Tema sukurta: 2013.04.06 16:11
1 2 3 Toliau Paskutinis
2013.04.06 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasxx17
Tomasxx17
Pradedantysis
ką manot apie tokius "draugus" kurie atsimena jumis tik tada kai reikia kažko iš jūsų, ar kitaip tariant tik pasinaudoja jumis? o kai padarai jiems kažką gerą, jie užmiršta jus ir niekur nepasikviečia kartu, kaip jums tokie žmonės?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O aš maniau, kad visi turi tokių pažįstamų, kuriuos prisimena tik reikalui esant : ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasxx17
Tomasxx17
Pradedantysis
Pončikas rašė:

O aš maniau, kad visi turi tokių pažįstamų, kuriuos prisimena tik reikalui esant : ))
nebūtinai ir pažįstami, bendrai kalbant apie žmones, kurie atsimena kitus tik dėl naudos :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inoringooji
inoringooji
Naujokas
Tai jau jo.. Dažnai tokių pasitaiko. Bet žmogui pačiam atsirinkti su kuo bendraut, o su kuo ne. Tad, jei tavęs netenkintų tokie "draugai", tai ir nebendrautum ar bent pasakytum kas tau nepatinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasxx17
Tomasxx17
Pradedantysis
inoringooji rašė:

Tai jau jo.. Dažnai tokių pasitaiko. Bet žmogui pačiam atsirinkti su kuo bendraut, o su kuo ne. Tad, jei tavęs netenkintų tokie "draugai", tai ir nebendrautum ar bent pasakytum kas tau nepatinka.
bet mano manymu, jeigu aplink žmogus mato tik išnaudotojus, tai automatiškai jis vienišas lieka. yra tik du variantai - būti su išnaudotojais, arba likt vienišam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
na jei matai vien isnaudotojus, tai reiktu keist aplinka. dar klausimas yra, kada tu draugus prisimeni?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasxx17
Tomasxx17
Pradedantysis
babylon rašė:

na jei matai vien isnaudotojus, tai reiktu keist aplinka. dar klausimas yra, kada tu draugus prisimeni?
aš jeigu atsimenu, tai ne dėlto, kad išnaudot juos. o prisimenu, nes žinau, kad su žmogum galima pabendraut, ir jeigu jis nori - susitikt. o ne tam, kad paskolink tą, duok aną - pasakysiu ačiū ir pamiršiu kaip žmogų, o atsiminsiu kaip žmogų tada kai tu man padėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Buna, buna tokiu. Bet jegiu pas tave tiktai tokie visi draugai yra, tai reiktu susirupint manyciau O siaip zinau atveju kai pas turtingus tokiu ''draugu'' greit atsiranda ir kai ''padeda'' viska isvaistyti, iskart dingsta. : /
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
O kas čia blogo, kad kažkas prisimena pažįstamą, kuris galėtų padėti kažkokiu klausimu? Gal perdidelis bendravimas ir nesieja, bet tame kažko blogo nematau. Jei nenorėsi padėt, tai ir nepadėsi, o jei norėsi, arba pats iš to naudos turėsi, tai abiem pusėms gerai.. Nematau problemų tame "prisimena kai reikia" Ir pačiam pravartu tokių turėt, gal ir tu ką prisiminsi, kai reiks kažko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
tai jei turi tokiu draugu su kurias gali susitikt pabandraut, tai kur problema?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Dmx22 rašė:

O kas čia blogo, kad kažkas prisimena pažįstamą, kuris galėtų padėti kažkokiu klausimu? Gal perdidelis bendravimas ir nesieja, bet tame kažko blogo nematau.


nu bet tikrai.Manau kiekvienas žmogus turi tikrai gerą draugą ar du,bet jeigu ten šiaip pažįstami nu tai natūralu,kad su jais susisieki kai reikia pagalbos,kompanijos ar pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Tomasxx17 rašė:

ką manot apie tokius "draugus" kurie atsimena jumis tik tada kai reikia kažko iš jūsų, ar kitaip tariant tik pasinaudoja jumis? o kai padarai jiems kažką gerą, jie užmiršta jus ir niekur nepasikviečia kartu, kaip jums tokie žmonės?


Ne draugai cia, o erkes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Blusos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
Cia ziurint is katro kampo ziuri, mano nuomone butu kad mes visi kazkiek tokie esam, jeigu mums kas atsitiktu, grebtumem telefona, ir ieskotumem telefone numerio su kazkiek pazystamais zmonemis, kad pagelbetu, tam tikroj situacijoj... Tarkim jeigu tau sugenda kompiuteris ar masina, ir tu nezinai kas atsitiko, tu kreipsies i savo pazystama, katras geriau nusimano , nors pries tai tu su tuo zmogumi galbut isvis labai mazai kokiu reikalu turejai.

Siaip tokiem dalykam ir yra draugai ar pazintys.

As asmeniskai neatsiliepciau i pagalba tokiam pazystamui ar draugui, su katruo mazai reikalu turejau, arba man jis asmeniskai nepatiko, ir is oro skambina, prasydamas pagalbos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Tavęs dažnai prašo pagalbos ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelėdžiukė
Pelėdžiukė
Naujokas
Ką čia ir manyt, netikę draugai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
DėdėIktis rašė:

Tavęs dažnai prašo pagalbos ?


as tik pateikiau pavyzdi, o ar manes praso ar ne, tai jau ne tavo reikalas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesvarbu18
nesvarbu18
Pradedantysis
Visi mes esame kazkiek savanaudziai tik vieni didesni kiti mazesni, aplinkui mane yra pilna dideliu savanaudziu, del kitu kazka daro tik tada kai jiems patiems yra aktualu. As kolkas dar nesu surades nesavanaudiskesnio zmogau uz mane. Noreciau buti savanaudis, nes pasaulis ryja tokius kaip as.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Ir kodėl tu toks ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.06 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Aš tame labai kažko blogo neįžvelgčiau, nebent tuos žmones laikai savo gerais draugais, o ne šiaip pažįstamais, ir jie taip elgiasi, t.y. nėra tokio "atsako" draugiško, kokio norėtum. Iš viso, manau, kad kartais per daug vilčių į žmones dedam, todėl ir nusivylimai dažnesni. Nebūtina ir padėti visiems iš eilės, kas paprašo, pasakyt "ne" visai neprošal būtų karts nuo karto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai