Tema sukurta: 2012.06.30 14:12
2012.06.30 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


orbital
orbital
Naujokas
Sveiki visi,tiksliai dar nežinau ką rinktis bet manau tai bus biomechanika arba telekomunikacijos (abudu VGTU),aišku buvo visokiu kitu minčių kaip ekonometrija,pastatu energetika ar matematika ir jos taikymai (čia VU),bet pirmos mane labiau domi.Ką patartume pirmu numeriu rašyti?Kuri perspektyvesne?Laukiu jusų nuomonių :),bei ačiū už atsakymus :cool;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.02 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
rinkis ką tu nori. dažnai žmogus klausdamas patarimo žino, ko nori, bet nori, kad kas nors jam padėtų įsitinkinti ar tikrai teisingai jis galvoja. kiek man patarinėjo dėl mokslų, aš niekad nesirinkau pagal tai, ką man sakė ir kokio persperktyvumo bus mano specialybė, nes, kažkaip, norėčiau dirbti tai, ką man patinka veikti ir eiti ne į darbą, o tarsi į šventę.
deja, bet dėl specialybių patarti negaliu, nes nelabai jų žinau ir nežinau žmonių stojančių į tas specialybes. pasidomėk, o jei jau žinai, tai dar geriau, ką po to galėsi dirbti pabaigęs vieną ar kitą specialybę. taip žinosi kuri perspektyvesnė Lietuvoj ar užsienyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.02 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Žinios be ambicijų bevertės yra, nesvarbu ką pasirinksi, geriau galvok, pagal kurią specialybę dirbt galėtum iki grabo lentos, nes kartais įsivaizdavus tą patį darant bent po penkių metų, noras dingt pradeda, o jau turint patinkančią specialybę jau fantazijos reikalas tik save realizuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.02 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Reikia rinktis tai, kas arčiau širdies, nes paskui verksi, kai reikės kimšt į galvą neįdomią teoriją. Nors taip ar taip verksi VGTU studijuodamas Čia negąsdinu, tiesiog nusiteik iš anksto rimtam darbui.
P.S. Dažnai žmonės galvojau "ai rinksiuos tai, kas sekėsi mokykloj", bet taip pat dažnai tie dalykai, kurie sekėsi mokykloj, nėra patys mėgstamiausi, tad neužlipk ant šito grėblio. Man matematika gerai sekėsi, bet kai pagalvoju, jei būčiau stojęs į matematiką... :X
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.02 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
tai tos mintys keisis ne tik dabar bet ir vėliau studijuojant - ką čia veikiu, ar tikrai to noriu ir t.t. čia jaučiu į tokius retorinius klausimus tik reali darbo patirtis pasakys kas ir kaip.. o jei šiaip į specialybes tavo paminėtas žiūrėt, tai biomechanika skamba įdomiai, net nežinau kas čia tai gal nauja kokia šaka.. Na pastatų energetika gal ir nieko, kitos tai tokios siaurokos sritys atrodo jei žiūrėt iš darbo rinkos pusės (na čia mano akimis)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai