Tema sukurta: 2009.10.26 20:19
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.10.26 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inesa123
inesa123
Naujokas
Sveiki. Žinau,kad jūs dabar tik pasijuoksite,bet.... Man 13 metų ir aš dar nemoku plaukti. Nuo lapkričio mėnesio turėčiau su drauge pradėt eiti į baseiną. Ir nežinau nuo ko pradėt mokytis plaukti. Visagalėje googleje ieškojau,bet nieko gero neradau. Na kažką girdėjau,kad greičiau padeda išmokti plaukti mokėjimas išsilaikyti ant vandens,bet kaip tai padaryti? Niekur nieko nei parašyta,nei nufilmuota ir t.t.
Antroji bėda,iškilo klausimas Ar mokant plaukti kojų raumenys prasitampo? Mano kojų raumenys geros formos,bet iki špagato trūksta. Seniau padarydavau,bet dabar- ne. Ir nežinau ar plaukimas padeda pratampyti,ar ne? Iš karto ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Ko čia juoktis... Man 23-eji ir aš irgi nemoku. Nei plaukti, nei špagato padaryti... Nemokantiems plaukti, kiek žinau, baseine galima individualias treniruotes užsisakyti, kur treneris parodys, kas ir kaip. Nesiparink *šypsaus*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inesa123
inesa123
Naujokas
Ačiū,bet aš kažkaip norėčiau be trenerio,nes kažkaip nežinau nelabai apsimoka. "KRIZĖ"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Nu kiek ten to trenerio reiks - pagrindus gauti. Labai brangiai neima jie.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Man tai ir nieko juokingo kad plaukt nemoki. Daug tokių žmonių yra. (nuoširdžiai šypsausi) O išmokt nėra sunku tik viską daro baimė paskęst, nors baseine tai sunkoka būtų, bet paskęst galima ir šaukšte vandens. (šypt) Aš tai pati išmokau plaukt, kai dar plaukiojau su pripučiama padanga, o iš jos išsileido oras, tai teko parplaukt, nors jau tolokai nuo kranto buvau. Nuo to laiko įsidrąsinau ir išmokau plaukt. (šypsausi)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inesa123
inesa123
Naujokas
Hmm... Ta baimė tai tikrai tokia labai kvaila. Tiesiog na neišeina pasilaikyti ant vandens. Kai vanduo įbėga į ausis tai iš vis pradedu mustytis ir panašiai,ir nugrimztu kaip titanikas.
Bet nežinau iš kelių kartų gal kas nors gausis? O šiaip ar plaukimas pastiprina kojų raumenis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Pas visus ta baimė būna, ir žinau kad ji kvaila.. (išsišiepiau) Jo man ir taip buvo su tom ausim, nepatogus jausmas būdavo. Gausis gausis, tik užsispirk ir išmoksi. (šypsausi) O apie kojų raumenis tai nežinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asta223
Asta223
Naujokas
Sunku butu per cia paaiskint kaip ismokti plaukti.. Is pradziu kad lengviau butu tai buna tokios lenteles plaukimui su rankom isikimbi i ja ir paprasciau is pradziu buna o veliau gali ir be ju megint Turbut supratai ka norejau pasakyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
O man asmeniškai visokios lentelės ir buteliai trukdė. Man pagelbėdavo padanga. (išsišiepiau)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inesa123
inesa123
Naujokas
Asta223 rašė:

Sunku butu per cia paaiskint kaip ismokti plaukti.. Is pradziu kad lengviau butu tai buna tokios lenteles plaukimui su rankom isikimbi i ja ir paprasciau is pradziu buna o veliau gali ir be ju megint Turbut supratai ka norejau pasakyt


Supratau. Na gal baseine paprašysim ir duos kokią nors ;DD
Gal pirma kur nors pasilaikysiu,kad pradėčiau jaust,kad laikaus ant vandens ar panašiai. O tą lentą reikia po savim pasidėti,ar laikytis į ją? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Nemanau, kad plaukimas pades tau shpagata padaryti. O ismokti plaukti sunku, tik reikia pastangu tam. Pagrindinis patarimas pradedant plaukti tai visada buti isitempusiai, meginant plaukti (vis tiek esi macius kaip tai daroma) nuosekliai stengtis risti ranku ir koju darba, nebijoti, kad truputuka skesti pradedi, vis vien baseinas, atsistosi. o kad isvengtum skendimo pradedama plaukti ikvepk oro kiek gali ir laikyk savy, tai pades tau issilaikyti pavirsiuje. po biski po biski.. mane asmenishkai babune ismoke kai dar mazas buvau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Kas čia tau juokingo, tds? Kad plaukt nemoka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asta223
Asta223
Naujokas
Laikytis:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inesa123
inesa123
Naujokas
Hmm.. Ačiū už kaikurias eilutes,kurios gali padėti.
Na,reiks visaip bandyt,ir stengtis nepanikuot kaip durnai bobai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
beje as plaukiu ir be koju pagalbos...
na o geriausias budas ismokti plaukti, tai reikia kad kas nors tawe imestu, ar istumtu i 5m gyli baseine, va tada tai staigiai ismoksi plaukt... is patirties galiu pasakyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inesa123
inesa123
Naujokas
Na,gal geriau nebandysiu nes taip jau paanašiai buvo Draugė ištraukė paslydau,prigėriau ir apsinarkošinau,kad vos sąmonės nepraradau. Nuo to laiko kažkaip ši mintis ir nevilioja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
tds rašė:
beje as plaukiu ir be koju pagalbos...
na o geriausias budas ismokti plaukti, tai reikia kad kas nors tawe imestu, ar istumtu i 5m gyli baseine, va tada tai staigiai ismoksi plaukt... is patirties galiu pasakyti...

Jo, eina plaukt ir be kojų pagalbos, tik rankom.. (išsišiepiau)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inesa123
inesa123
Naujokas
O tai tikriausiai sunkiau,negu su rankom ir kojom? O gal kaip tik lengviau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.26 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
nu ka as zinau, kazkaip ipratau be koju pagalbos plaukti, tiek ant pilvo tiek ant nugaros...
Šypsenukė rašė:

tds rašė:

beje as plaukiu ir be koju pagalbos...

na o geriausias budas ismokti plaukti, tai reikia kad kas nors tawe imestu, ar istumtu i 5m gyli baseine, va tada tai staigiai ismoksi plaukt... is patirties galiu pasakyti...


Jo, eina plaukt ir be kojų pagalbos, tik rankom.. (išsišiepiau)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai