Tema sukurta: 2009.08.31 15:40
1 2 Toliau Paskutinis
2009.08.31 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arbuzine
Arbuzine
Pradedantysis
Kuo užsiimate, kai važiuojate autobusu ar traukiniu, ar automobiliu? Aš klausausi muzikos, o jei keliauju su pussesere, tai su ja plepu. Niekada užmigti kaip kiti per kelionę. Nebent naktį tenka važiuoti, bet ir tada labai sunkiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ignut
Ignut
Pradedantysis
Truputuką paskaitau, nes jei ilgiau pradedu - pykina, klausau muzikos, miegu, šnekuosi, žaidžiam kortom kartais, šneki telefonu, rašai sms'us. Viską, kad tik nebūtų nuobodu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
"super" tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
muzika, video iš atitinkamu įrenginių, knyga, arba PSP visada išgelbėja nuo nuobodžiū kilomterų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Arbuzine rašė:

Kuo užsiimate, kai važiuojate autobusu ar traukiniu, ar automobiliu? Aš klausausi muzikos, o jei keliauju su pussesere, tai su ja plepu. Niekada užmigti kaip kiti per kelionę. Nebent naktį tenka važiuoti, bet ir tada labai sunkiai.


1) Autobusu - miegu
2) Traukiniu - paprastai nevažinėju. Jei važiuočiau - šnekėčiau su draugais/drauge, arba miegočiau
3) Lėktuvu - pirmą kartą akis išpūtęs nuo lango neatsitraukiau. Atgal skrendant jau teko ir pasnaust kažkiek. Ateity jau neabejoju, kad miegočiau
4) Automobiliu - deja, tenka vairuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Autobusu važiuojant muzikos klausau, na o automobilį vairuojant nieko ten nenuveiksi, irgi muziką pasileidi, kad kelelis neprailgtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Kažkada tekdavo traukiniu į darba pusvalandį važiuoti, tai megzdavau arba skaitydavau. Iš Vilniaus į Palangą lėktuvu gal metus laiko kas savaitę skrisdavau apie 30-40 min (nebepamenu), tai per oro duobes visi džiaugdavomės, kad ne kiekvieną kartą pykina su nemaloniais rezultatais. Na, o per 3-5 valandų skrydžius tai kaip kada - skaitau, žvalgausi per iliuminatoriu, jei pavyksta prie lango atsisesti, o kartą pavyko ir panerti vąšeliu, nes buvau pamiršusi vąšelį rankinėje,o muitininkai nepastebėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
masina miegu,mane visalaik migdo...autobusu ir traukiniu nevazineju...lektuvu tik karta teko,ir man tai buvo didziausias kosmaras,nemiegojau,nes lektuvas i sukuri papuole,o vietoj nebuvo laisvo nusileidimo tako,ratais skraide,tai siaubingai pykino..ir zinoma,dar svarbu,kas vaziuoja su masina,nes kiti kaip vaziuoja,tai ne velnio ten neuzmigsi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


delta
delta
Meistras
Mėgstu žiūrėti pro langą,šiaip labai patinka savotiškas relaxas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lenciugs
lenciugs
Pažengęs
masina-dazniausiai vairuoju, tai galima sakyt pro langa ziuriu ; o visais kitais tai arba skaitau arba muzikos klausau, kartais filma pasiziuriu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tyliai
Tyliai
Pradedantysis
Kai vazinedavau autobusu,tai visada klausydavausi muzikos ir miegodavau, lektuve visada miegu, o kadangi automobili paciai vairuot dazniausiai reikia, tai pamiegot jau nebeiseina, tai klausausi muzikos, o jeigu ne viena vaziuoju, tai plepu siaip labai patinka vazinet automobiliu nakti, bet ne paciai uz vairo, klausytis muzikos, labai gerai tada atsipalaiduoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kelionė- mano kasdienybė. Klausausi muzikos, miegu, skaitau žurnalą, knygą, konspektus, plepu su pažįstamais, tiesiog žiūriu pro langą ir svajoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirma
Pirma
Pradedantysis
Aš tai dažniausiai klausau muzikos, žiūriu pro langą ir svajoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
Autobusu - jei viena tai skaitau, nors nerekomenduojama, sprendžiu galvosūkius ir pan., o jei su kompanija tai visokiausios veiklos būna pilna: ilgesnėse kelionėse net su šokiais
Traukiniu - miegodavau, kadangi važinėdavau dažniausiai naktį
Lėktuvu - dažniausiai skaitau
Automobiliu - dažniausiai vairuoju, tad nelabai ką ir nuveiksi, tik pasiklausysi muzikos, o jei su kompanija dar gali paplepėti, jei būna nemiegančių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


draugute
draugute
Pradedantysis
Rasau sms, skaitau knyga, sprendziu kryziazodzius, ziuriu tv, narsau su pc, snekuosi, miegu, klausau muzikos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tylizvaigzde
tylizvaigzde
Pradedantysis
Autobusais megstu vaziuot,nes labai idomu stebet zmones.Patys idomiausi vazinejasi autobusais.
Kai vaziuoju automobiliu-dainuoju.
Traukiniu-skaitau.
Lektuvu-meldziuosi arba medituoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.01 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Natalia
Natalia
Pažengęs
Autobusu dazniausei miegu, klausausi muzikos, skaitau .,,,,bet viena kart vaziavau is kauno i vilniu tai miegojau, o kai greit sustabde net nugriuvau is sedynes
Kai mane veza kazkas tai dazniausei kalbu nes jei skaitau, klausausi muzikos tai mane pykina nzn kodel man taip
Su traukiniu tai kazka i pievas galvoju, skaitau, klausausi muzikos...
Lektuvu dazniausei labai skauda galva ausis dazniausei miegu jei trumpi skrydziai, o jei ilgi tai plepu.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.02 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alinute
Alinute
Pradedantysis
Autobusu negaliu vaziuot i tolimesne kelione, nes man labai negera buna.
Traukiniu kai anksciau vaziuodavau, tai muzikos klausydavau ir kryziazodi spresdavau....
O jei masina, tai stengiuos nemiegot, jei kur nors vaziuojam i nezinoma vieta, o jei i zinoma, tai tada kalbu su vyru, klausomes muzikos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.09 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dokeris
Dokeris
Pradedantysis
Miegu arba klausau muzikos na arba dar su draugų kompanija pašneku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.11 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


l0
l0
Didmeistris
as tia miegu klausau muzikos zaidziu kortom...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai