Tema sukurta: 2009.08.23 10:20
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.08.23 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutazija
Rutazija
Naujokas
Jau senstu, o vis dar jauciuosi kaip desimtmete, kuriai bet koks zmogelis gali nurodineti kaip elgtis ir as uoliai pulsiu vykdyti jo nurodymus, kad tik itikciau. Kartais jauciuosi, kad visi - tevai, sugyventinis, bendradarbiai tiesiog joja ant manes. As pildau nurodymus, nes pacios interesai atrodo ne tokie svarbus kaip ju. Ar cia pasitikejimo savimi stoka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Tu paklausei aš atsakysiu taip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bullet
Bullet
Pažengęs
Rutazija rašė:

Jau senstu, o vis dar jauciuosi kaip desimtmete, kuriai bet koks zmogelis gali nurodineti kaip elgtis ir as uoliai pulsiu vykdyti jo nurodymus, kad tik itikciau. Kartais jauciuosi, kad visi - tevai, sugyventinis, bendradarbiai tiesiog joja ant manes. As pildau nurodymus, nes pacios interesai atrodo ne tokie svarbus kaip ju. Ar cia pasitikejimo savimi stoka?


TAIP
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
jei sukūrėte temą, turbūt, tai laikote problema, jei laikote problema, tuomet kyla minčių, kodėl, žinodama savo elgesio modelį, nepabandote elgtis kitaip..ar čia toks būdas, ar menkas pasitikėjimas savimi, ar dar kokia problemos šaknis, geriausiai galite žinoti jūs pati..tereikia užduoti sau daug klausimų, vedančių prie problemos ištakų ar bent jau kada jums tai tapo problema..galų gale, svarbu suvokti, kodėl taip elgiatės( netikiu, kad užtenka to "pačios interesai atrodo ne tokie svarbūs"..o jei tikrai tik dėl to, įdomu, kodėl taip atrodo?) ir kas trukdo pradėti elgtis kitaip( kas būtų, jei nebepultumėte aklai vykdyti kitų norų?)..gal jau tikrai metas būtų nebeleisti kitiems ant jūsų joti( nors čia kaltinti galite tik save, nes visi naudojasi tais, kurie nemoka pasakyti "ne")
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 10:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tylizvaigzde
tylizvaigzde
Pradedantysis
Kaip ''pasveikt'',a?Gal psichologas?Gal pabegt kazkur ir pakeitus aplinka megint ''gyvent is pradziu''...Kaip surast jegu nusimest viska,issitiest ,surast jegu but kitokiai?
Nuo ko pradet.Kitiems patarinet lengviau,negu pagelbet sau...As manau ,kad reikia labai supykt ant saves,o paskui pamegint pamilt,gal ir pasiseks.
Sekmes dideles,dideles.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarinė
vasarinė
Pažengęs
Rutazija rašė:

Jau senstu, o vis dar jauciuosi kaip desimtmete, kuriai bet koks zmogelis gali nurodineti kaip elgtis ir as uoliai pulsiu vykdyti jo nurodymus, kad tik itikciau. Kartais jauciuosi, kad visi - tevai, sugyventinis, bendradarbiai tiesiog joja ant manes. As pildau nurodymus, nes pacios interesai atrodo ne tokie svarbus kaip ju. Ar cia pasitikejimo savimi stoka?




Pirmiausiai tai reikia pasipriesinti, o jei tai nepades, gerai pasipurtyti, kad nukristu jojikai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
invazija rašė:

jei sukūrėte temą, turbūt, tai laikote problema, jei laikote problema, tuomet kyla minčių, kodėl, žinodama savo elgesio modelį, nepabandote elgtis kitaip..ar čia toks būdas, ar menkas pasitikėjimas savimi, ar dar kokia problemos šaknis, geriausiai galite žinoti jūs pati..tereikia užduoti sau daug klausimų, vedančių prie problemos ištakų ar bent jau kada jums tai tapo problema..galų gale, svarbu suvokti, kodėl taip elgiatės( netikiu, kad užtenka to "pačios interesai atrodo ne tokie svarbūs"..o jei tikrai tik dėl to, įdomu, kodėl taip atrodo?) ir kas trukdo pradėti elgtis kitaip( kas būtų, jei nebepultumėte aklai vykdyti kitų norų?)..gal jau tikrai metas būtų nebeleisti kitiems ant jūsų joti( nors čia kaltinti galite tik save, nes visi naudojasi tais, kurie nemoka pasakyti "ne")


Kaip is vadovelio;-),...pritariu,ir dar patarimas bandyti viska rasyti ant poierius ..lyginti..kas esu ir kas noriu buti,,,kaip yra ir kaip turetu-noreciau ,kad butu..,kokie pliusai ir minusai..savotiskas testas ,analize...nes nevisada smegenyse matosi pilnas vaizdas...o gal jus klystate ,gal tik jauciates skriaudziama pelyte..?nes nevisada gali buti savanaudis..reikia ir kitu patarimu nuuorodu palausyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
tylizvaigzde rašė:

Kaip ''pasveikt'',a?Gal psichologas?Gal pabegt kazkur ir pakeitus aplinka megint ''gyvent is pradziu''...Kaip surast jegu nusimest viska,issitiest ,surast jegu but kitokiai?

Nuo ko pradet.Kitiems patarinet lengviau,negu pagelbet sau...As manau ,kad reikia labai supykt ant saves,o paskui pamegint pamilt,gal ir pasiseks.

Sekmes dideles,dideles.


''gyvent is pradziu'' na gerai ,kad tai kabutese,nes jau savoka kamba keistai ,kai virs ** metu tai kokia kalba apie gyvenima is pradziu...o del patarimu kitiems pritariu,juk ir gydytojas serga...nors zino kaip sveikai gyventi...o kad luzio,kazkokio sukretimo reikia tai faktas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zalvarine
zalvarine
Pradedantysis
Rutazija rašė:

Jau senstu, o vis dar jauciuosi kaip desimtmete, kuriai bet koks zmogelis gali nurodineti kaip elgtis ir as uoliai pulsiu vykdyti jo nurodymus, kad tik itikciau. Kartais jauciuosi, kad visi - tevai, sugyventinis, bendradarbiai tiesiog joja ant manes. As pildau nurodymus, nes pacios interesai atrodo ne tokie svarbus kaip ju. Ar cia pasitikejimo savimi stoka?


as irgi turiu tokia pacia problema kartais. tai pats pirmasis zingsnelis pasveikimo link butu - tarkim uzsideti kelis nederancius drabuzius ar papuosalus, eiti gatve , sypsotis lyg butum pati laimingiausia pasaulyje ir kartoti sau : kaip noriu, taip ir darau, man nerupi, ka jie mano.as grazi, laiminga ir pasitikiu savimi! jei teisingai elgsies ir jausies atatankamai, pamatysi, kaip visi kitaip i tave prades ziureti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekieno
niekieno
Pradedantysis
Nori buti laiminga? BUK...visas receptas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
zalvarine rašė:
as irgi turiu tokia pacia problema kartais. tai pats pirmasis zingsnelis pasveikimo link butu - tarkim uzsideti kelis nederancius drabuzius ar papuosalus, eiti gatve , sypsotis lyg butum pati laimingiausia pasaulyje ir kartoti sau : kaip noriu, taip ir darau, man nerupi, ka jie mano.as grazi, laiminga ir pasitikiu savimi! jei teisingai elgsies ir jausies atatankamai, pamatysi, kaip visi kitaip i tave prades ziureti.

o man šitas kaip tik suveiktų priešingai..išėjusi viešumon, atrodydama kažkaip nederamai, eičiau susigūžusi, nepatenkinta, jautriai reaguočiau į kiekvieno žvilgsnį..grįžusi namo jausčiausi prastai..labai prastai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zalvarine
zalvarine
Pradedantysis
invazija rašė:

zalvarine rašė:

as irgi turiu tokia pacia problema kartais. tai pats pirmasis zingsnelis pasveikimo link butu - tarkim uzsideti kelis nederancius drabuzius ar papuosalus, eiti gatve , sypsotis lyg butum pati laimingiausia pasaulyje ir kartoti sau : kaip noriu, taip ir darau, man nerupi, ka jie mano.as grazi, laiminga ir pasitikiu savimi! jei teisingai elgsies ir jausies atatankamai, pamatysi, kaip visi kitaip i tave prades ziureti.


o man šitas kaip tik suveiktų priešingai..išėjusi viešumon, atrodydama kažkaip nederamai, eičiau susigūžusi, nepatenkinta, jautriai reaguočiau į kiekvieno žvilgsnį..grįžusi namo jausčiausi prastai..labai prastai


na nezinau, man toks modelis padeda. reikia zvilgsni laikyt tiesiai, per daug nesidairyt i aplinkinius. po truputi kaip skant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zalvarine
zalvarine
Pradedantysis
na, cia kaip ir issukis toks, kaip koks sukretimas - ar pavyks iveikt aplinkiniu nuomone, savo nuomone i aplinkinius. as manau, kad cia viskas ir prasideda, jei kitaip reguosi i tai, ka mano apie tave kiti, nebijosi pasilegti VISU PIRMA , KITAAIP, NEI VISI, tada jau tada jau galima tiketis kazko. pasijunti laisvas, geras jausmas is tikruju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
zalvarine rašė:

Rutazija rašė:

Jau senstu, o vis dar jauciuosi kaip desimtmete, kuriai bet koks zmogelis gali nurodineti kaip elgtis ir as uoliai pulsiu vykdyti jo nurodymus, kad tik itikciau. Kartais jauciuosi, kad visi - tevai, sugyventinis, bendradarbiai tiesiog joja ant manes. As pildau nurodymus, nes pacios interesai atrodo ne tokie svarbus kaip ju. Ar cia pasitikejimo savimi stoka?


as irgi turiu tokia pacia problema kartais. tai pats pirmasis zingsnelis pasveikimo link butu - tarkim uzsideti kelis nederancius drabuzius ar papuosalus, eiti gatve , sypsotis lyg butum pati laimingiausia pasaulyje ir kartoti sau : kaip noriu, taip ir darau, man nerupi, ka jie mano.as grazi, laiminga ir pasitikiu savimi! jei teisingai elgsies ir jausies atatankamai, pamatysi, kaip visi kitaip i tave prades ziureti.


na cia man akis atverei..dabar zinosiu ,kad taip atrodantys zmones ,ugdo pasitikejima savimi...nepyk ,bet man tai juokinga,bet jei tau padeda tai dziugu.!man tai atrodo taip ,kai esu sugniuszdytas ,nepasiseke sandoris ar siaip uzplauke tamsus denesys,..nusiskutu barzda,nueinu pas kirpeja..apsirengiu taip tarsi eisciau i pasimatyma su MIS...ir sukaupes save einu i zmones.pakelta galva ,oriai...kaip sakoma save parodyti i kitus paziureti....ir stebiu efekta,tie kurie su dziugesiu ziurejo kaip as vaikstau apsepes..pasisiauses,apsmukusiom kelnemis.nuleista galva..ju veide sypsenos nebera..!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
zalvarine rašė:

na, cia kaip ir issukis toks, kaip koks sukretimas - ar pavyks iveikt aplinkiniu nuomone, savo nuomone i aplinkinius. as manau, kad cia viskas ir prasideda, jei kitaip reguosi i tai, ka mano apie tave kiti, nebijosi pasilegti VISU PIRMA , KITAAIP, NEI VISI, tada jau tada jau galima tiketis kazko. pasijunti laisvas, geras jausmas is tikruju.


na tai cia galima nusimauti kelnes ..ir eiti...arba prisigerti iki komines busenos...arba pakakoti viduryje aikstes...sorry..gal nevisai tinkami ..,bet man tokio issukio pati kryptis netinkama manau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
invazija rašė:

o man šitas kaip tik suveiktų priešingai..išėjusi viešumon, atrodydama kažkaip nederamai, eičiau susigūžusi, nepatenkinta, jautriai reaguočiau į kiekvieno žvilgsnį..grįžusi namo jausčiausi prastai..labai prastai


Me to. As savim pasitikiu tik tada kai mano isvaizda sureguliuota taip kaip pridera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tylizvaigzde
tylizvaigzde
Pradedantysis
Isorinis pasikeitimas gal irgi reikalingas,bet ne tai svarbiausia.Gali galva pakelusi labai aukstai but ir zvangint neiprastais papuosalais,arba stebint aplinkinius nuskusta galva arba raudonais plaukais...bet juk viduje lieki ta pati.Megink joga,malda,
gamta.Iseik pusei dienos pranesusi tik tiek kad taves nebus ir issijunk.Is visu jegu stenkis nejaust kaltes,kad kazko nepadarei.Megaukis zole,medziais,saule,lietum, sniegu...Kad negalvotum susitelk i kvepavima...1,2,3,4-ikvepiu,1,2,3,4-iskv
epiu...Skaityk.Pasiimk is bibliotekos ka nors megiamo ir uzsidariusi kambary,nors valanda pabuk su knyga.patikek vistiek suspesi pasidaryt.Labai padeda sodo terapija,sodink,kask ,pabuk viena,pabuk pavargusi,paprasyk pagalbos,pabukit kartu.
Atsiprasau uz pamokymus,manau,kad kalbu apie tai kas gelbsti mane...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zalvarine
zalvarine
Pradedantysis
ar as sakiau, kad turi vaiksciot apsepes? sakiau, kad nederrancius. cia du skirtingai dalykai, kaip savivertes pakelimas eiti issipuscius ir kaip issilaivinimas is kitu nuomones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zalvarine
zalvarine
Pradedantysis
TigriukstiS rašė:



Me to. As savim pasitikiu tik tada kai mano isvaizda sureguliuota taip kaip pridera.


reikia daryti tai, ka nori daryti, akivaizdu, kad lietuviai susikauste ir daro tai, kas pridera daryti. stengiasi pritapti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.23 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Šiaip nebūtina nederančiai Esu kelis kartus basa mieste vaikščiojusi. O vieną kartą po Megą laksčiau basa, nes labai jau tie bateliai kojas nutrynė, o kai ką norėjau nusipirkti... Net nežinau, ar kas nors pastebėjo. Manau, kad pastebėjo, bet aš nepastebėjau akivaizdžių žvilgsnių į kojas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai