Tema sukurta: 2012.01.15 01:14
2012.01.15 01:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
Sveikos merginos,gal jau tokia tema buvo ,bet jos rasti nelabai man išėjo.Mano mama susiduria su tokia problema ,kad ilga laika dažė juodai plaukus.Viena diena ji nusprende kad nebenori juos dažyti ,ir pradejo auginti naturalius o juodus karpyti po truputi,bet tai labai ilga procedura,ir puse plauku yra juodos spalvos puse naturalios,gal kas kažkas susidure su panašia situacija ir panaudojo kažkokias priemones kurios atstato naturalia plauku spalva,bandžiau ieškoti internete priemoniu kurios atstato naturalia plauku spalva bet labai sunku surati kai nežinai pavadinimu,gal jus galesite padeti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.15 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bonė
Bonė
Pažengęs
Va čia lyg kažkokia priemonė, nėra brangi
Žiūrim čia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.15 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zeerou
zeerou
Patyręs
sveiki.klausimas siek tiek ne i tema:atejus ziemai mano plaukai is ruduciu,grazuciu tapo ryzi,kas antra sruogele dabar raudonute..ar gali buti del atsalusio klimato,be to pastebejau kad tai pradejo vykti kai nusikirpau plaukus (an ziemos)..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.15 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
pas mane ta pati situacija as turiu sviesiai rudus plaukus ir nuo saules spinduliu jie man per vasara tapo ryzos spalvos ,nezinau net ka daryti dazyti nenoriu nes niekada nesu daziusi ,plaukai,naturalus,stiprus bet vat is rudos tapo ryzi ziauru perku sampunus kurie tamsina plauku spalva rezultatas 0% kaip buvo ryzoki taip ir yra,ir seip turiu dar klausimeli stai radau tokia priemone plauku dazu nuemejas Colour B4-Hair Colour Remover Extra Removes Dark Shades gal zinote kur lietuvoje tokius parduoda ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.16 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Į temą. Mano žiniomis, juodi dažai patys stabiliausi ir jų kokybiškai pašalinti neįmanoma. Tad tik žirklės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.16 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
iseitis yra - sruogeles - ne taip kris i akistamsus pigmentas irgi yra pasalinamas, tik ant virsaus dedama spalva turi buti atitaikyta. Geriausiai pakonsultuotu kirpeja, manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.16 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Esu naudojusis ne šia, bet kita plaukų spalvos nuėmimo priemone iš "Medinių šukų" (taip pat buvo tamsūs plaukai, gal juodi, nepamenu) - rezultatas buvo labai nežymus. Ko gero, ta priemonė tinka neseniai nudažytiems plaukams ir menkai veikia tamsius ir seniai dažomus. Aš tai po truputį (ir ne po truputį) šviesinau iki esamos spalvos, ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.16 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Net kirpejos nepataria naudot tu priemoniu, nes plaukai liks kaip siaudai, belieka laukti kol ataugs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.16 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Geriausias metodas atgaut naturalia spalva - nusiskust plikai ir laukt, kol ataugs Po kiekvieno eksperimento su dazymu daugiau ar maziau si metoda naudodavau, ir niekada neapvyle
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.16 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mano sesuo daug metų dažė plaukus juodai.. užteko kartą apsilankyti kirpykloje, kad "nuimtų" juodą spalvą. šiaudais netapo, gal tik kiek patrumpino. visiškai savo spalvos neatgavo, tačiau atauginėdami jau ne taip krito į akis kaip juodi.. o galiausiai, nusikirpo trumpai ir dabar jau su savo spalva
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.26 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valentina29
Valentina29
Naujokas
Na jai gerai supratau klausima,tai plaukas nebebus jau niekad naturalus.Jis jau paveiktas chemija ir tik chemiskai reiktu salinti sintetinius pigmentus is plauko ir vel ivesti pigmentus norimai spalvai.Namu salygomis to nepasidarysite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai