Tema sukurta: 2009.01.05 00:01
1 2 Toliau Paskutinis
2009.01.05 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Veri
Veri
Pradedantysis
Kai Antanas Nedzinskas buvo išrinktas su Tautos prisikėlimo partija į Seimą, pamaniau, kad į kompaniją dar betrūko Minedo. Tačiau po to mačiau kelias laidas/reportažus apie Antaną per TV ir mano nuomonė apie šį veikėją labai pasikeitė - į teigiamą pusę.
Pasidarė įdomu, kaip žmonės vertina Antaną?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nelabai politika domiuos, nu dainuot tai jam nekaip sekesi, tikiuos naujame darbe bus radikalus pasikeitimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Veri rašė:

Kai Antanas Nedzinskas buvo išrinktas su Tautos prisikėlimo partija į Seimą, pamaniau, kad į kompaniją dar betrūko Minedo. Tačiau po to mačiau kelias laidas/reportažus apie Antaną per TV ir mano nuomonė apie šį veikėją labai pasikeitė - į teigiamą pusę.

Pasidarė įdomu, kaip žmonės vertina Antaną?


O prie ko čia minedas?? Antanas nėra protiškai atsilikęs ir tiesiog pasinaudojo savo pilietine teisę būti išrinktam į seimą. Kaip apie politiką tai dar ankstoką kalbėti apie jį, o kaip žmogaus asmeniškai aš jo nepažįstu, todėl su minedais lyginti negaliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Ir as antano jokiu budu nelyginciau su minedu... tarp kitko kazkokia viena jo daina tikrai graziai skamba : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Minedas tikriausiai ruošiasi prezidento rinkimams jei seime svarbias pareigas atlieka net bibliotekininkai, kuo jis prastesnis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 00:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
viaskas, risam su tuo minedu, ne apie ji kalba eina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 05:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuspe
Andriuspe
Pažengęs
Na mano manymu nederetu peikti zmogaus pagal jo isvaizda. Antanas nera neissilavines zmogus. O gal politikoje ir jo valdancioji puse pasireiks. Gal zmogutis turi ideju. Zinote, jau geriau 100 tokiu kaip antanas pakeistu 100 seimo neriu atsitiktiniu. Tai ir oras turbut lietuvoje butu grynesnis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 09:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Klarabelė rašė:

Minedas tikriausiai ruošiasi prezidento rinkimams jei seime svarbias pareigas atlieka net bibliotekininkai, kuo jis prastesnis...


Klinkt klinkt.. O jums atrodo, kad bibliotekininkai neišsilavinę žmonės? Net bibliotekininkai.. Nustebino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ko jūs ant to Antano važiuojat, man jis atrodo labai protingas žmogus, ne taip, kaip dauguma seimūnų. Juk nei išvaizda, nei dainavimas jo darbui įtakos neturi. Kitu atveju kokia Valinskienė (juk ir balsas geras, ir nebaisi dar) būtų pati geriausia seimūnė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 09:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Pasisiauses rašė:


O prie ko čia minedas?? Antanas nėra protiškai atsilikęs ir tiesiog pasinaudojo savo pilietine teisę būti išrinktam į seimą. Kaip apie politiką tai dar ankstoką kalbėti apie jį, o kaip žmogaus asmeniškai aš jo nepažįstu, todėl su minedais lyginti negaliu.


Saunu.Korektiska.Logiska.Labai protingai pasakyta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romka
romka
Naujokas
Pats jisai kaltas kad juokdario etikete uzsiklijavo. Sunku dabar ja nusikrapstyti...
Tikrai manau, kad jis nera durnas. O koks jis politikas, anksti dar sneketi. Jais netampama per diena... Laikas parodis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
Klarabelė rašė:

Minedas tikriausiai ruošiasi prezidento rinkimams jei seime svarbias pareigas atlieka net bibliotekininkai, kuo jis prastesnis...


Kad bibliotekininke tapčiau,nemažai teko mokslu krimst.Nesijaučiu labai kvaila,kad butu;net''
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


remigyz
remigyz
Naujokas
tik Lietuvoje taip buna kai gali tiesiai is cirko i valdzia ateiti. net aki rezia kai seime matau Antana,Donalda kita karta isrinkim Zvonke kokia ar Ostapenko..nejuokinkit zmoniu.per tv is bet kokio asilo gali padaryt Einsteina ir is Einsteino asila.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tichė
Tichė
Pradedantysis
Aš ir tikiuos, kad Antanui geriau seksis politikoje nei muzikoje, bet va politika jam i gerą išėjo, pagražėjo žmogus ;D apsikirpo, susitvarke, nebeatrodo toks kaimis, sekmės jam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Antanas Nedzinskas...Seimas...Kolkas man sie du dalykai nesuderinami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
na kiek maciau laidu apie jy tai jis keistokas sakyciau.
dainuot nelabai kaip jam sekasi,tai gal nors politikoi pasiseks.
manau kad pries musu seimunus "klaunus" Antano keistenybes nublanksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
O aš net nesakyčiau, kad jam muzikoj blogai sekėsi. Tiesiog jis netinka lietuviškam mentalitetui, bet pats prastas nėra. Pažiūrėkit, kokią jis muziką klauso, ką dainuoja- iš to mes tik žvengiam. Realybės šou "Dangus" jį įstatė į kažkokius rėmus, liepė dainuoti tai, ką reikia, bet ne tai, kam Antanas tinka ir kas jam patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foje
Foje
Pažengęs
Klarabelė rašė:

Minedas tikriausiai ruošiasi prezidento rinkimams jei seime svarbias pareigas atlieka net bibliotekininkai, kuo jis prastesnis...


Kuo bibliotekininkai blogesni?


Apie antana,man jis vistiek juokingas,ne del išvaizdos ar zmogaus budo,o del to kam jis ejo į ta seima nei jis ka ten gero padarys nei ka,sedes opozicijoje,gurkšnos kava,o kai prieis zurnalistai apsimes,kad įtemtai dirba ir padarys valandos interviu,nemaciau to interviu,bet kiek per reklama maciau per kakadu kazkada su juo kalbejo ir jis parode ''labai geras' anglu kalbos zinias,net palupis atkrito TIKSLIAI NEBEPAMENU,bet kazka tokio nuvele I am čiut čiut speaking paangliskom.superinis zodziu.apie dainavima-jis tikrai blogas atlikejas NES jis nesugeba įstoti į muzika,jis turi pradeti pirmas dainuoti,o tik poto muzikantai įstoja į jį,kur tai matyta?laimingas ten sedi kai gauna alga dabar, kokios dar niekad nera regejas. Ka,neturejom protingesniu žmonių į seimą?dirbusiu toki ar panašu darba?

apie kitus šou biznio atstovus Inga Valinskiene,Donalda ir Baukute ir kitus tai aš žodžiu neturiu,atejo cirko daryti,vaikus valgidinti,juk jeigu jie kazkada dejosi esa menininkai,meniškos širdies žmones tai juk tikri menininkai niekad nedirbs tokio sugraduoto darbo,kad 8 ateini, 5 išeini,menininkai juk atsikelia nakti ka nors užsirašo ar nupišia ju(menininku) darbo valandos nenormuotos, jiems(šou biznio atstovams)jau dabar sunku tikriausiai eiti ir sėdėti ten.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightman398
nightman398
Patyręs
Antanas man atrodo toks pats zmogus,kaip ir mes.Gal isrinkus ji i seima,jis ka nors Lietuvai gero padarys?Ka gali zinoti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Siaip kiek ziuriu tuos interviu bei "Kakadu", viska priemu, kaip anekdotus. Baisu ziuret buvo, kaip per posedi istraukia sokoladuka ir eda pasislepe po stalu - stai tokie etiski musu politikai. Negirdejau, kad Antanas butu ko-nors naudingo nuveikes.
Isrinkot valdzia - dziaukites.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai