Tema sukurta: 2011.01.05 11:03
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.01.05 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


julelyte
julelyte
Naujokas
Būtų įdomu sužinoti ir vaikinų nuomonę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
27 metu ir tokias temas kuri? Tikrai maniau, kad cia kazkokia paaugle klausia. nemanau, kad cia tavo pirmas vaikinas. Prisimink ka kitiems dovanojai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
julelyte rašė:
Būtų įdomu sužinoti ir vaikinų nuomonę.

O tai mėnesis - čia proga šventinė ?

Jei jau labai nori pažymėt tą progą, tai gali padovanot save seksualiame įpakavime, jei kartais dar to nepadarei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
O ka man padovanot penkiu metu proga sausio 18?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Empirio rašė:
O ka man padovanot penkiu metu proga sausio 18?

Pasipiršk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


julelyte
julelyte
Naujokas
Na matau kad tikrai ne cia kreipiausi, norejau patarimo, nes tikejausi kitokio poziurio ir minciu, gal didesnio isradingumo nei mano,o gavau kazkokiu nepatenkintu personu kvailus pasisakymus. Dekoju. galit uzdaryti tema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
gal ir neblogai butu, tik dar palauksiu truputeli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
julelyte rašė:

Na matau kad tikrai ne cia kreipiausi, norejau patarimo, nes tikejausi kitokio poziurio ir minciu, gal didesnio isradingumo nei mano,o gavau kazkokiu nepatenkintu personu kvailus pasisakymus. Dekoju. galit uzdaryti tema.


Kojines padovanok, as kaledu proga gavau :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
julelyte rašė:
Na matau kad tikrai ne cia kreipiausi, norejau patarimo, nes tikejausi kitokio poziurio ir minciu, gal didesnio isradingumo nei mano,o gavau kazkokiu nepatenkintu personu kvailus pasisakymus. Dekoju. galit uzdaryti tema.

Problema tame, kad tu įsivaizduoji, jog mėnesis padraugavimo yra čia jau labai kažkas ypatinga. Ką, gal pirmas kart per 27 metus (jei iš vis tikrą amžių nurodei anketoj), kai pavyko mėnęsį ištempt ?
Mažiau seilėtis dėl progų reikia ir daugiau dėmesio pačiam žmogui skirti. Nes kitaip greit ateisi klausti, ką padovanoti išsiskyrimo po dviejų mėnesių proga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
aš tai iš viso nedovanoju progom.. na, negaliu kažko dovanot vien dėl to, kad kažkokia data reikšminga.. padovanoju tuomet, kai noriu.. šiaip.. netikėtai..
o mėnesio proga? pffff.. galima nebent kartu pavakarieniaut( pačiai pagaminus).. bet ir tai.. tai tik mėėėėnuo.. ir pusmetis man ne proga.. metai gal gal va jau ir proga.. bet nežinau kam taip sureikšmint, seilėtis..ypač jei net nėra pačiai idėjų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Empirio rašė:

gal ir neblogai butu, tik dar palauksiu truputeli


kad 5 metai labai gražu ir daug :) dešimtmečio laukti nebūtina :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
As dar nesubrendes santuokai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Aš mėnesio proga nieko nedovanočiau, bet ir šiaip draugystės metinių nešvenčiu. Jei norisi švęsti, tai geriau kaip nors tą dieną ypatingiau praleisti, negu dovanoti kokį nors niekutį.

Truputį ne į temą, bet pvz, kaip vyrai prisimena tas metines. Vieno draugo paklausiau, kiek laiko jis su savo mergina draugauja. Gavau atsakymą: "Oi, ilgai. Da h**a"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Empirio rašė:

As dar nesubrendes santuokai


tai nereikia vestuvių, čia tik pasipirši :D pažadėsi, kad būsi jos vyru.. kažkada :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
kas per romantika cia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
invazija rašė:

Empirio rašė:



As dar nesubrendes santuokai




tai nereikia vestuvių, čia tik pasipirši :D pažadėsi, kad būsi jos vyru.. kažkada :D


aaa, nu jo, o as pamaniau.... :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žebenkštė
Žebenkštė
Meistras
Maloni rašė:

Truputį ne į temą, bet pvz, kaip vyrai prisimena tas metines. Vieno draugo paklausiau, kiek laiko jis su savo mergina draugauja. Gavau atsakymą: "Oi, ilgai. Da h**a"



Čia ne vien vyrų pregoratyva... Turiu kelias pažįstamas merginas, kurios irgi panašiai atsakytų (na gal tik be tų žodžių, kurie reikalauja žvaigždučių :D )

Matyt sentimentalesni žmonės labiau tai sureikšmina ir stengias kiekvienai progai suteikt datas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nana123
nana123
Pažengęs
Tikrai nieko nedovanoju nei menesio,nei puses metu proga.Tarkim metiniu proga suorganizuoju ka nors ypatingo,o siaip kartas nuo karto surengiu kokia nors staigmenele.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Kalbėti moka dauguma, klausytis retas.
Klausimas buvo ką padovanoti mėnesio draugystės proga. Tai ir komentuokit į temą arba patylėkit. Autorė neprašė jos vertinti. Ech, lietuviai lietuviai...
Mažą, gražią smulkmenėlę, geriausia rankų darbo. Bet aš ne ekspertė dovanų srityje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.05 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Red rašė:
Kalbėti moka dauguma, klausytis retas.
Klausimas buvo ką padovanoti mėnesio draugystės proga. Tai ir komentuokit į temą arba patylėkit. Autorė neprašė jos vertinti. Ech, lietuviai lietuviai...
Mažą, gražią smulkmenėlę, geriausia rankų darbo. Bet aš ne ekspertė dovanų srityje.

Tai, anot tavęs, jei žmogus paklaus kaip čia geriau pasikarti - tai turime paaiškint koks mazgas labiausiai tinka, prie kur geriausia jį rišt ir kuriose ūkinėse prekėse virvės ir muilas pigiausi ?
Tikrai ne ekspertė, nes kaip vaikinas galiu, pasakyt, kad dauguma tų smulkių dovanėlių - tik resursų švaistymas. Visokie dzingaliukai, pakabukai, statulėlės - tai daiktai, kurių dėka namie tenka įkurti dovanėlių kapines. Nori nudžiugint vaikiną - padovanok ką nors praktiško. Tik ne kas mėnesį eilinio mėnesio proga

Užknisa tikrai tų visų datų minėjimas. Mėnesis draugystės, namie laikomo triušelio 2-asis gimtadienis, kitos dar prisigalvoja visokius su mėnesiais nesutampančius skaičiavimus - savaitėmis ar dienomis... Viešpatie švenčiausias, neturit jūs ką veikt ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai