Tema sukurta: 2009.04.07 10:40
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2009.04.07 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bevardis
bevardis
Naujokas
Kaip čia pradėjus rašyt... Mėgstu iškart eiti prie reikalo, taigi... Mergina pasirinko ne mane, o kita. Na kodėl pasirinko jį, nežinau. Galbūt, nebuvo geros progos mane pažinti.
Aš net neabejoju, kad esu už jos "išrinktąjį" geresnis (galbūt keistai nuskambėjo. kaip koks "pasikėlimas". na bet taip nėra.). Esu garantuotas, kad ji tai supras, tik vat, net nenumanau kada.
Kaip būtų galima gražiai, nesumenkinant kito vaikino įrodyt, kad vis dėl to aš esu geresnis? Na liaudiško "sudaužyk jam snukį" nesiūlykit, nesu tokio žemo lygio.
Kiek žinau jie dar OFICIALIAI nedraugauja, bet manau tai tik dėl to, kad tas išrinktasis nepasiūlo, mat jam turbūt patinka va per šokius pasitampau su šita, prie hebros su kita (na nors tikrosios priežasties nežinau, ir manau nesužinosiu).
Tai vat, ką šioje situacijoje galėčiau padaryt? Kokius veiksmus mergina vertintų šioje situacijoje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
buk savimi... ir nevaidink geresnio nesipadlyzink... esi toks koks esi... ir tave myles toki koks esi..neveidmainiauk..patiko kitas vadinas patiko..atstok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
Manau ji pati turi nusprest su kuo ir kada but. Per prievarta mielas nebusi, nereikia nieko niekam irodinet.
Atmink senoliu posaki - paskui troleibusa ir moteri niekada nereikia begti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
kantrybe, supratimu ir jai patinkanciu bruozu igijimu, mazesniu kiekiu varzymosi su kitu ir siaip tu jai maziau uz ana patinki...

kuom tu geresnis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bevardis
bevardis
Naujokas
Pastebeta2 rašė:

buk savimi... ir nevaidink geresnio nesipadlyzink... esi toks koks esi... ir tave myles toki koks esi..neveidmainiauk..patiko kitas vadinas patiko..atstok


Tai kad ji pati nuo manes neatstoja... Karts nuo karto parašo.
Ji man per daug brangi, kad palikčiau ją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
jai mergina apsisprende matyt tas gesresnis nei tu.. o tu esi savimi...nereik vaidint nes vistiek veliua tas elgesys tavo ...toks koks esi islys i dienos sviesa.... kvaila su akzkuo rungtiniaut dar galvot jog tu geresnis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
bevardis rašė:

Pastebeta2 rašė:



buk savimi... ir nevaidink geresnio nesipadlyzink... esi toks koks esi... ir tave myles toki koks esi..neveidmainiauk..patiko kitas vadinas patiko..atstok




Tai kad ji pati nuo manes neatstoja... Karts nuo karto parašo.

Ji man per daug brangi, kad palikčiau ją.


ji su tavim palaiko rysius ..galbut draugiskus...nenori nustot su tavikm bendraut kita turedama..vardant draugystes... ji tave jau paliko.. tad tau jos palikt neteks...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bevardis
bevardis
Naujokas
Pastebeta2 rašė:

jai mergina apsisprende matyt tas gesresnis nei tu.. o tu esi savimi...nereik vaidint nes vistiek veliua tas elgesys tavo ...toks koks esi islys i dienos sviesa.... kvaila su akzkuo rungtiniaut dar galvot jog tu geresnis.


Aš nieko vaidint nenoriu, tik prašau patarimo kaip elgtis. Aš jos tikrai nesiruošiu palikt. Aš jaučiu, kad ji ilgai netems su juo (galvokit ką norit, bet mano tokia nuojauta).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
bevardis rašė:

Pastebeta2 rašė:



jai mergina apsisprende matyt tas gesresnis nei tu.. o tu esi savimi...nereik vaidint nes vistiek veliua tas elgesys tavo ...toks koks esi islys i dienos sviesa.... kvaila su akzkuo rungtiniaut dar galvot jog tu geresnis.




Aš nieko vaidint nenoriu, tik prašau patarimo kaip elgtis. Aš jos tikrai nesiruošiu palikt. Aš jaučiu, kad ji ilgai netems su juo (galvokit ką norit, bet mano tokia nuojauta).


tai vadinas lauk... kol jinai ji paliks ir gryz pas tave.. nors tavo situacijoj ..ji tave mete tai as nenoreciau kad tokia nuo vieno prie kito mergina butu su manim.. nes galbut draugaujant ilgai 90 procentu bus kad ji kitu susizaves ir pas kita pabegs...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Nemanau, kad esmė tame "gerume" renkantis vyrą. Tiesiog vyras imponuoja arba ne - tad gali ir įrodyti, kad esi geresnis/šaunesnis/turtingesnis/turi geresnę ateitį, bet kas iš to tavo gerumo, jei jai tavęs nesinori? Vyras juk ne karvė, čia su privalumų dėstymais neišdegs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
bevardis rašė:
Aš jos tikrai nesiruošiu palikt. Aš jaučiu, kad ji ilgai netems su juo (galvokit ką norit, bet mano tokia nuojauta).


i suskilusi puodeli karstos arbatos nebeipilsi.....ar nori buti tas pas kuri griztama kaip pas atsargini varianta? ir po to veol pabegama horizonte atsiradus kitam?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
fainuti buvai gera sakini parases netrink
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
kaip irodyt,kad esi geresnis? nagi, tiesiog BUK geresnis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
Buvau, bet Joycei tikrai jis nepatiktu, o jau gana ir taip - manes nieks nekencia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
Rennais rašė:

kaip irodyt,kad esi geresnis? nagi, tiesiog BUK geresnis.


Kokia prasme kazka irodinet? Kam to reikia, jei panele pati pasirinko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
Fainutis rašė:

Buvau, bet Joycei tikrai jis nepatiktu, o jau gana ir taip - manes nieks nekencia.


kencia kencia...as ant taves pykcio tikrai nelaikau..ir rasyk ka nori ir ka manai neziuredamas i tai kak kiti manys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Fainutis rašė:
Kokia prasme kazka irodinet? Kam to reikia, jei panele pati pasirinko.


kerstas ir proga pasijust nenuskriaustu, isskirtiniu is "geresniojo" puses
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
Geriausias kerstas siuo atveju butu susirast geresne panele ir labiau verta saves, kad si panele pamatytu. Bet kokia prasme kerstaut? Juk taip zema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Fainutis rašė:

Geriausias kerstas siuo atveju butu susirast geresne panele ir labiau verta saves, kad si panele pamatytu. Bet kokia prasme kerstaut? Juk taip zema.


jop... jeigu zmogus patinka tai kodel ne pasidziaugt, kad rado kazka kas priimtina jai. jei tikrai manai, kad blogai pasirinko tai pasikalbek su ja, kodel tau taip atrodo ir is ko pamatei, paklausk ka jinai mano sitais klausimais, ka jinai pastebejo tokio kas vercia manyt kitaip... WTF, kam trukdyt rysiui tarp zmoniu? poziuris "geresnis/blogesnis" save kisant kur nereikalingas jau daug pasako...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Fainutis rašė:
Kokia prasme kazka irodinet? Kam to reikia, jei panele pati pasirinko.


kokia prasme? o kam prasme reikalinga siuo atevju?
zmogus pats geriau jausis nuo to, va tau ir prasme.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai