Santrauka: Issekau.Perdegiau.Pavargau.
Tema sukurta: 2008.04.27 13:23
2008.04.27 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Ka daryti.Viskas taip atsibodo,vienintele paguoda-namai ir seima.Nebera jegu nei dirbti,nei galvoti,nei kazka veikti.Atrodo,kad uzsidaryciau namuose,uzrakinciau duris,isjungciau telefona,kad niekas neskambintu.....Kaip is tokios busenos issivaduoti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
Taip ir padaryk. Sekmadienis-labai tam tinkama diena. Kaip maisto poziuriu reikalingos iskrovos dienos,taip ir veiklos atzvilgiu. Pasakai seimynai,kad atstotu kuriam laikui,uzsidedi ausines,pasileidi "vezancia"muzika-ir atsijungi. Kai pajusi,jog nagai niezti,kaip norisi kazka veikti,tai zinosi,jog jau laikas. Man padeda,kas zino,gal ir tau pades.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Bandziau tai padaryti vakar.....Nieko neiseina.Nebuna taip,kad galima butu nuo visu pabegti.Lieka pareigos jausmas seimai-paruosti pietus,nuprausti vaikus.....O rankos nekyla.Negaliu prisiversti.Ar tai reiskia,kad tampu savanaude piktybine egoiste?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Migliuke18
Migliuke18
Pradedantysis
visiskai ne,tai naturalu,ir man siuo metu rankos nekyla niekam,net tam ka labiausiai megau-megstu,nieko nesinori daryti,taip turbut turi buti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neiprastas
neiprastas
Pažengęs
Originally posted by: Elara

Ka daryti.Viskas taip atsibodo,vienintele paguoda-namai ir seima.Nebera jegu nei dirbti,nei galvoti,nei kazka veikti.Atrodo,kad uzsidaryciau namuose,uzrakinciau duris,isjungciau telefona,kad niekas neskambintu.....Kaip is tokios busenos issivaduoti?


geriau issivaduok dabar nes priprasi ir dar patiks.....buvo man sitaip , tai dabar daugiau iseinu is namu bendrauju ir panasiasi arba darbe kazka darau kad tik ne namuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
To Migliuke>>>Naturalu?Bet man gyvenime taip nera buve?Ar as trecdali gyvenimo gyvenau nenaturaliai?
To neiprastas>>>Va cia ir klausimas-KAIP???Nenoriu net i darba eiti,tiesa sakant nuo jo viskas ir prasidejo.Keleri metai be atostogu,be iseiginiu(na,isskyrus sekmadieni)Uzejo tokia apatija viskam,kad nebematau iseities....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neiprastas
neiprastas
Pažengęs
iseitis yra tik tu jos nematai ,,,pradek nuo paprasto bendravimo kaip ir cia forume,,,,jai butum beviltiska tai nebutum cia rasiusi,,ziureik i sviesiaja puse
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kulka
Kulka
Pažengęs
o tau bent darbas patinka? nes jei nuo jo viskas prasidejo, tai gal laikas pakeisti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emulea
Emulea
Patyręs
jei dirbi be atostogu savaime aisku kad jau viskas igriso
gali stogas pavaziuoti taip.reikia prasytis atostogu.
o seip as atsipailaiduoju gamtoje, kaime kur mazai zmoniu.nueinu i miska pasivaikstau pagalvoju apie viska.kaip sakant apsipalaiduoju.kartais isvis nieko negalvodama vaikstau.gryztu visa nauja tada.sviezia galva
Manau gal ir tau padetu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
pavasaris! Tokiu metu ir rudeni daznai prasideda visokios depresijos...
Gal vitaminu pagerk...,kai mane sitaip "prigriebia"...tai jonazoliu arbatos pageriu.... ir praeina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


S0N3X
S0N3X
Pažengęs
visu pirma tai taip, gal darbo pakeitimas butu i nauda, jej ta nlb galima padaryti (geras atlyginimas, dar kazkas tokio) tai gal prasyk iseiginiu, nes metai ar dveji me iseigiu normalesniu tai nzn kaip taip imanoma, o isvykt kur i kelione pasisemt jegu ar galu gale pailset bei pamatyt kazka naujo, manau tau tai butu isties i nauda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Surast turi tokia vieta ar uzsiemima, kuris isjungtu tave. As turiu ir tokia vieta - gamtoje ir uzsiemima - baseinas. Kitos iseities nezinau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
Originally posted by: Elara

To Migliuke>>>Naturalu?Bet man gyvenime taip nera buve?Ar as trecdali gyvenimo gyvenau nenaturaliai?

To neiprastas>>>Va cia ir klausimas-KAIP???Nenoriu net i darba eiti,tiesa sakant nuo jo viskas ir prasidejo.Keleri metai be atostogu,be iseiginiu(na,isskyrus sekmadieni)Uzejo tokia apatija viskam,kad nebematau iseities....


pabandyk paprasyt atostogu. persitempei tiesiog.
labai padeda aplinkos pakeitimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.28 08:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
To neiprastas>>>visada ziuriu i geraja puse,siaip esu optimiste,bet si syki,kad ir kiek ziuriu-nieko nematau.....
To Kulka>>>Darbas......Tikrai ne tai ko noreciau savo gyvenime,tiesiog gyvenu nedideliame miestelyje,o cia nelabai yra is ko rinktis,o ir atlyginima moka nepalyginamai geresni,nei kitur....Mielai ta darba pakeisciau,bet kad nera pasirinkimo.....
To SON3X & Emulea>>>Atostogu imti negaliu.Neduoda.Tiksliau duoda,bet tik popierines-pinigus sumoka,o dirbti vistiek reikia,nes daugiau nelabai yra kam....Mano specifinis darbas,ir siaip atsisedes nepadarysi-reikia praktikos,o naujo zmogaus pamainai nepriima,atseit nemato reikalo,nes as ir pati viska susitvarkau......
To sakura>>>Jonazoliu?Pabandysiu.Aciu.
To Belgas>>>Po 12-16 valandu darbo kasdien,uztenka fantazijos tik iki namu atropoti,ir vaikams valgyti paruosti,kad badu nenumirtu......Gal pasiimk tu mane i baseina....As ten tyliai nusiskandinsiu......
To neisaukleta>>>>>Nebent biuleteni nusipirkti....Labai jau neistatymiska ir negrazu,bet kitos iseities kaip ir nerandu..........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.28 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kosmeja
Kosmeja
Pradedantysis
Kai man buna tokia busena,as igeriu raminamuju,uzsidarau savo kambaryje,uzsiimu sau miela veikla,negaminu maisto,gerai issimiegu ir viskas "ale"gerai.Vaikai linksmi,vyras mielas ir as laiminga...Kitokiu budu man neisieina atsipalaiduoti,apsiraminti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai