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Viska prarukau ir prageriu ir dar prezervatyvam lieka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
yra labai veiksmingas budas pinigams taupyti. Atsidarom saskaita antra is kurios prizadam neimti pinigu ir kas karta puse algos pervedam i ta saskaita. Nustebsit kiek galima taip sutaupyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
nu čia valios reik turėt, kad pervesti ir kad po to neišleist nė truputį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Tik ta pusė algos turi būti pakankama, kad žmogus galėtų mėnesį išgyventi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Templar rašė:

yra labai veiksmingas budas pinigams taupyti. Atsidarom saskaita antra is kurios prizadam neimti pinigu ir kas karta puse algos pervedam i ta saskaita. Nustebsit kiek galima taip sutaupyti.


Va va, čia geras būdas Nors labai norint galima ir su viena sąskaita susitvarkyt. Tiesiog nusiimi tą pusę algos grynais ir pasidedi į stalčių su mintim, kad šitų pinigų pragyvenimui turi būtinai užtekt )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
StreetRacer rašė:

Templar rašė:



yra labai veiksmingas budas pinigams taupyti. Atsidarom saskaita antra is kurios prizadam neimti pinigu ir kas karta puse algos pervedam i ta saskaita. Nustebsit kiek galima taip sutaupyti.




Va va, čia geras būdas Nors labai norint galima ir su viena sąskaita susitvarkyt. Tiesiog nusiimi tą pusę algos grynais ir pasidedi į stalčių su mintim, kad šitų pinigų pragyvenimui turi būtinai užtekt )


Pinigas negali guleti vienoi vietoi, kitaip jis bevertis popiergalis gaunasi, pinigas daro piniga ir jei tarkim ta saskaita (antra) atsidarysi su tam tikru terminu, kad negaletum is jos pasiimt (pora metu pvz) tau dar ir procenteli dades bankas palukanu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai