Tema sukurta: 2007.09.29 23:27
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2007.09.29 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
nieks nesusimastė,kodėl įvyksta tie nuėjimai kitur? Gal mes kažko nepadarėm,kad taip neįvyktų?(dziedas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.29 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
galiu pasakyti is savo patirties,kodel as i kaire nuejauer 9menesius draugystes neturiu nei vieno grazaus prisiminimo su juo, negirejau nei vieno grazaus zodzio, niekada negirdejau jog jis mnaes pasiilgo, jam neitikio mano juokas, eisena, rubai, net juokas.man reikejo to vyrisko svelnumo, man reikejo kad jis pane priglaustu, kad pasakytu ka nors svelnaus, bet kadangi to is jo nesulaukiau, nuejau i kito glebi.ten pasijutau geidziama, mylima, trokstama, issiilgta.pajutau nuosirduma, vyriska siluma.nesakau, jog tai buvo gerai.reikejo pirmiau issiskirti su vaikinu, jeigu manes kazkas netenkino musu santykiuose, o tik tada eiti pas kita.bet kiekvienas klysta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.29 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ragany
Ragany
Patyręs
nesusimasto,gal todel,kad tiesiog bijo suprast,koks esi netobulas,o to tobulumo iesko visi. Bet zmogus,yra zmogus,niekur nera to tobulumo. gali tik paanalizuot priezastis,kodel taip nutiko. Aisku,nemanau,kad iskart turetu but skyrybu peilis,tai labiau santykiu namo plytos iskritimas,reiktu ieskot budo,kaip nauja plyta ikist,kol namas nesugriuvo. O nuejimas kazkur i sona butent ir rodo,kad kazkur atsivere spraga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.29 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
karatsi kai santykiai nusistovi viena pusele uzmiega ir nesistengia nieko keist o kita nori tobulet ir pasijunta viena ir atstumta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Na ir ka tada tobulejimo vardan nuveikia ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
tada iesko, kas gali paguost ir suprast...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 01:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zanafriske
zanafriske
Pažengęs
as negaliu eiti i kaire.. man sazine neleidzia.. kartais buna tokiu painiu situaciju,bet vis tiek lieku istikima...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Pritariu katytexx

Bet kartais būna, kad kita pusė ne tik užmiega-ne, ji budri, bet budri ne savo pusei, o kitiems ir ta antroji pusė lieka viena.
Arba vienas galvoja-apsiženijau, tai dabar viskas tvarkoj ir niekur kitas nesidės.Tada ir daro kas patinka arba ko nereikia.

Čia variantų tokių yra.Ir kaip sakoma nėra priežasties be priežasties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
Santuoką suprantam skirtingai: moterys tikisi,kad po vestuvių pakeis vyrą,o vyrai tikisi,kad moteris nepasikeis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
gal ir taip
bet aš tikėjausi ne jį pakeist-o sukurti tikrą, normalią šeimą ir joje laimingai gyventi:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 09:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
To paties visi tikimės,bet laikas ir buitis užmuša visus jausmus,nebelieka romantikos ir šilumos...
Maniškė,jau beveik ex,atšalo tiek,kad net išėjo miegot į kitą kambarį. 4 metus prakentėjau,bet juk esu gyvas,dar nemiręs dziedas,tai ir atsirado nauja meilė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
teisingai
Daug kas jausmus užmuša, maniškis labai pasikeitė po vaiko gimimo-tiesiog rujot pradėjo.Sako tu vaikui daugiau dėmesio skiri.O buvo tikrai ne taip-aš su vaiku visą dieną, o vakare laukdavau jo su šilta vakariene.darydavau viską, kad tik abu galėtumėm pasikalbėti, pabūti kartu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
Po dukros gimimo,mūsų šeima tik sustiprėjo,vakarais,užmigus vaikui,sedėdavom ir planuodavom ateitį,svajodavom...Viskas pasikeitė po metų,kai žmona išėjo į darbą.Prasidėjo priekaištai,kad esu nevykėlis,kad negaliu išlaikyt šeimos,kad jai reikia dirbt ir ji labai pavargsta.Tuo metu dirbau pamaininį darbą,o ir mokiausi magistraturoj.Tarp pamainų buvau su vaiku,net po naktinių pamainų nekviesdavau močiučių,pats prižiūrėjau.Tai nenuostabu,kad jai grįžus po darbo,nors kažkiek laiko skirdavau sau,o ji suprato tai,kaip kažkokį nutolimą...Nebepadėjo ir pokalbiai,susidarė toks įspudis,kad manęs negirdi,ar nenori girdėti...O visiška katastrofa atėjo,kai žmona perėjo dirbt kitur ir gaudavo didesnę algą negu aš.Nebuvo vakaro,kad nesukeltų barnio,kabinėdavosi dėl kiekvienos smulkmenos...Juokingiausia šioj mano istorijoj,kad,kai pasakiau,kad taip toliau nebegaliu gyvent ir noriu skirtis,ji taip ir nesuprato kodėlViskuo apkaltino mano meilę,nors ji atsirado daug vėliau,nei nusprendžiau skirtis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
P.S. Nepadėjo ir tai,kad gyvenam nuosavam name,kad perėjau dirbt kitur ir gaunu vos ne dvigubai daugiau negu ji.Moralas toks,kad kai kuriom moterim,negalima leist pasijust pranašesnėm už vyrus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 10:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Ne kas
Tiesiog sunku rasti tą aukso vidurį
Gal tas nenoras suprasti kitą pusę, ar pinigai keičia žmogų(tuo įsitikinus seniai), bet kad vyksta nesusikalbėjimai-tai taip
Mano situacija baisesnė, ir pasakot reikėtų ilgai ir nuobodžiai, nes tai truko palengva ir kas dien vis daugiau ir daugiau.
Kai kelis kartus išėjus nuo jo, padaviau skyrybom, jis mane norėjo užmušt.jam pykčio protrūkiai būdavo tokie siaubingi, kad geriau nesipainiot po kojom.O ypač kai padaro gramą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
jei man kas duotų tokį vyrą, kuris taip rūpintusi šeima

iš dalies jau pavargau būti stipri.Noriu, kad kas nors būtų šalia ir už mane stipresnis ir protingesnė.Tiesiog noriu būti silpna ir mylima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
Nesu be nuodemių Šermukšne,neišnykę dar tokie vyrai, tai kad ieškantiems-dangus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Oi kad ačiū dziedai

Visi mes nuodėmingi

Jei ir aš būčiau auksinė-tai gal būčiau kentusi tas visas jo kvailiones

Bet ir aš nekenčiau, tiesiog trenkiau durimis ir išėjau pas tėvus.O tada buvo visko
Visokių vyrų, nuotykių, blogybių ir visko.... Kaip sakau-nutrūkau kaip nuo lenciūgo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
Originally posted by: zanafriske

as negaliu eiti i kaire.. man sazine neleidzia.. kartais buna tokiu painiu situaciju,bet vis tiek lieku istikima...


niekada nespjauk i sulini is kurio gali tekti gerti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.30 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
čia tai tiesa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai