Santrauka: -
Tema sukurta: 2012.03.14 20:02
1 2 Toliau Paskutinis
2012.03.14 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


martyras
martyras
Naujokas
Tai va, jau gal 2sav bendraujam, ji labai man patinka, as jai ir. Manau pats laikas pasakyt tuos zodzius, tik galvoju kaip cia isradingiau padarius, ji uz mane vyresne, noriu kazkaip labiau itikti, jeigu taip galima pavadint :) Tai va, esu kaune, rytoj susitinkam, tik dar nezinau kur, galvoju kokia grazesne vieta parinkt, tik dar neapsisprendziau, galvoju dar kokiu roziu ir sampano? Patarkit :))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Po dviejų savaičių jau myli?
Ot linksmuolis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Pasisiauses rašė:
Po dviejų savaičių jau myli?
Ot linksmuolis...

Na, jis taip galvoja.
Atskirti meilę nuo susižavėjimo - reikia patirties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eshlee
Eshlee
Pradedantysis
tau reik ne musu patarimo, o gerai pasukt galvele, kas jai patinka, ko noretu, kuo domisi ir t.t. patiek ne visos nuperkamos tais tradiciniais bajriais grazi vieta+geles+sampanas. yra trys merginu tipai, vienas zavi bet kas, kitas zavi pinigai, o dar kitas tiesiog paprastumas, priginalumas, nuosirdumas, tai va o apie ja nk net nepapasakojai cia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man atrodo, kad nereikia tiek perspausti kažką specialaus organizuojant ir taip sureikšminant tą "prisipažinimą" - tai labai sentimentaliai (skystai) atrodo, ir to nelaikyčiau privalumu (net, kai buvau autoriaus amžiaus, nelaikiau). Nesakau, kad reikia vaidinti šaltą, nebūti nuoširdžiam, bet galima kunkuliuojančius jausmus išreikšti paprastai ir subtiliai: pasakyti, kad kartu būti smagu, pasakyti, kas joje patinka, išreikšti susižavėjimą (vėl, ne taip, kad būtų lindimas į ....), pasiūlyti smagaus, lengvai romantiško laisvalaikio, liesti, lengvai kvailioti, bučiuotis ir visa kita... Jei jaunuolis po 2 savaičių rimtu veidu sakytų, kad myli, dar čia vietą rinktų, kur ir kaip, tai tiesiog į akis nusijuokčiau ir visam laikui susigadinčiau nuomonę. Kita vertus, gal ten ir mergina atitinkama - o tokių žmonių sava kalba...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Nu bet joptararai... TU ją pažįsti, TU eini su ja susitikti, TAU ji patinka, tai TU ir sugalvok. Jei sužinočiau, kad mane kabindamas vaikinas klausė patarimo forume, tai didelė tikimybė, kad atšoktų fantazija man nuo jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eshlee
Eshlee
Pradedantysis
zmogus ne jusu nuomones klausia, juk visi skirtingi esam ir kad kazkam kazkas nepatinka tai logiska. nu jam atrodo kad myli ir nori padaryt ispudi, praso patarimu, tai nuo ju gal ir reiktu pradet?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Eshlee, tai čia irgi patarimas - neperspausti, nes klausimas, ar tai padarys įspūdį. O apskritai: iš kur toks poreikis "padaryti įspūdį" ir dar dovanomis, meilikavimais, o ne savimi? BET... niekas čia nepatars nieko, nes niekas nežino, kokia ta mergina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pistacijus
Pistacijus
Pradedantysis
martyras rašė:

Tai va, jau gal 2sav bendraujam... Manau pats laikas pasakyt tuos zodzius... galvoju dar kokiu roziu ir sampano?


IMO, artimiausius mėnesius rizikuoji gerti šampą vienas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nana123
nana123
Pažengęs
as pabegciau isgirdus tuos zodzius po 2savaiciu pazinties
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eshlee
Eshlee
Pradedantysis
tegul rizikuoja, o kaip geriau pasimokys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
sokate su parasiutais, tavo parasiutas neissiskleidzia, leidi jai tave isgelbeti ir ant zemes pasakai )))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
martyras rašė:

Tai va, jau gal 2sav bendraujam, ji labai man patinka, as jai ir. Manau pats laikas pasakyt tuos zodzius, tik galvoju kaip cia isradingiau padarius, ji uz mane vyresne, noriu kazkaip labiau itikti, jeigu taip galima pavadint :) Tai va, esu kaune, rytoj susitinkam, tik dar nezinau kur, galvoju kokia grazesne vieta parinkt, tik dar neapsisprendziau, galvoju dar kokiu roziu ir sampano? Patarkit :))


Sūneli - neklausyk pavydžių dėdžių ir senų tetų:). vadinasi taip - vedi ją kur nos prie tvoros, kur užrašai AŠ TAVE MYLIU!!!!!. Jei nerandi tinkamos tvoro - rašyk ant durų. Tik žiūrėk kad durys nebūtų tualeto, ir neužrašyk vietoj TAVE MYLIU - TAVĘS NORIU:D:D:D:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
tada jau geriau uz plauku ir i urva - tradicijas prisiminus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 01:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
arba į zaksą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kasandra1
Kasandra1
Meistras
Na, nemanau, kad cia didele meile po 2 savaiciu pazinties, ziurek, kad ji neisgaruotu dar po poros savaiteliu o tokie prisipazinimai visokie ypatingi - nezinau, tikrai vaiku zaidimai. Kai zmogus myli - kam ten tie sampanai, jura ir roziu klanai? Tiesiog paziuri i akis, paimi uz rankos ir pasakai, kaip stipriai ja myli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
martyras rašė:

Tai va, jau gal 2sav bendraujam, ji labai man patinka, as jai ir. Manau pats laikas pasakyt tuos zodzius, tik galvoju kaip cia isradingiau padarius, ji uz mane vyresne, noriu kazkaip labiau itikti, jeigu taip galima pavadint :) Tai va, esu kaune, rytoj susitinkam, tik dar nezinau kur, galvoju kokia grazesne vieta parinkt, tik dar neapsisprendziau, galvoju dar kokiu roziu ir sampano? Patarkit :))


Duok kumščiu į veidą, o po to džiugiu balsu pranešk, kad ne veltui liaudyje sakoma "muša, reškias myli".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Rennais rašė:

Duok kumščiu į veidą, o po to džiugiu balsu pranešk, kad ne veltui liaudyje sakoma "muša, reškias myli".


Panašiai norėjau parašyt ;DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Man jau gaila merginos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
jei nori pasakyti kaip nors labai isradingai kad myli, tai pasakyk MYLIU....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai