Tema sukurta: 2013.05.19 16:48
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2013.05.19 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mažūttė
Mažūttė
Naujokas
Sveiki. Po ilgų vienerių metų draugystės,nutiko taip,kad ėmėme dažnai pyktis,per daug nesutarti. Viena iš bėdų yra patenkinimas. Ta prasme mes susitikdami kartais patenkindavome vienas kitą,o pastaruoju metu to nebedarome,todėl jis smarkiai ant manes dėl to raunasi,ir sako,kad aš jam nebepatinku tik dėl to,kad nepatenkinu. Nebedarau aš to,nebenoriu,nes man su sveikata per daug blogai. Pastaruoju metu labai dažnai skauda galvą,būna silpna,tiesiog įtemptos dienos vargina. Jis mane jau pradėjo vadinti kaip nori,negaili ir žodžių kek*ė ,ku*va,de*ilė,siuntinėja į visas puses,grasina,kad man sugriaus gyvenimą. Buvau naivi ir atleidau porą kartų,bet dabar galutinai nusprendžiau,kad man tokio nebereikia,atsibodo jis man. Bėda ta,kad atsikratyti juo neišeina. Rašinėja,skambinėja,grasina,nusihackina visus slaptažodžius iš visur ir bet kokiu būdu susisiekia.
Tėvams nelabai noriu sakyti,tėvas ir taip pastoviai nervuotas,o dar grasina,kad užmuš mano vaikiną jei tik jis kąnors padarys. Tiesiog nebežinau ką daryti.
Galvoju,ar įmanoma kreiptis į kokį teismą dėl to,kad kabinėjasi žmogus,kišasi į privačius dalykus,nulaužia slaptažodžius? Pagrasinčiau jam tuo,o jei viskas testųsi,kalbėčiau su tėvais apie tokią galimybę. Prašau,patarkit ką galėčiau padaryti :) Dėkui.
P.s. Nereikšmingų komentarų kuriuose bus išsityčiojimai net neskaitysiu,galit nesivarginti. Noriu normalių patarimų,o ne tokių kaip "nužudyk" ir panašiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Nu matos, kad tave vertina tik kol duodi.. Tai kam tau toks.. Čia pirmiausia, o dėl viso kito, tai numerį pasikeisk telefono ir tiek, arba jeigu išmanus, tai net užblokuot numerį gali.. Jokių sms ir skambučių.. Passwordus niekas nepasiima lengvai, matyt turi kompe virusų, tai prasiskanuok su antivirusine, ar windows persirašyk ir gyvenk sau ramiai.. Beliks tik tiek, kad nebent realiai galėtų lįsti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
Mažūttė rašė:

Sveiki. Po ilgų vienerių metų draugystės,nutiko taip,kad ėmėme dažnai pyktis,per daug nesutarti. Viena iš bėdų yra patenkinimas. Ta prasme mes susitikdami kartais patenkindavome vienas kitą,o pastaruoju metu to nebedarome,todėl jis smarkiai ant manes dėl to raunasi,ir sako,kad aš jam nebepatinku tik dėl to,kad nepatenkinu. Nebedarau aš to,nebenoriu,nes man su sveikata per daug blogai. Pastaruoju metu labai dažnai skauda galvą,būna silpna,tiesiog įtemptos dienos vargina. Jis mane jau pradėjo vadinti kaip nori,negaili ir žodžių kek*ė ,ku*va,de*ilė,siuntinėja į visas puses,grasina,kad man sugriaus gyvenimą. Buvau naivi ir atleidau porą kartų,bet dabar galutinai nusprendžiau,kad man tokio nebereikia,atsibodo jis man. Bėda ta,kad atsikratyti juo neišeina. Rašinėja,skambinėja,grasina,nusihackina visus slaptažodžius iš visur ir bet kokiu būdu susisiekia.

Tėvams nelabai noriu sakyti,tėvas ir taip pastoviai nervuotas,o dar grasina,kad užmuš mano vaikiną jei tik jis kąnors padarys. Tiesiog nebežinau ką daryti.

Galvoju,ar įmanoma kreiptis į kokį teismą dėl to,kad kabinėjasi žmogus,kišasi į privačius dalykus,nulaužia slaptažodžius? Pagrasinčiau jam tuo,o jei viskas testųsi,kalbėčiau su tėvais apie tokią galimybę. Prašau,patarkit ką galėčiau padaryti :) Dėkui.

P.s. Nereikšmingų komentarų kuriuose bus išsityčiojimai net neskaitysiu,galit nesivarginti. Noriu normalių patarimų,o ne tokių kaip "nužudyk" ir panašiai.


Pagrasink, kad eisi pareiškimą ant jo parašysi. Jei nenustos, taip ir padaryk. Tėvai supras, padės. Ir be abejo, jei išeina, pasikeisk telefono nr, bent jau laikinai (kokiems 2mėn). Svarbu neatrašyti jam, neatsiliepti, sutikus gatvėj nesisveikinti ir praeiti. Jokio žodinio kontakto. Tai labai gelbsti. Dėl slaptažodžių nulaužimo, tai matyt virusai kompe, tegul kas iš pažįstamų vaikinų/vyrų pasižiūri.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Kai pasiziurejau amziu, net skaudu pasidare, kad tokia jauna, o su tokiu susidejo, kuris vercia nepilnamete ji tenkint. Nejau anksciau nesimate, kad jis toks?

O del persekiojamo, daznai tokie ''ereliai'' patys nusiramina jiem paprasciausiai pagrasinus teisesauga arba tevais. Be to tavo vietoj uz tokius zodzius (jei jie tau, kaip supratau, sakomi pastoviai) ir i teisma paduociau, tegul zinos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Dieve mano Tekatsuki-nebuk tu tokia naivi...ji uz negera zodi i teisma paduotu...Didesnes nesamones net nesu girdejas...Zmones per tv viesai visaip isvadina ir tai nieko neirodo...Del slaptazodziu nuhakinimo kreiptis galima-bet sunku bus irodyti ir jaigu ir pavyktu uztruktu labai ilgai...Nors seip nemanau kad policija zais su tokiu pareiskimu-tuo tarpu kai yra nulauzinejamo imoniu duomenu bazes ar banko saskaitos...Jiems yra ir daugiau uzsiemimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Mažūttė rašė:

Sveiki. Po ilgų vienerių metų draugystės,nutiko taip,kad ėmėme dažnai pyktis,per daug nesutarti. Viena iš bėdų yra patenkinimas. Ta prasme mes susitikdami kartais patenkindavome vienas kitą,o pastaruoju metu to nebedarome,todėl jis smarkiai ant manes dėl to raunasi,ir sako,kad aš jam nebepatinku tik dėl to,kad nepatenkinu. Nebedarau aš to,nebenoriu,nes man su sveikata per daug blogai. Pastaruoju metu labai dažnai skauda galvą,būna silpna,tiesiog įtemptos dienos vargina. Jis mane jau pradėjo vadinti kaip nori,negaili ir žodžių kek*ė ,ku*va,de*ilė,siuntinėja į visas puses,grasina,kad man sugriaus gyvenimą. Buvau naivi ir atleidau porą kartų,bet dabar galutinai nusprendžiau,kad man tokio nebereikia,atsibodo jis man. Bėda ta,kad atsikratyti juo neišeina. Rašinėja,skambinėja,grasina,nusihackina visus slaptažodžius iš visur ir bet kokiu būdu susisiekia.

Tėvams nelabai noriu sakyti,tėvas ir taip pastoviai nervuotas,o dar grasina,kad užmuš mano vaikiną jei tik jis kąnors padarys. Tiesiog nebežinau ką daryti.

Galvoju,ar įmanoma kreiptis į kokį teismą dėl to,kad kabinėjasi žmogus,kišasi į privačius dalykus,nulaužia slaptažodžius? Pagrasinčiau jam tuo,o jei viskas testųsi,kalbėčiau su tėvais apie tokią galimybę. Prašau,patarkit ką galėčiau padaryti Dėkui.

P.s. Nereikšmingų komentarų kuriuose bus išsityčiojimai net neskaitysiu,galit nesivarginti. Noriu normalių patarimų,o ne tokių kaip "nužudyk" ir panašiai.


Deja, bet nuhakinimas nėra toks paprastas veiksmas, kaip kad tau atrodo. Ir.. Dauguma serverių nesaugo slaptažodžių plain-tekstu, taip kad net jei nulaužtų, tai tiem kas nulaužė reiktų mėnesių, geriausiu atveju, kad iššifruoti, ir tokie įsilaužimai nepraeina nepastebėti. Taip kad nereikia čia jaustis tokiai svarbiai kad jau vien dėl tavęs ims ir laužinėsis visur.

Yra keli paprastesni paaiškinimai šitam "fenomenui":
1) Dediesi paprastus slaptažiodžius kuriuos lengva atspėti ("123456", "slaptažodis", ar pan.). Pažystami žmonės gali irgi numanyti kokius tu gali užsidėti.

2) Jei jis turėjo prieigos prie tavo kompiuterio tau nematant:
a) Jeigu tu naudojiesi naršyklės slaptažodžių auto-įvedimo funkcija - pasižiūrėjo visus slaptažodžius esančius ten. Pagal nutylėjimą, tam jokių teisių, ar jokų slaptažodžių įvedinėt nereikia.
b) Įrašė į tavo kompiuterį key-loggerį (programą sekančią tavo kompiuterio klavišų paspaudimus ir veiksmus, ir periodiškai siunčiančią šią surinktą informaciją tam tikru e-pašto adresu). Deja, bet dalis key-logger'ių, bent jau savu laiku, buvo padaryti taip kad būtų kuo labiau neatpažinami kaip virusai. Ir, visada galimą folderį į kurį jis įrašytas pridėti į antivirusinės neskenuotinų (excluded from scan) folderių sąrašą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
laisvė rašė:
Pagrasink, kad eisi pareiškimą ant jo parašysi. Jei nenustos, taip ir padaryk. Tėvai supras, padės. Ir be abejo, jei išeina, pasikeisk telefono nr, bent jau laikinai (kokiems 2mėn). Svarbu neatrašyti jam, neatsiliepti, sutikus gatvėj nesisveikinti ir praeiti. Jokio žodinio kontakto. Tai labai gelbsti. Dėl slaptažodžių nulaužimo, tai matyt virusai kompe, tegul kas iš pažįstamų vaikinų/vyrų pasižiūri.


Šiais laikais, kai technologijos, tokios kaip android, ar iOS based telefonai, yra populiarios, tas visai nebūtina. Kaip kažkas jau minėjo, galima tiesiog atsisiųsti programėlę kuri blokuos skambučius/sms iš nurodyto(-ų) telefonų sąrašo. Efektas gausis toks pat kaip pasikeitus, be papildomo vargo - jį keistis.

Be to, jeigu iš kažkokių kelintos kartos pažystamų, vėl gautų pakeistą numerį, tai vėl keistis? Čia dar viena potenciali problema kurią išsprendžia tik elementarus numerio blokavimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Tomazzzz rašė:

Dieve mano Tekatsuki-nebuk tu tokia naivi...ji uz negera zodi i teisma paduotu...Didesnes nesamones net nesu girdejas...Zmones per tv viesai visaip isvadina ir tai nieko neirodo...Del slaptazodziu nuhakinimo kreiptis galima-bet sunku bus irodyti ir jaigu ir pavyktu uztruktu labai ilgai...Nors seip nemanau kad policija zais su tokiu pareiskimu-tuo tarpu kai yra nulauzinejamo imoniu duomenu bazes ar banko saskaitos...Jiems yra ir daugiau uzsiemimu.

Patikek, zaidzia jie su tokiais pareiskimais. Pati esu patyrusi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Tekatsuki rašė:

Tomazzzz rašė:



Dieve mano Tekatsuki-nebuk tu tokia naivi...ji uz negera zodi i teisma paduotu...Didesnes nesamones net nesu girdejas...Zmones per tv viesai visaip isvadina ir tai nieko neirodo...Del slaptazodziu nuhakinimo kreiptis galima-bet sunku bus irodyti ir jaigu ir pavyktu uztruktu labai ilgai...Nors seip nemanau kad policija zais su tokiu pareiskimu-tuo tarpu kai yra nulauzinejamo imoniu duomenu bazes ar banko saskaitos...Jiems yra ir daugiau uzsiemimu.


Patikek, zaidzia jie su tokiais pareiskimais. Pati esu patyrusi :)


Aha... Uz smeizta pati klotum pinigelius, kadangi irodimai tik mano zodis pries tavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Excelsior rašė:
Aha... Uz smeizta pati klotum pinigelius, kadangi irodimai tik mano zodis pries tavo.


??? Konkreciau, please
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Na tu mane paduodi i teisma uz tai, jog as tave kaip nors pavadinau, as tave - uz smeizta. Tu nesugebesi niekaip irodyti, nebent rinkai reikiama medziaga anksciau ir planavai viska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Sms zinutes, skype pokalbiai ir kitoks slamstas neirodimai?
Plius, nuo kada uz grasinimus susidoroti negalima parasyti pareiskimo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Esme tas jog jai bus koks sms kur rasys nuzudysiu as tave ar kazkas panasaus ir bus is Abonentinio numerio kuris priklausys jam tai jau kazkoks uzsikabinimas,bet ir to menkas-o jai zodis pasakytas tai pffff...Nueisiu as i policija ir pasakysiu kad tu mane persekioji ir grasini man nu ir ka?Moket turesi arba sest? priims pareiskima-paklaus apie irodymas ir liudininkus ir pareiks kaip paguoda kad bus vygdomas tyrimas...Zinau ciuva prie kurio kabinejosi pastovei ir zemino-tokiais dalykais kaip spjaudavo i veida ar panasei-nes jis susidejo su mergina kuria nuviliojo is kito...Tai ir liudininku budavo ir t.t o jis 7 pareiskimus mentam parase nepaisant to si istorija baigesi tuom kad tas vaikinukas viena diena pervere kita jiesmu-ir dar tikriausia butu ji ir pasodine keleta meteliu jai nebutu isikise zurnalistai ir nebutu apie tai parode reportazo...Kaip vaikinukas nese pora metu pareiskimus i mentura ir prases pagalbos jos taip ir nesulauke,kol neislaike...Tai tada uz tai gavo tik lygtinai...Tokie va dalykai toi Lietuvoi...Taip kad del keliu zodziu ar del izeidziancio uzraso skype-gali net nesvajot kad kazkas kreips demesi-Jai uz kiekviena bloga zodi budum patrauktas i baudziamaja atsakomybe puse Lietuvos sedetu iki gyvos galvos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Tekatsuki rašė:

Sms zinutes, skype pokalbiai ir kitoks slamstas neirodimai?

Plius, nuo kada uz grasinimus susidoroti negalima parasyti pareiskimo?


Kadangi tu rasei:

Be to tavo vietoj uz tokius zodzius (jei jie tau, kaip supratau, sakomi pastoviai) ir i teisma paduociau, tegul zinos.


Tai as sia vieta ir pakomentavau.

O tokie sms, skype pokalbiai... Kartais ir filmuota medziaga buna niekines vertes. Todel apie tokius sms isvis nera ko kalbet. Zinoma, del susidorojimo galima parasyti pareiskima, bet tik tiek. Teisme nieko nepestum. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Tomazzzz rašė:

Esme tas jog jai bus koks sms kur rasys nuzudysiu as tave ar kazkas panasaus ir bus is Abonentinio numerio kuris priklausys jam tai jau kazkoks uzsikabinimas,bet ir to menkas-o jai zodis pasakytas tai pffff...Nueisiu as i policija ir pasakysiu kad tu mane persekioji ir grasini man nu ir ka?Moket turesi arba sest? priims pareiskima-paklaus apie irodymas ir liudininkus ir pareiks kaip paguoda kad bus vygdomas tyrimas...Zinau ciuva prie kurio kabinejosi pastovei ir zemino-tokiais dalykais kaip spjaudavo i veida ar panasei-nes jis susidejo su mergina kuria nuviliojo is kito...Tai ir liudininku budavo ir t.t o jis 7 pareiskimus mentam parase nepaisant to si istorija baigesi tuom kad tas vaikinukas viena diena pervere kita jiesmu-ir dar tikriausia butu ji ir pasodine keleta meteliu jai nebutu isikise zurnalistai ir nebutu apie tai parode reportazo...Kaip vaikinukas nese pora metu pareiskimus i mentura ir prases pagalbos jos taip ir nesulauke,kol neislaike...Tai tada uz tai gavo tik lygtinai...Tokie va dalykai toi Lietuvoi...Taip kad del keliu zodziu ar del izeidziancio uzraso skype-gali net nesvajot kad kazkas kreips demesi-Jai uz kiekviena bloga zodi budum patrauktas i baudziamaja atsakomybe puse Lietuvos sedetu iki gyvos galvos


Tai turbut ziurint kaip tau ''pasiseks'' su tais pareiskimais, nes kaip jau sakiau, is savo patirties maciau kitaip. Nebent ten gal kysi policijai dave ar ka, kad jie ''rimciau'' ziuretu i tavo pareiskima, arba policininkai buvo rimtesni, ka zinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
atsikratymo budu - i sikna ir pro duris Ignoruok, Nekreipk demesio. Nesiaiskink.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Excelsior rašė:
O tokie sms, skype pokalbiai... Kartais ir filmuota medziaga buna niekines vertes. Todel apie tokius sms isvis nera ko kalbet. Zinoma, del susidorojimo galima parasyti pareiskima, bet tik tiek. Teisme nieko nepestum. :)

Nezinau kokiais atvejais gali buti niekines. Nebent koki advokata super duper nusisamdytum arba kysius visiem sukistum. Arba tiesiog tik man taip ''fainai pasiseke'', kad mane del panasaus dalyko uzkabino ir viska jie ten pese...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Excelsior rašė:

Na tu mane paduodi i teisma uz tai, jog as tave kaip nors pavadinau, as tave - uz smeizta. Tu nesugebesi niekaip irodyti, nebent rinkai reikiama medziaga anksciau ir planavai viska.


Teismas net nebutu iskeltas del iklaciu stokos(jai ju nebutu) O jai butu iskeltas tai zinoma turetum teise teistis del moralines zalos ir sugaisto laiko...

O netgi keli sms nesiskaitis tvirtu irodymu-dar reikia irodyti kad tu isiuntei ta sms,o ne kitas asmuo is tavo mobilaus-reikia irodyt kad tu tai issiuntei suplanuotai...Gal as savo broliui noredavau nusiust tokius sms nes jis indu neplauna-ir netycia keleta kart persiunciau tau...Na ir baigesi ikalciai

Manau turetu buti bent jau liudininku+ kazkokiu daiktiniu irdodymu kad i tai butu nors kiek rimciau paziureta...apsidairykit jus kas Lietuvoi dedasi-yra simtas kart rimtesniu problemu...I tai butu paziureta kaip i vaiku ginca,pas mus i tokius dalykus demesys atkreipiamas tik tada kai jau pervelu,jau ivykus tragedijai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.19 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Tekatsuki rašė:
Tai turbut ziurint kaip tau ''pasiseks'' su tais pareiskimais, nes kaip jau sakiau, is savo patirties maciau kitaip. Nebent ten gal kysi policijai dave ar ka, kad jie ''rimciau'' ziuretu i tavo pareiskima, arba policininkai buvo rimtesni, ka zinau.


Manau tame reikale sekmes nera-tiesiog pazystami :) Gal tevelis itakingas ir tiek :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.20 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Na, bet siuo atveju ( i tema ) manau ta grasinanti bachuriuka tikrai vien tik pagasdinant, kad parasysi pareiskima ar pns pakankamai isgasdintum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai