Tema sukurta: 2006.11.11 13:21
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2006.11.11 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agneeeeeee
Agneeeeeee
Pradedantysis
kam skaudziau ar tam kas paliko ar tam kas liko paliktas? o gal tikites kad tas arba sugriz nes vienas kita mylite labai smarkei? arba galite parasyti tai ka manote reiketu rasyti sita tema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksa89
Aleksa89
Pažengęs
manau,kai zmones skiriasi nera lengva neivienam... bet sunkiausia tam,kuri palieka-ji kaip lyg ir iskaudina...
bet aishku priklauso dar ir nuo paciu santykiu... buna taip,kad sunkiau buna ir tam zmoguj,kuris nusprende skirtis... ziurint kokios skirybu aplinkybes...
dazniausiai paliktasis tikisi,kad jo antroji puse sugris. kas liecia mano patirti...man sunku labai skirtis su zmonem... labai pergyvenu,kai mane palieka ir kai pati nusprendziu nutraukti santykius. bet buna ir taip,kad visishkai nepergyvenu del ishsiskirymo,matyt todel,kad nevisada draugaudama su vaikinu jauciu stiprius jausmus...
nekenciu,kai poros skiriasi del kokiu nors priezashciu,bet visvien vienas kita myli-tai labai sunku ishgyvent...(ish savo patirties sakau) ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andrius
andrius
Naujokas
skaudziausiai tam kuri paliko!
mane yra palikusi pana.tada labai pergyvenau.buvo labai sunku atsigauti.selvarta malsinau alkoholiu-nors tai neiseitis! bet skaudziausia tai kad nepasake man i akis,o parase sms ir kita diena perdave per drauga..po kurio laiko buvau ja sutikes,bet jau neklausiau kodel taip pasiilge.nors dabar jau praejo 2 metai po to,bet as apie ja labai daznai galvoju..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedre2
Giedre2
Pažengęs
manau kas yra paliktas tam yra sunkiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FortuneFaded
FortuneFaded
Naujokas
buna lb ywajriaj... priklawso nuo aplinkybiu... del ko palieka ir t.t. kartajs buna tajp kad palieki mylima zmogu kaj supranti kad jis tawes nemyli... tada buna lb sunku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jussstuke
Jussstuke
Pradedantysis
manau kartais buna sunku tam kurį palieka, o kartais tam, kuris palieka, priklauso nuo aplinkybiu. o buna ir taip, kad nei vienam neskaudu, arba atvirksciai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.12 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sulani
Sulani
Pažengęs
as pati palikau vaikina nes jis smurtavo pries mane... bet nesigailiu nors ir kaip jis kankinosi...vyras smurtaujantis pagarbos nevertas siknius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.12 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ddevilishh
ddevilishh
Pradedantysis
manau ir tam ir tam dazniausiai buna labai skaudu... nes kai palieki zmogu,skaudini kita ir tau skauda sirdele ne ka maziau nei tam su kuriuo taip pasielgei... nors kartais buna kad pasinaudoja kitu ir palieka,tada tam kuris palieka neskauda,nes jis ir taip besirdis ir nera ka skaudet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.16 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kauniske
kauniske
Pažengęs
man kazkaip iseina palikt,bet nebuti paliktai.Manau skaudu paliktajam,bet as palieku tik tada kai matau jog tas zmogus beviltiskas...jam paaiskinu,kas mane zeidzia ir jei jis uzsizpyres egoistas isitikines jog neatsispirsiu jo zavesiui ir laikysiu isikabinus bei kentesiu...nedaro isvadu-nusipurtau nuo savo sprando...Pasikankinu,paverkiu ir...nusisluoscius asaras,aukstai iskeliu galva ir einu pirmyn...nesigreziodama atgal.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.16 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agneeeeeee
Agneeeeeee
Pradedantysis
as karta buvau palikta jis man nieko nepaaiskino... kaip isvaziavo i kaima dirbti tiksliau padeti. taip ir dingo. as jo ieskoju taciau nieko.. paskui suprtau kad tikriausiai jis mane paliko... dar dabar prisiminus ji man isskausmo verkia sirdis taip ir nesuprantu kodel ir nieko nepaaiskines dingo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.17 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saullle
saullle
Pradedantysis
vis tik tam, kurį palieka, ko gero, sunkiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.18 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agneeeeeee
Agneeeeeee
Pradedantysis
gal but taciau jei zmogus kuris paliko tikrai gailisi ir ji griauze sazine tai gal tas kuris paliko ir jam labiu skuda!!!!!!!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.19 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dimute
dimute
Pradedantysis
skaudu yra ir tam ir tam jei vienas kita myli...ash kadaise turejau vaikina su juo isdraugavau 3men beat palikau nes jis per daug mane varze nedave man erdves ir buvo labai pavydus...man buvo skaudu ji palikti kelias dienas del to kentejau..bet po kiek laiko nusiraminau..buvo ir mane palike tj yra ziauru kj zmogus tau ziauriai patinka ir nieko nepaaiskines pasako skiriames ir nueina...td atrodo kad sirdis suduzo kad daugiau niekada neisimylesi,bet laikas uzgydo visas zaizdas ir vel isimyli...beat zmogu reikia rinktis atsargiai nes ne visi gali sakyti tiesa kai sako myliu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.26 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sulani
Sulani
Pažengęs
sutinku su dimute
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.25 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agneeeeeee
Agneeeeeee
Pradedantysis
dazniausiasi bet kartais yra isimciu as tai zinau,kad kartais neskauda. jei seimoje nebera normaliu santikiu va tada neskauda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.25 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pytonn
Pytonn
Pradedantysis
man tai skauda sirdy kai mane palieka... o jai tik inkstus, kepenis ir galva... melynes issigydo ir jai jau nieko nebeskauda
tai va manau, skaudziau ta kury palieka;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.27 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LEIMONAITE
LEIMONAITE
Pažengęs
skaudu kaip palieka, bet jei issiskiri abieju susitarimu tada ir skausmas lengvesnis...bet laikas gydo visas zaizdas, tik svarbiausia nepadaryti jokios kvailystes po skyrybu ir po kazkiek laiko praeis skausmas ir viskas bus puiku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.31 01:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agneeeeeee
Agneeeeeee
Pradedantysis
sutinku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.12 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dimute
dimute
Pradedantysis
na pvz man yra skaudu palikti zmogu,jei zinau kad as jam patinku...td norisi isprovokuoti tokia situacija kad jis pasakytu skiriames td sazine negriauzia kad sukelei zmogui skausma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.18 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
neperseniausiai issiskyriau su berniuku...jis zenge pirmaji zingsni, bet as tuo tik dziaugiuosi, nes pati jau ilgus menesius nedrisau to padaryti.taigi man nebuvo skaudu.dabar situacija keiciasi-vaikinas nori grizti pas mane ir as jam kazkaip turesiu paaiskint jog to visiskai nenoriu.taigi bus skaudu ir jam, ir man.manau nesugebesiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai