Tema sukurta: 2011.02.07 19:40
1 2 Toliau Paskutinis
2011.02.07 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
nemanau, kad visiems riba ta pati.. man asmeniškai, antra pusė yra tas žmogus, kuris myli, linki tik geriausio, puikiai jaučia mane, gerbia, supranta, palaiko.. tokiu atveju, nežinau, ką galėtų pasakyt ar padaryt per daug
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Kai liepia ištraukti šaukštelį iš puodelio,kai geri kavą. Kai esi išvažiavusi į vakarėlį, ir jis skambina kas 2h. Kai aiškina, jog aš ne vegetarė, jei valgau kiaušinius. Kai atvažiuoja prie vietos, kur aš repetuoju ir laukia valandą, nors nieks jo neprašė ir žino, jog repeticijos yra tik mano gyvenimo dalis. Kai stumia mane į savo butą, nes privalau susipažinti su jo tėvais. Kai kelia nuotraukas su "nasosais" ant kaklo,kad kiti žinotų. Kai sako, kad aš nusirisiu, nes jį palikau.
Hm. Tikrai nesutapom.)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Kai įsivaizduoja, jog būdama su juo nebegaliu turėti jokio asmeninio gyvenimo, kai laiko savo nuosavybe.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Sunku ir įsivaizduoti... Jeigu būtų kažkokių veiksmų iš "per daug" serijos - kažin ar santykiai toliau vystytųsi... Mano visi telefonai-emailai ir net banko sąskaitos jam prieinami, man jo - taip pat, bet nešauna į galvą šniukštinėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aš irgi abejoju, kad ta riba yra kažkokia konkreti - žmonės skirtingi, ir skirtingai kiekvienam reikia privačios erdvės. Gal kiek nustebina, ką veikia skirtingi šiuo klausimu žmonės kartu, nes čia tas skirtingumas per daug erzinantis, kad būtų toleruojamas. Kartais paklausau, kad kitose porose vyras nustatinėja, kaip moteriai rengtis, o ji - kiek gerti. Na, komedijos. Aš pati santykiuose palieku daug erdvės veikti žmonėms, kaip nori, tikiuosi to ir iš kitų - atitinkamus žmones ir renkuosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Ggundiux rašė:

kaip jums atrodo kada vaikinas/mergina jau per daug kisa savo trigrasi


Kas tas trigrašis?
Per daug kišasi, kai pradeda reikalauti, jei tai nėra nusikaltimas. Pavyzdžiui, kad pasakytų būtinai, kur antra pusė buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Daug žinosi - nespėsi pasent.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Jei jis: landžiotų po mano telefoną, piniginę, rankinę; jei skaitytų laiškus skirtus tik man, jei jis nuolat klausinėtų "kas skambino?", jei jis nuolat nurodinėtų kur ką reik paremontuot mano namuose, jei dažnai kritikuotų mano mamą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
nemanau,kad ''meileje'' gali buti kazkas kaip perdaug kisasi.. Aisku buna visko,bet vargu ar reikia pykti jei zmogus domisi kur eini, kada grysi ir pan.. Nereikia uzsipulti,kad tai tavo gyvenimas ir pan.. Juk gyvenimas,tai bendras..

O jeigu pradedi skirstyti Mano, Tavo.. Ir atmeti ''musu'' .. tai gal ir santykiuose but nereik, gal tada jums reikia ''open relationship'' :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Ggundiux rašė:

Red rašė:



Jei jis: landžiotų po mano telefoną, piniginę, rankinę; jei skaitytų laiškus skirtus tik man, jei jis nuolat klausinėtų "kas skambino?", jei jis nuolat nurodinėtų kur ką reik paremontuot mano namuose, jei dažnai kritikuotų mano mamą.




o jei tarkim kasdien kas ~ pora val. siuntinetu sms'us?


tai čia dar nieko, man daug blogiau buvo... :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Dėl tų žinučių tai irgi kartais užknisa... Kai rašo kas kažkiek minučių net gi ne valandų ir jeigu neatrašai, tai tada klausia kodėl užpykai Nors jeigu visiškai nerašo ir nesidomi, tai irgi nėra gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
buves draugas atrode,kad nori ir yra nepatenkintas jei as neatrasau sms ar skype,zodziu nebunu online visa diena. o dar yra buve,kad butinai reikejo greit pirkt nauja kompa(del darbo,mokslu),nes senas uzsilenke nepataisomai, ir buvo riboti finansai, tai baisiausiai ispeike mano pasirinkima,neturejo jokiu argumentu kodel blogas, sake,kad pasitaupyk geresniam - brangesniam, nu tai irgi kaip is subines tokie patarimai, kas man is tokio patarimo. ir kame cia nupiesi gero norejima? mylejima ar dar kazka? kaip ir su tuo persekiojimu, kada grisi, narsyma po daiktus ir tt. . dar yra buve,kad reikia perksikraustyt ieskau nauju zmoniu su kuriais nuomotis buta nu ir atsiranda is jo puses kazkokie reikalavimai butui, mano naujam kambariui bei sugyventiniam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
kas 2 val tai cia nera blogai, paprastai pasitaiko sms rasinetoju,tai jie kaip galima dazniau raso ir ne po viena smsa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Nikė rašė:
Nors jeigu visiškai nerašo ir nesidomi, tai irgi nėra gerai.


apsispreskit :D

whocares rašė:
kazkokie reikalavimai butui, mano naujam kambariui bei sugyventiniam


o kodel drauge negyvenat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
RavinRabbit rašė:
Nikė rašė:
Nors jeigu visiškai nerašo ir nesidomi, tai irgi nėra gerai.

apsispreskit

Turi būti aukso viduriukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Ggundiux rašė:

Red rašė:
Jei jis: landžiotų po mano telefoną, piniginę, rankinę; jei skaitytų laiškus skirtus tik man, jei jis nuolat klausinėtų "kas skambino?", jei jis nuolat nurodinėtų kur ką reik paremontuot mano namuose, jei dažnai kritikuotų mano mamą.

o jei tarkim kasdien kas ~ pora val. siuntinetu sms'us?

Jetau kaip nemėgstu sms`ų. Imk ir paskambink kartą. Nervintų aišku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Jei skaitytų mano laiškus, sms, jei landžiotų į rankinuką, jei aiškintų kuo ir kaip man apsirengt, jei lįstų į mano ir mano draugių reikalus, jei kištųsi į mano darbinius reikalus...jei pasiūlytų analinį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ggundiux rašė:
kaip jums atrodo kada vaikinas/mergina jau per daug kisa savo trigrasi


Tada, kai pasijauti spaudžiama į kampą. O kada tai vyksta, priklauso nuo atskiro žmogaus, nes ne visiems reikia vienodos asmeninės erdvės.
Jeigu blogai jautiesi, taip ir pasakyk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
del to ir kitu dalyku ir negyvenam,negyvensim ir nesusitiksim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.08 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
came rašė:

Kai liepia ištraukti šaukštelį iš puodelio,kai geri kavą. Kai esi išvažiavusi į vakarėlį, ir jis skambina kas 2h. Kai aiškina, jog aš ne vegetarė, jei valgau kiaušinius. Kai atvažiuoja prie vietos, kur aš repetuoju ir laukia valandą, nors nieks jo neprašė ir žino, jog repeticijos yra tik mano gyvenimo dalis. Kai stumia mane į savo butą, nes privalau susipažinti su jo tėvais. Kai kelia nuotraukas su "nasosais" ant kaklo,kad kiti žinotų. Kai sako, kad aš nusirisiu, nes jį palikau.

Hm. Tikrai nesutapom.)


Gal paaiškink man jaunam šitą vietą :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai