Santrauka: Ką daryti?
Tema sukurta: 2009.08.28 18:43
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2009.08.28 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aquafresh
Aquafresh
Pradedantysis
Būna tokių moterų,kurių vaikinus ar vyrus nuvilioja kita.Tarkim,aš irgi atsidūriau tokioje situacijoje.Draugaujame apie metus,labai mylim vienas kitą,bet pradedu abejoti jo jausmais todėl,kad atsirado kita mergina-mano vaikystės draugė(!) iš pradžių aš juos supažindinau,viskas buvo ok,nieko blogo nemačiau,bet po kiek laiko pastebiu,kad jie sutaria vis geriau.Bijau kad tai nepasibaigtų mudviejų skyrybomis.Ką daryti,kad vaikinas nepasuktų kairėn?Ir kaip apie tai užsiminti draugei,kad vyksta kažkas ne taip?prašau,padėkit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philas
Philas
Pradedantysis
Jeigu jis tau tikrai jaucia siltus jausmus, na tarkime myli tave, tai jis tikrai nepasuks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


finjita
finjita
Naujokas
Atvirai apie tai pakalbėk su draugu ir drauge: iš pradžių su kiekvienu atskirai, o po to visi kartu trys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Tiesiai šviesiai be baimės viską draugei klok, kol šaukštai dar ne po pietų. Negalima taip palikt. Ir bijot čia nėra ko, nebent tavo baimė stipresnė už tai, ką jauti tam bernaičiui...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maraja1
Maraja1
Pažengęs
jautiesi nepilnaverte jei taip mastai? daugiau pasitikejimo savimi ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Aquafresh rašė:
Būna tokių moterų,kurių vaikinus ar vyrus nuvilioja kita.Tarkim,aš irgi atsidūriau tokioje situacijoje.Draugaujame apie metus,labai mylim vienas kitą,bet pradedu abejoti jo jausmais todėl,kad atsirado kita mergina-mano vaikystės draugė(!) iš pradžių aš juos supažindinau,viskas buvo ok,nieko blogo nemačiau,bet po kiek laiko pastebiu,kad jie sutaria vis geriau.Bijau kad tai nepasibaigtų mudviejų skyrybomis.Ką daryti,kad vaikinas nepasuktų kairėn?Ir kaip apie tai užsiminti draugei,kad vyksta kažkas ne taip?prašau,padėkit.

Ka daryti ? Buti tokia, kokias vaikinai (jei normalus) retai palieka - zavia ir savim pasitikincia, neverkslenancia del nieku ir nedrebancia is baimes, kad vaikinas nepaliktu.
O jei nenormalus ar taves nemylintis - vistiek nesulaikysi, tik prarasi savigarba bandydama. Tad patikek - neverta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Pirmiausiai patarciau pasikalbeti su drauge. Jei ji nuosirdi ir geranoriska drauge, turetu suprasti, kad jokiu artimu draugysciu su tavo vaikinu negali buti, ypac zinant, kad tau del to neramu. Pakalbek ir ziurek, ar pasitrauks jam akiu. Jei vaikinas dar nera jos isimylejes, jai pasitraukus jis neturetu to labai pastebeti ir stebetis del to. Buvo, nera - juk tai tik viena is tavo draugiu. Bet jei ims klausineti ir nerimauti, tuomet jau reiketu susirupinti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dėmėtoji
Dėmėtoji
Pradedantysis
Philas rašė:

Jeigu jis tau tikrai jaucia siltus jausmus, na tarkime myli tave, tai jis tikrai nepasuks


Nieko gyvenime negalima garantuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Maraja1 rašė:

jautiesi nepilnaverte jei taip mastai? daugiau pasitikejimo savimi ;]


Kas iš to pasitikėjimo, vis tiek jeigu tarp jos vyro ir jos draugės kažkas yra tam nesukliudysi.
Nebent tą draugę pakastum kur miške (neduok Dieve) tuomet jam neliktų kitų moterų tik gerb. temos autorė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
Vaikinas yra vaikinas. Draugė yra draugė. Mane labai stebina tokie "pasimatymai" aš, mano vaikinas ir mano geriausia draugė.
"Mes ją pasikvietėm kartu, nes jai buvo liūdna VIENAI" Nuo to viskas ir prasideda.. O vėliau nesistebėkit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Dėmėtoji rašė:
Philas rašė:
Jeigu jis tau tikrai jaucia siltus jausmus, na tarkime myli tave, tai jis tikrai nepasuks

Nieko gyvenime negalima garantuot


Na bet aš galėčiau garantuoti visu 100%, kad jeigu myliu, tai niekada negalėčiau išduoti jos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Exitium rašė:

Vaikinas yra vaikinas. Draugė yra draugė. Mane labai stebina tokie "pasimatymai" aš, mano vaikinas ir mano geriausia draugė.

"Mes ją pasikvietėm kartu, nes jai buvo liūdna VIENAI" Nuo to viskas ir prasideda.. O vėliau nesistebėkit.


Kai kurioms vyras tarsi eksponatas. Ir kaipgi tu jo neparodysi geriausiai draugei? Tegu miršta iš pavydo, aš turiu, o tu ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Aquafresh rašė:
Būna tokių moterų,kurių vaikinus ar vyrus nuvilioja kita.Tarkim,aš irgi atsidūriau tokioje situacijoje.Draugaujame apie metus,labai mylim vienas kitą,bet pradedu abejoti jo jausmais todėl,kad atsirado kita mergina-mano vaikystės draugė(!) iš pradžių aš juos supažindinau,viskas buvo ok,nieko blogo nemačiau,bet po kiek laiko pastebiu,kad jie sutaria vis geriau.Bijau kad tai nepasibaigtų mudviejų skyrybomis.Ką daryti,kad vaikinas nepasuktų kairėn?Ir kaip apie tai užsiminti draugei,kad vyksta kažkas ne taip?prašau,padėkit.

kito zmogaus nuvilioti neimanoma,jeigu jis ats to nenori...ir nedaryti nieko...nei drauge,nei vaikinas,nera tavo nuosavybe ir sprendimus gali priimineti patys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
xi xi. O vėliau atvirkščiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
gal be reikalo jaudinies... o siaip as tavo atveju paerzinciau ir drauge ir vaikina, tipo "o kaip cia viens i kita ziurit" ir pan... daznai is tokiu erzinimu paaiskeja tikroji situacija. nes siaip nesunku apsigauti. jei vaikinas ir drauge bendraujantys zmones, tai kazin ar jie ten krito viens kitam i aki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
aaaaaaaaaaaab rašė:

gal be reikalo jaudinies... o siaip as tavo atveju paerzinciau ir drauge ir vaikina, tipo "o kaip cia viens i kita ziurit" ir pan... daznai is tokiu erzinimu paaiskeja tikroji situacija. nes siaip nesunku apsigauti. jei vaikinas ir drauge bendraujantys zmones, tai kazin ar jie ten krito viens kitam i aki.


Jai tik ir trūksta dar pradėt užsiimt žaidimais. Jeigu tarp jų kažkas iš tikrųjų yra tai tik laiko klausimas kada ją mes per bortą, taig žaist nėr prasmės, kaip sakaiu geriau draugę į kokį mišką nusivežt, dėl šventos ramybės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lialka
Lialka
Pradedantysis
Manau turi duoti zmogui laisve ir pamatysi, ka jis pasirinks...kaip sakoma ten tiksliai nepamenu paleisk jei sugris reiskia tavo...ta prasme negalima varzyti kistis ar kazkas panasaus prievarta zmogaus neislakysi...tuomet tiek jis tiek tu busit nelaimingi...nei vienam zmogui nepatinka tupeti narve...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pypsiukelis
pypsiukelis
Meistras
tai aisku zaist neverta,laikas isspres viska.

p,s.o tau tai turbut miske patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
pypsiukelis rašė:

tai aisku zaist neverta,laikas isspres viska.


p,s.o tau tai turbut miske patinka


Miškas mano antri namai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarinė
vasarinė
Pažengęs
Neturėk draugių, nenuvilios. Bet kuo labiau erzinsies, tuo bus blogiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai