Tema sukurta: 2010.12.27 18:40
1 2 3 Toliau Paskutinis
2010.12.27 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergytė
Mergytė
Naujokas
Sveiki. Turiu mažytę problemėlę ir nežinau jos sprendimo... Draugauju su vaikinu jau nuo rugsejo menesio pabaigos. Gerai graziai bendravom, buvo kaip ir viskas gerai. Bet poto kai pasirgau 15 dienu, jis mane paliko, nes pasake kad jam nusibodo manes laukti kol galesiu su juo susitikti, o paliko butent ta diena kai jau galejom susitikt. Vos isprasiau su juo susitaikyt. Nes be galo ji myliu, nors jis ir nera grazus, bet jug tikra meile ne del grozio. Bet nuo to laiko jau nesusitikinejom, nes sako kad neturi laiko, nors kasdien matau ji lauke su savo draugais. tai nesusitikinejam jau 2 menesius. Ir vel draugavom toliau, poto atejus ziemai jis manes paprase kad leisciau jam mane ismaudyt sniege (per sms prase, mes visalaik susirasinejam). As aisku atsisakiau. Tada jis supyko, ir vel mane paliko. Sako kad susiras geresne, kuri leis jam ja ismaudyt. Tada ir vel susitaikem. Bet problema tame, kad as visiskai netikiu kad jis myli mane nors kasdien man raso jog myli. Visalaik pazada kad susitiksim, bet man veliau pasako kad tadien uzimtas o poto kartojasi tas pats: pamatau ji kartu su draugais. Ka daryti? Kaip man elgtis? Padekit! Beje man 12 o jam 13... Bet nemanykit kad mes mazi, visi moka ir gali myleti. Ir beje kaikurie bresta anksciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
kaip miela... vaikinas nori savo merginą tik išmaudyt sniege
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Pamiršk jį. Bus tų meilių, dabar tikrai kiek per anksti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Mergytė rašė:
Padekit! Beje man 12 o jam 13... Bet nemanykit kad mes mazi, visi moka ir gali myleti. Ir beje kaikurie bresta anksciau.


Bet kai užauga, jie supranta, kad ta vaikystės "meilė" tik šypsnį sukelia ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Sheila rašė:

kaip miela... vaikinas nori savo merginą tik išmaudyt sniege


O ką sakyčiau labai miela ir romantiška, tik nereikia to prašyti sms`ais. Tiesiog susitinkat, kalbat, žvengiat, vaikštot, o tada įverti į kokią pusnį.. Pasivartot, pažvengiat, vienas kitą sniegų apmėtot, o tada lekiat namo karštos arbatos ir keistis kojines :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergytė
Mergytė
Naujokas
Vaikiska meile... Nu man juokinga. Mano vaikiska meile buvo 10 metu. ;D Db tikrai nemanau kad meile vaikiska kaj jau turiu 8 ar tai 9 vaikina. Ir tikrai daugoka patirties. Bent jau as taip manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Bliamba. Kaip žavu. Prisiminiau tuos laikus, kai man buvo 12 metų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Mergytė rašė:

Vaikiska meile... Nu man juokinga. Mano vaikiska meile buvo 10 metu. ;D Db tikrai nemanau kad meile vaikiska kaj jau turiu 8 ar tai 9 vaikina. Ir tikrai daugoka patirties. Bent jau as taip manau


Pirmas 10 metų, dabar tau dvylika. Esi turėjusi jų 9, tai... vienas vaikinas 2,6 mėnesiams. O taip, tai tikra meilė ir tu daug išmanai apie meilę ir tikrus jausmus
Ir šiaip, tu manau meilės ekspertė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KatinasDriezas
KatinasDriezas
Pažengęs
Mergytė rašė:

Vaikiska meile... Nu man juokinga. Mano vaikiska meile buvo 10 metu. ;D Db tikrai nemanau kad meile vaikiska kaj jau turiu 8 ar tai 9 vaikina. Ir tikrai daugoka patirties. Bent jau as taip manau


praeis dar laiko (tikiuos, kuo daugiau) - ir vaikinus vel skaiciuosi nuo 1 ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergytė
Mergytė
Naujokas
Jei pasakiau kad esu turejus 9 vaikinus tai nereiskia kad as su kiekvienu bendraudavau tiek pat laiko. Su vienu isdraugavau metus, bet poto ji palikau del isdavystes. Kita palikau nes supratau jog jis man visiskai abejingas nes visalaik grasindavo, musdavo keikdavo ir t.t. Su kitu padraugavus 2 savaites supratau kad jis ne man. Su kitu padraugavau 3 savaites o poto isimylejau i kita ir su tuo padraugavus 4 menesius jis mane paliko nes susirado kita. Ir t.t....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Matau naujo lietuviško serialo siužetą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Euforija rašė:

Mergytė rašė:

Vaikiska meile... Nu man juokinga. Mano vaikiska meile buvo 10 metu. ;D Db tikrai nemanau kad meile vaikiska kaj jau turiu 8 ar tai 9 vaikina. Ir tikrai daugoka patirties. Bent jau as taip manau


Pirmas 10 metų, dabar tau dvylika. Esi turėjusi jų 9, tai... vienas vaikinas 2,6 mėnesiams. O taip, tai tikra meilė ir tu daug išmanai apie meilę ir tikrus jausmus

Ir šiaip, tu manau meilės ekspertė


Ko tu prie vaiko kabinėjiesi? Negi tau niekada nebuvo dvylika??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Mergyte, mylėjai vieną, po to pamatei gražesnį, o po to pamatei, jog tavo draugė turi mielesnį, pradėjai draugaut su mielesniu, o štai atsirado nepasiekiamas, kurio tau būtinai reikėjo ir t.t. ane?
Manau, kad nei velnio nežinai apie meilę, tik kolekcionuoji vaikinus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Mergytė rašė:

Vaikiska meile... Nu man juokinga. Mano vaikiska meile buvo 10 metu. ;D Db tikrai nemanau kad meile vaikiska kaj jau turiu 8 ar tai 9 vaikina. Ir tikrai daugoka patirties. Bent jau as taip manau


jei taip ir toliau, po kokių metų kitų būsi mamytė. vaikai, kur jūs taip skubat. tu dar kartą perskaityk, ką parašei, ar tau atrodo labai protingos priežastys skirtis? ar tau jūsų draugystė atrodo rimta ir ilgalaikė? ar tikrai manai, kad tokie santykiai gali būti vadinami santykiais? ir dar klausi, ką tau galvoti, ką daryti.. nieko. mokykis geriau, susitik su draugėm, padėk mamai namuose.. skaityk, džiaukis žiema.. pamiršk tuos bernus, artėja kaip tik tas metas, kai jų galvoje bus tik seksas. seksas su viena, seksas su kita, didžiavimasis tuo ir skelbimas visiems draugams. ne meilės-seilės jiems galvoj. ir niekas nevertins tokios merginos, kuri tokiame amžiuje jau tiek "vaikinų" turėjo. greit išgirsim, kad tiek sekso partnerių turėjai, bet to jau reikėtų gėdytis. štai ką aš manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Nikė rašė:
Ko tu prie vaiko kabinėjiesi? Negi tau niekada nebuvo dvylika??


Tau galima prie vaikų kabinėtis, o man jau ne?
Buvo man dvylika, tik nesuprantu jos - tokiam amžiuje galėtu suprasti, jog meilė tai kažkokie jausmai, o ne didelis turėtu vaikinų skaičius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergytė
Mergytė
Naujokas
tikrai ne. Myliu ne del grozio. Jei man tik 12, nereikia manyt kad esu mazvaike ar dar kazkas tokio. Nesu kaip kiti. Esu rimta, protinga kitaip tariant kaip mane krikstatevis(jam 26m.) buvo pavadines: pupa su smegenim. Amzius tai tik skaicius. tai kad nereikia manyti apie zmogu kazkaip tik pagal amziu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Euforija rašė:

Tau galima prie vaikų kabinėtis, o man jau ne?

Buvo man dvylika, tik nesuprantu jos - tokiam amžiuje galėtu suprasti, jog meilė tai kažkokie jausmai, o ne didelis turėtu vaikinų skaičius.


Ne visi bręsta taip greitai kaip tu. Nors stipriai abejoju ar būdama dvylikos metų jau žinojai kas yra tikroji meilė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Nikė rašė:

Ne visi bręsta taip greitai kaip tu. Nors stipriai abejoju ar būdama dvylikos metų jau žinojai kas yra tikroji meilė.


Žinoma nežinojau, vargu ar dabar net pasakyčiau, kas yra toji tikroji meilė ;) nebent tik apibūdinčiau tai kas dedasi filmuose. Tačiau ir neteikdavau, jog žinau. Nemanau, jog ir Tu būdama 12-kos teigei, jog viską žinai ir žinai puikiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Mergytė rašė:

tikrai ne. Myliu ne del grozio. Jei man tik 12, nereikia manyt kad esu mazvaike ar dar kazkas tokio. Nesu kaip kiti. Esu rimta, protinga kitaip tariant kaip mane krikstatevis(jam 26m.) buvo pavadines: pupa su smegenim. Amzius tai tik skaicius. tai kad nereikia manyti apie zmogu kazkaip tik pagal amziu.


Amžius tik skaičius, bet dauguma dalykų ateina būtent su juo. Neįmanoma visko patirti, žinoti ir suvokti, kuomet tau tik 12ka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.27 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergytė
Mergytė
Naujokas
Gerai, rodos papasakosiu daugiau. Mokausi 8-10, su draugem bendrauju visalaik o mama... Jezau... Kosmaras. Mama dar pakenciama o tetis... Su juo negaliu gyventi. Kaj buvau maza mane jis mylejo, o db jis manes nekencia. Elgiasi su manim kaip su zmogum kuris turi moketi viska pasaulyje ir jauciasi jis kaip karalius. Mama paskutiniu metu tik reikia ant manes. Del nieko... Supyksta ant tecio taj rekia ant manes. Beje mama nescia, tai kaj pagimdys, visa savo laika skirs naujagimiui, o mane pamirs. Tetis ir tajp jau mane pamirses kajp zmogu. Taj vajksau pas krikstatevi kuris mane uzaugino, kuris mane supranta ir pasiguodziu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai