Tema sukurta: 2007.04.25 18:08
1 2 Toliau Paskutinis
2007.04.25 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GWEN
GWEN
Naujokas
iskur tiek daug ir nemazai sawimi nepasitikinciu zmogu ?m?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Nežinau . Aš savim tikiu ir pasitikiu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GWEN
GWEN
Naujokas
kodel pasitiki zinai ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Tai faktas , kad žinau .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Aš manau,kad nepasitikėjimas savimi susiformuoja,kai gauni daug kritikos dar vaikystėje...jei kritikuodavo tėvai,ar mokykloj...Tada gaunasi neigiamas požiūris į save,nepasitikėjimas savo jėgomis.O tie,kurie buvo nuolat giriami,nepeikiami už menkiausią klaidą,turi daugiau pasitikėjimo ir daugiau pasiekia ir gyvenime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
visiskai pritariu ji777 nes pats taip manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Illiana
Illiana
Patyręs
ji777 - teisingai sakai... manes mokykloje niekas nesuprasdavo, net draugai. ir dabar tenka kovoti su savo kompleksais. tik kad jie labai jau letai nyksta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: ji777

Aš manau,kad nepasitikėjimas savimi susiformuoja,kai gauni daug kritikos dar vaikystėje...jei kritikuodavo tėvai,ar mokykloj...Tada gaunasi neigiamas požiūris į save,nepasitikėjimas savo jėgomis.O tie,kurie buvo nuolat giriami,nepeikiami už menkiausią klaidą,turi daugiau pasitikėjimo ir daugiau pasiekia ir gyvenime.


Gerai manai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
..bet sarkazmas pas Furija666 irgi jauciasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zoRa3
zoRa3
Patyręs
o as papriestarausiu...seimoje buvau "balta varna",sulaukiau daug kritikos seimoje,tiek is tevu,tiek is sesers ir brolio...pradzioje tai buvo ziauru,skaudu ir tt...bet kadangi is prigimties esu kovotoja,niekada nenuleidziu ranku,ta ju kritika manes ne tik kad nesukompleksavo,bet taip uzgrudino,kad ismokau pasitiketi savimi,pastoveti uz save ir visada papriestarauti,apginti savo nuomone,kai to reikia.Esu stipri ir pasitikinti savimi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: Airijan

..bet sarkazmas pas Furija666 irgi jauciasi.


Nu ne , aš prieštarauju Čia be jokio sarkazmo rašiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


annaMaria
annaMaria
Pradedantysis
Originally posted by: ji777

Aš manau,kad nepasitikėjimas savimi susiformuoja,kai gauni daug kritikos dar vaikystėje...jei kritikuodavo tėvai,ar mokykloj...Tada gaunasi neigiamas požiūris į save,nepasitikėjimas savo jėgomis.O tie,kurie buvo nuolat giriami,nepeikiami už menkiausią klaidą,turi daugiau pasitikėjimo ir daugiau pasiekia ir gyvenime.


100% pritariu tau, nes wisa tai esu patyrusi. waikysteje sulaukdawau begalo daug patyciu del iswaizdos. db kai iswaizda normali, nieko neissiskirianti is kitu esu gana komplekstuota.labai noreciau atsikratyti komplexu, bet tai nera lengwa....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Pasitikėjimo savimi ugdymas yra labai sunkus ir lėtas, tačiau įveikiamas darbas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AtsargiFeja
AtsargiFeja
Meistras
Seip zmones yra labai skirtingi. Vieni del kritikos gali labai daug kompleksu prisigaudyt kiti priesingai stipru charakreti uzsiaugint. Seip manau pasitikejima savimi zmogus ir pats po truputi gali savyje ugdyt: jei stenkis sau akcentuot tai ka padare gerai, ka moka ir t.t. jei neakcentuos savo klaidu, o stenksis is ju pasimokyt.
As ir galeciau pasakyt kad vaikystej patyriau patyciu ir prisigaudziau kompleksu, bet man labai patinka posakis : kas musu nesunaikina padaro mus stipresneis. Taigi laikaus, sypsaus pasauliui ir pasaulis sypsos man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


reiksa
reiksa
Naujokas
O kaip lengva duoti patarimus.Mokyklos laikais kaip ir neturėjau kažkokių didelių kompleksų.Dargi atvirkščiai, buvau visų mėgiama.Ištekėjus pradėjau nuvertinti save, nes vyras pastoviai man sakydavo kad aš nemoku to, nesugebu tą...Po truputi kaip ir įtikinau save, kad esu nieko vertas žmogus.Dabar po truputi, po žingsnelį einu į priekį savęs vertinimo keliu.Be galo sunku, bet kiekvienas privalom būti stiprus, kitaip stipresni mus paprasčiausiai sumindys, sutryps kojomis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
ai.. man tai kaip kada tas pasitikejimas.. kartais nesu isitikinusi savimi, o kartais net gali but kad per daug cia nuo apinkybiu priklauso man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pliauska
pliauska
Naujokas
o man atrodo, kad visiškai iki galo pasitikėti savimi neįmanoma, nes gyvenimas kitą kartą iškrečia tokių išdaigų, būna tokių situacijų, kad ir labiausiai savim pasitikintis žmogus pakliūna į spąstus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zvirbliukas
Zvirbliukas
Meistras
neprisimenu, nei ar mane gyre, nei ar mane peike... bet zinau, kad savimi visada galima pasiktiketi, geriau nepasitiketi kitais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
yra angliskas terminas, kuris man patinka, ir neversiu jo i lietucviu kalba - living in your own reality. Kitaip tariant, zmogus, kuris gyvena tvirtai savo pasaulyje, zino gyvenime ko jis nori, tuo tiki, tai daro su didele aistra ir uzsidegimu, nebijo buti toks koks yra, ir tuo megejausi gyvenime - jis bus pasitikintis savimi. Vienas zmogus pasake - freedom to exist, express yourself.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.25 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
freedom to exist, express yourself - cia sutelpa visa gyvenimo prasme.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai