Tema sukurta: 2010.10.17 20:42
1 2 3 Toliau Paskutinis
2010.10.17 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eferikas
eferikas
Naujokas
Sveiki, norečiau visų nuomonės, nes nebežinau ko klaust ir kaip klaust. Labai myliu panelę bet nežinau kaip jai išreikšt jausmus, ji buvo davus man vilčių, bet aš jas išeikvojau ne tiems reikalams. Jai pasakyt stiprei apkabinęs ,,Tu man viskas ir nenoriu tavęs netekt" ar ,,Negaliu be tavęs". Gal ir labai jau banalu, bet nieko nebesugalvoju ką pasakyt. Patarkit kaip išreikt jai tai, kad aš ją myliu. Ačiū už pagalbą, beprasmiškų komentarų jeigu galima, nerašom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
jei sulygini kita zmogu kaip mano gyvenimas- klysti. dar viskas keisis, ka manei siandien mano gyvenimo meile, po metu gali buti skaudi praeitis.
Jei sakysi negaliu be taves, atrodys nieko neturi tik ja ir esi priklausomas. Atrodys it nenorintis atsiskirti nuo mamos sijono. Taip ir cia. Juk nezinai ar ta panele nori su tavimi rimtai draugauti, ar yra isimylejus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
nusisauk is duru rankenos ir neliks problemos. zinok tikrai pades....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DARUŠNIK
DARUŠNIK
Meistras
tai va taip banaliai tiesiai sviesiai viska ir pasakyk..kol isvedziosi aplinkui gali ir panele prasvilpt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
As pritariu Darusnik nuomonei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Peach
Peach
Pradedantysis
"As tave myliu" netinka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eferikas
eferikas
Naujokas
O gal pabandyt su ja toliau pabendraut, ka nebūtų poto geda į akis pasižūrėt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkalbiniuVagis
SkalbiniuVagis
Meistras
daryk viską atvirkščiai, jei ji nerodo aiškiai suvokiamų ženklų, kad nori tavęs, tai tiesiog nepulk keliaklupsčiaut, bendrauk paprastai, lyg niekur nieko nevyktų ir rezultatas bus geras
o jei jau prisidirbai, tai taipogi nepulk atsiprašinėt, tiesiog išdėstyk savo mintis dėl ko taip gavosi ir priversk suprasti, jog taip pasitaiko ir viskas, ir siūlau nepradėti meilėje prisipažinti kas 5 minutes, tai tik nutolinti gali
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eferikas
eferikas
Naujokas
Va prieš 20minučių masčiau anaip pagautas emocijų, dabar kitaip. Gal tikrai pabandyt su ja toliau pažiūrėt kaip toliau bus, pabendraut ir pnš?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Kiek kartu, 2 savaites ? ar menesi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eferikas
eferikas
Naujokas
Tiek, kiek reikės viskam suprast.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Klausiau kiek laiko esat kartu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Peach
Peach
Pradedantysis
Tai ar tu ja gerai pazisti? Ar ji kokia simpatija tau rodo? Ir is vis, kas ten per viltys, kurias ji tau suteike, ir kaip tu jas sugebejai iseikvot ne tiems reikalams?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aš jau visai nesuvokiu: kur dingo paprasčiausias bendravimas? Patinka moteris - parodai jai tai, paprastai, galima pasakyti, galima prisilietimais ar pan. Paprasta, nuoširdu, nepritempta ir negėdinga. Dabar, pažiūrėjus į jaunimą atrodo, kad kažkokius fejerverkus su visokiais prisiekinėjimais amžinos meilės reik daryt. Baikit gal spausti iš š... vašką?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
eferikas rašė:

Sveiki, norečiau visų nuomonės, nes nebežinau ko klaust ir kaip klaust. Labai myliu panelę bet nežinau kaip jai išreikšt jausmus, ji buvo davus man vilčių, bet aš jas išeikvojau ne tiems reikalams. Jai pasakyt stiprei apkabinęs ,,Tu man viskas ir nenoriu tavęs netekt" ar ,,Negaliu be tavęs". Gal ir labai jau banalu, bet nieko nebesugalvoju ką pasakyt. Patarkit kaip išreikt jai tai, kad aš ją myliu. Ačiū už pagalbą, beprasmiškų komentarų jeigu galima, nerašom.


Kai pasijauti prarandanti, noris gražini laiką, kuriame "turėjai". Nesugražinsi jo. Gyvenk siekiamybę, o jau koks jos tikslas -tau geriau matosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miegaliukas3
Miegaliukas3
Patyręs
Joyce rašė:

Aš jau visai nesuvokiu: kur dingo paprasčiausias bendravimas? Patinka moteris - parodai jai tai, paprastai, galima pasakyti, galima prisilietimais ar pan. Paprasta, nuoširdu, nepritempta ir negėdinga. Dabar, pažiūrėjus į jaunimą atrodo, kad kažkokius fejerverkus su visokiais prisiekinėjimais amžinos meilės reik daryt. Baikit gal spausti iš š... vašką?


Jaunimas dabar prisiekinėja, tik vienu -neviešinimu to, kas vysta tarp jų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
eferikas rašė:

Sveiki, norečiau visų nuomonės, nes nebežinau ko klaust ir kaip klaust. Labai myliu panelę bet nežinau kaip jai išreikšt jausmus, ji buvo davus man vilčių, bet aš jas išeikvojau ne tiems reikalams. Jai pasakyt stiprei apkabinęs ,,Tu man viskas ir nenoriu tavęs netekt" ar ,,Negaliu be tavęs". Gal ir labai jau banalu, bet nieko nebesugalvoju ką pasakyt. Patarkit kaip išreikt jai tai, kad aš ją myliu. Ačiū už pagalbą, beprasmiškų komentarų jeigu galima, nerašom. :)


tai gal nieko nesakyk? :D
Jau vien tai kad cia tema apie tai sukurei, rodo jog galvoj pas tave vejai svilpauja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O kas iš tų žodžių, jei veiksmais nesugebėjai parodyti merginai, kad myli?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.17 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Maloni rašė:

O kas iš tų žodžių, jei veiksmais nesugebėjai parodyti merginai, kad myli?


tai zinai kai paaugliam prispaudzia, tai jie buna per Skysti kazka daryt :D:D
Uztai arba sneka, arba va tokias temas kuria :DIr po poros valandu pamirsta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.18 01:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelytė
Pelytė
Patyręs
SkalbiniuVagis rašė:

daryk viską atvirkščiai, jei ji nerodo aiškiai suvokiamų ženklų, kad nori tavęs, tai tiesiog nepulk keliaklupsčiaut, bendrauk paprastai, lyg niekur nieko nevyktų ir rezultatas bus geras

Išbandei "lyg niekur nieko nevyktų" ? koks tas geras rezultatas , išvedi panelę iš pusiausvyros
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai