Tema sukurta: 2008.02.23 14:03
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2008.02.23 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renatuke
renatuke
Naujokas
Sweiki, noreciau pasidalint su jumis mano isgyventa situacija. Kuri mane galima sakit isgazdino. Ejau is miesto i namus viena. Nieko neitardama ir nesidairydama. Staiga atvaro masina vairuotojas sako sesk, nu as (dekui dievui) nesedau(ko man sest pas nepazystama?) taj jis pradejo klausinet:kur gyveni, koks nr. ir t.t. nu as nuejau. kiek maciau masina manes neseke, bet veliau ziuru ir vel tapati masina. Islipa ppp... sako imk cia mano nr. kai neturesi ka veik paskambink. nu gerai paemiau as ta jo durna lapeli (kuri veliau ismeciau kad paskraidytu) ir nuvariau savais keliais tai db net nzn ar jis toliau mane seke. taip neramu dabar man... taj vat, gal jums taip buvo? ka daret?ka manot apie tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Optimus
Optimus
Pradedantysis
pasakyk viska savo Tevams
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Nieko, nesijaudink, tikrai nieko nebenutiks, susiras naują auką. Tą patį numerį jis galėjo duoti ir dar kokiom 5 mergaitėms ) Būna daug bjauresnių situacijų, kai tarkim bėga iš paskos, neleidžia praeiti ir laiko. Va tada jau gresia nelaimė. Vat man buvo taip ir ne vieną kartą. Pavojinga vakarais ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
tau mama nepasakojo,jog NEKALBEK SU NEPAZYSTAMAIS !!!Reikejo nieko su juo nekalbet o ieit i parduotuve ar nama...Sitaip butum parodziusi jog nesileidi i kalbas ir jam ner ko net tiketis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Sakura>> žinai, būna tokių, kurie įsižeidžia, jei su jais nekalbi. Pvz., man kažkokie vaikinai liepė sėsti į jų mašiną, bet aš nekreipiau į juos dėmesio ir nuėjau, po to girdžiu, kad kažkas jau bėga iš paskos. Tai va. Teko maždaug kokį 1 km bėgti. Labai jau agresyviai jie buvo nusiteikę. Taigi, kartais, jau geriau šiek tiek pasikalbėti, pameluoti, ką nors tokio, kad nesusinervintų ir tuo pačiu atstotų ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


justeez
justeez
Pažengęs
pilnai sutinku su tavimi Melisa!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
nemanau, kad tai pavojinga visko aisku buna, bet kol kas miegok ramiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renatuke
renatuke
Naujokas
Labai dekui. is kart ramiau pasidare.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Paprašyk tėvų, kad nupirktų tau dujų balionėlį ir kitą kartą jei kibs purkšk negailėdama į akis ir bėk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


strutis
strutis
Meistras
Gal jis, tik norejo pasimylet ir viskas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
neziurint kiek merginai moteriai metu si situacija pazystama.Viena karta mes su drauge rimtai issigandome nes pasivijo i svetima laiptine.As is to isgascio apsimeciau,kad esame sektos nariai-narsuolis issigandes dejo i kojas.Kitas kartas buvo blogesnis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PasserBy
PasserBy
Pradedantysis
Manau, jog gali būt rami. O šiaip rinkis apšviestas judrias gatves taip vaikščiodama,o jei vėl taip nutiktų, taigi gali stengtis pasukt kur netikėtai, užeit į kokią laiptinę...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renatuke
renatuke
Naujokas
Originally posted by: strutis

Gal jis, tik norejo pasimylet ir viskas?


Tai taip nereiksminga? as taip nemanau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Papasakok tevams, nevaiksciok viena jei gali su draugem. Greiciausiai vaikinas norejo tokiu budu susipazint ir tiek bet atsarga gedos nedaro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.23 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Furija666 patarimas geriausias..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.24 02:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris
Originally posted by: Furija666

Paprašyk tėvų, kad nupirktų tau dujų balionėlį ir kitą kartą jei kibs purkšk negailėdama į akis ir bėk...


Furijai net balionelio nereiktu, ji tokius pasmeigtu ant sakiu ir i katila. Net prasizioti neleisti. Salia jos as toks saugus jausciausi... P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.24 10:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Decorus, aš šakių su savim nesinešioju ir katilo neturiu Bet jei leistų galimybės tikrai tokius kurie kabinėjasi naglai įsivaizduodami esantys pasaulio bambomis persmeigčiau ir ištroškinčiau... Negaliu pakęst kai apskritai stipresnis skriaudžia silpnesnį. O ypač nekenčių šustriakų, kurie gatvėse kabinėjasi prie žmonių. Šalia manęs saugus nesijaustum Teko ir man kelis kartus bėgt kiek kojos neša, prie parduotuvės netgi su peiliu palei veidą kartą man švaistėsi, juk nesu kažkokia išskirtinė su apsauginiu skydu, kaip filmuose fantastiniuose rodo...
Todėl ir siūlau įsigyti bent jau dujų balionėlį nepilnamečiams, tėvai gali nupirkti, o vyresniam amžiuje tikrai nepakenks savisaugai turėti ir ginklą. Tik būtina nepiktnaudžiauti jais, bet manau tai savaime suprantama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.24 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Niektauza
Niektauza
Meistras
man panasiai Londone yra buve irgi msina ilgokai seke is paskos, is pradziu parse sest, paskui vel akzka kalbejo, kad tipo parves, ka as cia einu ir pan., bet as is to tik pazvengiau gardziai.. kas jau ten bus vidury dienos, juk nesedau ir nevaziavau
faktas, kad vyrai nori pasidulkinti ir iesko taip panu
( o tas vairuotojas tikrai grazus buvo, toks mulaciukas, galejau ir sutikt )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.24 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renatuke
renatuke
Naujokas
Originally posted by: Furija666


Todėl ir siūlau įsigyti bent jau dujų balionėlį nepilnamečiams, tėvai gali nupirkti, o vyresniam amžiuje tikrai nepakenks savisaugai turėti ir ginklą. Tik būtina nepiktnaudžiauti jais, bet manau tai savaime suprantama.


O gal zianai kur ji galima nusipirkt? Nes tikrai noreciau bet jau del to galeciau moraliskai jaustis saugesne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.24 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ginklų parduotuvėse
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai